Jump to content
Dogomania

RAFIK - malutki niewidomy psiaczek JUŻ w DT, poszukuje domu na zawsze!


Romka

Recommended Posts

  • Replies 365
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A potem Rafik siedział cały czas u moich nóg i pokazywał brzuszek i cieszył się jak mały szczeniak:
[IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/4525f241495162ddd6fbcb5c0b962af6,10,19,0.jpg[/IMG][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/5f621090414c4c5e7dfb9a963f4c71a0,10,19,0.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Witam!

W końcu znalazłam chwilę, by usiąść i poczytać ten wątek.

Od samego poczatku było mi żal pieska, że mały, trafił do schronu, w dodatku ślepy. Czytajac dalej łudziłam się nadzieją, że jednak dr Garncarz pomoże. Teraz już wiem, że nie jest w stanie.

Najwspanialsze, co mogło spotkać Rafika, oprócz opiekuńczych wolontariuszek odwiedzających go i wyprowadzających na spacery, to osoba Pani Zofii, którą pies pokochał, i która sama jest mu oddana. Rafik ma dobry domek, kochającą panią, ciepły kąt, żeby nie pominąć kilku miejsc w domu, w kórych może spać do wyboru. A do jedzenia dostaje tylko to co sam lubi. Marzenie!

Taki domek to dla Rafika skarb!

Teraz Rafik trafił na panią Zofię, ale moze w niedalekiej przyszłości trafi na równie oddaną i kochającą osobę, która weźmie go na stałe do swojego domu.

A może pani Zofia, kóra związała się już pewnie z psem sama zostanie jego domem, ale to już takim stałym ?

Link to comment
Share on other sites

spotkałam Rafika, gdy byłam na spacerku z Arisą, która od kilku dni jest wyjątkowo atrakcyjna dla piesów ;) Rafik zakochał się w suni, a P. Zosia obserwowała pełna niepokoju, aby niechętna do amorów Arisa nie skrzywdziła zalotnika. Wzruszający widok :multi: P. Zosia wspaniale opiekuje się Rafikiem, jest b. odpowiedzilna i wrażliwa. Cudownie, że są tacy ludzie :klacz: Chciałabym, aby Rafik mógł zostać w tym domu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga']Póki co Rafik ma obserwatora na allegro :)[/QUOTE]
Selengo,dziękuję...za informację...Selengo czy możemy mieć prośbę do Ciebie o allegro dla 2 kolejnych naszych tymczasowiczów,BARDZO PROSIMY!Jeden jest też niewidomy(Rufus,onek) a Laseczka z mojego podpisu to starsza pani...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olivin']spotkałam Rafika, gdy byłam na spacerku z Arisą, która od kilku dni jest wyjątkowo atrakcyjna dla piesów ;) Rafik zakochał się w suni, a P. Zosia obserwowała pełna niepokoju, aby niechętna do amorów Arisa nie skrzywdziła zalotnika. Wzruszający widok :multi: P. Zosia wspaniale opiekuje się Rafikiem, jest b. odpowiedzilna i wrażliwa. Cudownie, że są tacy ludzie :klacz: Chciałabym, aby Rafik mógł zostać w tym domu.[/QUOTE]
Ja też Olivin,ja też...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Witam!

W końcu znalazłam chwilę, by usiąść i poczytać ten wątek.

Od samego poczatku było mi żal pieska, że mały, trafił do schronu, w dodatku ślepy. Czytajac dalej łudziłam się nadzieją, że jednak dr Garncarz pomoże. Teraz już wiem, że nie jest w stanie.

Najwspanialsze, co mogło spotkać Rafika, oprócz opiekuńczych wolontariuszek odwiedzających go i wyprowadzających na spacery, to osoba Pani Zofii, którą pies pokochał, i która sama jest mu oddana. Rafik ma dobry domek, kochającą panią, ciepły kąt, żeby nie pominąć kilku miejsc w domu, w kórych może spać do wyboru. A do jedzenia dostaje tylko to co sam lubi. Marzenie!

Taki domek to dla Rafika skarb!

Teraz Rafik trafił na panią Zofię, ale moze w niedalekiej przyszłości trafi na równie oddaną i kochającą osobę, która weźmie go na stałe do swojego domu.

A może pani Zofia, kóra związała się już pewnie z psem sama zostanie jego domem, ale to już takim stałym ?[/QUOTE]
Malwo,po cichu marzymy wszystkie o tym samym...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Selengo,dziękuję...za informację...Selengo czy możemy mieć prośbę do Ciebie o allegro dla 2 kolejnych naszych tymczasowiczów,BARDZO PROSIMY!Jeden jest też niewidomy(Rufus,onek) a Laseczka z mojego podpisu to starsza pani...[/QUOTE]
Zawsze możecie oczywiście, tylko tym razem trzeba będzie poczekać do końca tygodnia.
Ojca mam w szpitalu i kotka mi się pochorowała tak, że o mało nie odeszła - narobiłam sobie zaległości i muszę to najpierw wyprowadzić na prostą

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Donato,zamówiłam[B] ogłoszenia(110 portali)[/B] dla Rafika u Pliny,[B]koszt pakietu 12zł.[/B]..trzeba będzie zapłacić ze skarpety Rafika na konto,które podam Ci na PW.[/QUOTE]

Przelew juz poleciał za ogloszenia na konto. Rafiku ale sie ładanie zadomowiłes psiaczku. Zyj szczesliwy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...