Jump to content
Dogomania

Mam duza rodzine-mame ,tata i dziadkow i nie martwic sie o mnie ,jeszcze sie odezwe.


giselle4

Recommended Posts

  • Replies 697
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja wiem ze jestem, szalona
i często juz sobie obiecuje ze nowego watku nie zrobie
ale jak przyjdzie taka Oka czy ADONIS TO WYMIĘKAM
i mowie to juz ostatni
nastepny jak jakis poleci do domku.....i zakladam nastepny Pchełce
wiem ,głupia baba
ale nie moge ineczej
nie gniewajcie sie

Link to comment
Share on other sites

Zaskoczyłaś mnie bardzo. I jest mi szalenie miło, bo to świadczy o zaufaniu.
Przecież oddajesz mi swojego małego, ukochanego szkraba:loveu:, którego teraz dopieszczasz jak możesz.
Czy nam się uda zapewnić mu wszystko co najlepsze w Krakowie? Będziemy się starać.
A to, że jesteś SZALONA:loveu:, to wiem już od naszej rozmowy:evil_lol:. I mam nadzieję, że się nigdy Grażynko nie zmienisz.
Proszę tylko serdecznie o wyrozumiałość, bo tak jak pisałam, spodziewam się, że mogą być problemy w przepływie informacji:shake:
Po drugie, piszę wszystko na wątku, czy jest dobrze, czy źle. Liczę na wsparcie i uwagi, byle to było dobre dla Smyka.

Link to comment
Share on other sites

:iloveyou:ooooooooooo to Sipu:loveu:nio jedzie do cioci Iry?? o luduuuuuuuuuuu:crazyeye::loveu:[COLOR=deepskyblue]jak cudnie jak cuuuuuuuuuudnie kochaniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:modla::thumbs:kiedy i jak , juz czytam ojoj ale cudnieeeeeeeeeee:multi::multi:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Wpadłam tylko na momencik, żeby się pożalić na Ciebie Grażynko;):evil_lol:
Dobrze, że mamy XXI wiek i komórki działają, bo zapewne bym padła po Twoim poprzednim poście.
Ciekawa jestem, jak byś mi zrobiła usta- usta, przy tej odległości:megagrin::megagrin:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Wpadłam tylko na momencik, żeby się pożalić na Ciebie Grażynko;):evil_lol:
Dobrze, że mamy XXI wiek i komórki działają, bo zapewne bym padła po Twoim poprzednim poście.
Ciekawa jestem, jak byś mi zrobiła usta- usta, przy tej odległości:megagrin::megagrin:[/QUOTE]
soory
zrobilam pare ogloszen i po calym dniu w terenie ...padlam
sorry

Link to comment
Share on other sites

Należą się Grażynko jeszcze wyjaśnienia dziewczynom na wątku.

Wczoraj z Grażynką rozmawiałyśmy na temat DT i okazuje się, że jest szansa na DT pod czujnym;) okiem Grażynki.
DT jest tańszy, odpadną nam też koszty transportu do Krakowa.
Do tego dziewczyna która ma brać oba pieski, nie ma swoich psów i jest cały czas w domu.
Myślę, że to będzie bardzo dobre rozwiązanie i jeżeli się uda, to będzie super!!

Jeszcze prośba Grażynko, chciałabym kupić szelki dla Smyka.
Czy możesz zmierzyć małemu obwód piersiątek;) i szyjki? Zapomniałam o to wczoraj poprosić.
Może jeszcze coś potrzebuje?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Należą się Grażynko jeszcze wyjaśnienia dziewczynom na wątku.

Wczoraj z Grażynką rozmawiałyśmy na temat DT i okazuje się, że jest szansa na DT pod czujnym;) okiem Grażynki.
DT jest tańszy, odpadną nam też koszty transportu do Krakowa.
Do tego dziewczyna która ma brać oba pieski, nie ma swoich psów i jest cały czas w domu.
Myślę, że to będzie bardzo dobre rozwiązanie i jeżeli się uda, to będzie super!!

Jeszcze prośba Grażynko, chciałabym kupić szelki dla Smyka.
Czy możesz zmierzyć małemu obwód piersiątek;) i szyjki? Zapomniałam o to wczoraj poprosić.
Może jeszcze coś potrzebuje?[/QUOTE]
Dziekuje jutro zmierze faceta
Irenko ,na razie mamy wszystko
od witamin do jedzenia:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...