Jump to content
Dogomania

Takie fajne suczki – wrocławskie schronisko


fochu

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Basia1244']Ani jednego! Ja nawet nigdy wcześniej jej nie widziałam - po prostu katastrofa! W środę poproszę opiekuna, żeby mi pomógł z nią , żeby ją wywabił na zewnątrz - coś pstryknę![/QUOTE]

O której będziesz w środę? Może by mi się udalo podjechać...

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze nie wiem, bo czekam na telefon od tej pani, co ma wziąć te wiesz, która - nie napisze , żeby nie zapeszyć, suczkę. Ale jak tylko zadzwoni, to dam znać. A tobie która godzina pasuje? Bo mi właściwie każda - lepiej tak po 12, bo wówczas jest już mniej pracy na boksach, opiekun może pomóc spokojnie i poświęcić nam czas.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia1244']Ani jednego! Ja nawet nigdy wcześniej jej nie widziałam - po prostu katastrofa! W środę poproszę opiekuna, żeby mi pomógł z nią , żeby ją wywabił na zewnątrz - coś pstryknę![/QUOTE]
Basiu a nie pytałaś czy ona nie została skądś przeniesiona?Codziennie zaglądałam do Howarda, patrzyłam też do bud czy jest Emka i nie widziałam tej trzeciej. Dziś pierwszy raz ją zobaczyłam, ja podeszłam do krat to szczekała na mnie. Może była czasowo na innym boksie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia1244']No ponoć nie! Ja też ją dziś pierwszy raz widziałam - nigdy jej wcześniej nie było widać - i w papierach non stop widnieje na jedynce od samego początku.[/QUOTE]

Rozmawiałam z Pawłem, ta trzecia sunia rzeczywiście cały czas tkwi w 1. On widują ją tylko z rana jak daje jedzenie, później sunia resztę dnia spędza w najdalszym kącie budy:( Dziś zwracałam szczególną uwagę na budy i nieraz ciężko było ją w tej budzie zobaczyć-czarne biedactwo wciśnięte w kąt:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunia2000']Rozmawiałam z Pawłem, ta trzecia sunia rzeczywiście cały czas tkwi w 1. On widują ją tylko z rana jak daje jedzenie, później sunia resztę dnia spędza w najdalszym kącie budy:( Dziś zwracałam szczególną uwagę na budy i nieraz ciężko było ją w tej budzie zobaczyć-czarne biedactwo wciśnięte w kąt:([/QUOTE]
o masakra masakra - powiem ci, że tak marzyło mi się, że napiszesz, że ja się pomyliłam, że strzeliłam błąd, że ona z innego boksu - a tu jednak tak jak mówili w biurze - masakra!

Link to comment
Share on other sites

Bernardynki już w schronie nie ma,została dzis adoptowana,dobrze wtrafila,ludzie jak najbardziej ok.Zajmie mniejsce po nieżyjcej już owczarce.Wczoraj poszła tez Faza z boksu 7.A i Hasi nie ma też już i kilku innych dziewczyn.Na boksach trochę zmian,niektóre pozmienialy boksy i jest kilka nowych dziewczynek z kwarantanny.
Pozdrawiam
Paweł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia1244']I znowu muszę zrobić taką solidną nasiadówkę w biurze i wszystko pospisywać na nowo :) może jutro podjadę jednak znowu - ucieszą się, że znowu się do papierologii zabieram :) a potem solidnie zdjęcia porobić - każdej z osobna i z numerkami :)[/QUOTE]

Poszła gadzina jakoś po 13,ludzie fajni,będą kochać gada :)
Jeśli mogę pomóc daj znać,odtworze je z pamięci a jak nie to wiesz gdzie mnie szukać :)
Uciekam poleczyć koty xmartix :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...