Jump to content
Dogomania

KWPR w LUBLINIE - 12.06.2011


narisowa

Recommended Posts

  • Replies 178
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agnethka']nie wiem jak ocenia yorki, ale to bardzo dokładna sędzia.
w Radomiu każdego terriera typu bull obmacała od nosa po koniuszek ogona, jak pies krzywo przesunął łapkę to poprawiała, żeby lepiej ocenić kątowanie, oglądała psa dokładnie i dosłownie z każdej strony. nie ma zapędów dentystycznych (nie sprawdza psom migdałków ;) ), po rozstawieniu psów na lokatach podchodziła do każdego wystawiającego i uzasadniała wybór. jak dla mnie zwraca uwagę na wszystko i nie szasta doskonałymi rękawa, sympatyczna, miła, otwarta do psiaków - opis taki, że miejsca na karcie ocen zabrakło ;) i w naszym przypadku zadzam się w pełni z tym opisem, na pewno jeszcze kiedyś się do niej wybiorę ;)[/QUOTE]


mmm... bardzo ciekawy opis Sędziny, może by byłoby warto się wybrać, by tak profesjonalnie oceniła mojego psa :) mam jeszcze parę dni na zapisanie i nadal ciężko myślę, gdyż w tych dniach są jeszcze dwie inne wystawy... hmm...

Link to comment
Share on other sites

wiem, że w Raciborzu 2010 sędziowała westy ;) może poszukaj kogoś, kto był wtedy na wystawie - dowiesz się jak posędziowała tą rasę ;)
sędzia ta hoduje bullterriery i [FONT=Arial][FONT=Calibri][SIZE=3]petit basset griffon vendeeny[/SIZE][/FONT][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']jeśli bedę to mogę użyczyc labradora 16 miesięcznego. Biegał już w wystawach, więc wie trochę co i jak.[/QUOTE]

Ooo, to w razie czego mogłabym wziąć? :) Zgłoszę się, ale nie wiem czy pojadę, zależy od tego, czy będę miała transport.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ppx']Ma ktoś z Was wolnego psa do MP? :) :) :)[/QUOTE]

[QUOTE=owczarek'ab;16959905]Ooo, to w razie czego mogłabym wziąć? :) Zgłoszę się, ale nie wiem czy pojadę, zależy od tego, czy będę miała transport.[/QUOTE]
dogadajcie się kto będzie, bo pies zgłoszony i własciciwe czeka. tez będę miała problemy z transportem (nie mamy samochodu) - jak zawsze.... Ale zrobię wszystko aby być. Tylko wcześniej (na wystawie ale przed MP jeszcze) proszę o spotkanie i oswojenie się z psem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ppx']PanBazyl, jakie jeszcze wystawy planujecie? :)[/QUOTE]
jestem uzależniona od samochodu i koleżanki - my nie mamy swojego.... więc się dogadujemy i jak nam pasuje gdzieś razem to jedziemy. Pewnie Radom a na pewno za granicą - wynajmujemy busa w kilka osób i jest mi wiele latwiej dojechac za granicę niż szukać kogoś kto z mojej okolicy ma w ten sam dzień w Polsce wystawę.... niestety.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']jestem uzależniona od samochodu i koleżanki - my nie mamy swojego.... więc się dogadujemy i jak nam pasuje gdzieś razem to jedziemy. Pewnie Radom a na pewno za granicą - wynajmujemy busa w kilka osób i jest mi wiele latwiej dojechac za granicę niż szukać kogoś kto z mojej okolicy ma w ten sam dzień w Polsce wystawę.... niestety.[/QUOTE]

też zaczynam się nad tym zastanawiać - polskie czy zagraniczne - w grupie i tak taniej wychodzi niż jechać swoim ;) nawet jakbyśmy mieli płacić za 2 osoby...

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie, może głupie, ale proszę się nie śmiać, bo ja się nie znam :oops: :eviltong: Czy gdzieś można znaleźć info jakie psiaki są zgłoszone, czy to już się okazuje na miejscu ile czego i w ogóle? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']Busem nie wezmą mnie z klatką ;) żadna frajda się z tym szarpać, zresztą nie do końca od tego jest zależna moja obecność...
zobaczymy, ale się nie nastawiałam...[/QUOTE]
no nie, przecież Dziuńka pięknie "kolankuje", jest po prostu cudna jako pies kolankowy w busie. Ubierz ją w jakieś ubranko i bedzie wszystkim się baaardzo podobać - powoedż że to ratlerek trochę zbyt wyrośnięty

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evel']Mam pytanie, może głupie, ale proszę się nie śmiać, bo ja się nie znam :oops: :eviltong: Czy gdzieś można znaleźć info jakie psiaki są zgłoszone, czy to już się okazuje na miejscu ile czego i w ogóle? ;)[/QUOTE]

no, gooopie, gooopie - też bym chicala to znac teraz, serio :)
ilośc psów powinna się za kilka dni pojawić na stronach oddziału, tak jak to było ostatnio, ale już po zamknięciu zgłószeń.
a z pewnością sprawdzisz wszystko w katalogu na miejscu (do nabycia przy biletach bedzie z pewnością )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evel']Mam pytanie, może głupie, ale proszę się nie śmiać, bo ja się nie znam :oops: :eviltong: Czy gdzieś można znaleźć info jakie psiaki są zgłoszone, czy to już się okazuje na miejscu ile czego i w ogóle? ;)[/QUOTE]

na stronach oddziałów są udostępniane zazwyczaj plany sędziowania - tak mniej więcej w okolicy tygodnia przed wystawą ;)

[quote name='panbazyl']no nie, przecież Dziuńka pięknie "kolankuje", jest po prostu cudna jako pies kolankowy w busie. Ubierz ją w jakieś ubranko i bedzie wszystkim się baaardzo podobać - powoedż że to ratlerek trochę zbyt wyrośnięty[/QUOTE]

Dziuni nie mam co zgłaszać teraz, była u tej sędzi w Radomiu ;) czekamy na rozwój zanim ją zgłoszę do niej next time ;)
ja o Elicie myślę, żeby zamknąć jej Ch. - ona też jest suką kolankową i w busie tak, jak Dziunia mogłaby ze mną ślicznie jechać, ale na wystawie włącza jej się charakterek i musi być w klatce, żeby się wyciszała, nie stresowała i nie nakręcała - dlatego kręcę nosem na samotne wyjazdy, bo trzeba dźwigać klatke do zestawu suki hihi... a spokojnie mogłaby jeździć na "krzysiowe" tripy i wracałaby z czymś ;)

Link to comment
Share on other sites

a no tak - faktycznie masz tą samą sędzinę....
ech...
ja też liczę na kolejne wyjazdy, bo samej znaleźć mi jakiś transport to czasem graniczy z cudem, a tak zawsze łatwiej i wszyscy zapsieni i nikt nie marudzi, ze nudno.

[B]owczarek'ab[/B] to jak chcesz mojego czarnucha to daj znać najlepiej na maila - jest w podpisie w zakladce "hodowla" znajdziesz bez problemu. Tylko uprzedzam - pies młody, ale już zaznajomiony z wystawami, ustawia się wspaniale, ale nigdy nie pokazywał się z kimś obcym na ringu, więc przed JH zalecam kilka rundek w celach ćwiczen :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...