Jump to content
Dogomania

Mam duza rodzine-mame ,tata i dziadkow i nie martwic sie o mnie ,jeszcze sie odezwe.


giselle4

Recommended Posts

  • Replies 697
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hehe grazynka, to przez to ze ja nie mam polskich liter:) - no to jest ZAKAZANY czy nie :) :) :) ???
a to ostatnia wiadomosc z FB
[URL="http://www.facebook.com/profile.php?id=100000659583051"][IMG]http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc4/187554_100000659583051_5767728_q.jpg[/IMG][/URL][B][URL="http://www.facebook.com/profile.php?id=100000659583051"]Joanna Godecka[/URL]
Chętnie się dołączę i wspomogę Sipka finansowo:) chętnie ofiaruję mu 10% z każdej sesji coachingowej![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cleo2008']hehe grazynka, to przez to ze ja nie mam polskich liter:) - no to jest ZAKAZANY czy nie :) :) :) ???
a to ostatnia wiadomosc z FB
[URL="http://www.facebook.com/profile.php?id=100000659583051"][IMG]http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc4/187554_100000659583051_5767728_q.jpg[/IMG][/URL][B][URL="http://www.facebook.com/profile.php?id=100000659583051"]Joanna Godecka[/URL]
Chętnie się dołączę i wspomogę Sipka finansowo:) chętnie ofiaruję mu 10% z każdej sesji coachingowej![/B][/QUOTE]

nawiążcie kontakt z tą osobą, aby Sipek miał kolejną pomoc. MOj problem potrwa kilka dni co najmniej, nie wiadomo jeszcze czy cokolwiek uzyskam, dlatego ten, kto ma dostęp do fb prosze aby przejął funkcje osoby kontaktowej i uaktualniającej.

Link to comment
Share on other sites

jakby tu coś się nowego pokazało to mogę dodać na FB ... czy odwrotnie. Choć na FB to jestem tak zarzucana wydarzeniami psimi (co dzień chyba po 20 spływa), że już nie wyrabiam :( I to jeszcze same nieszczęśliwe historie. Raz na 50 trafi się coś pozytywnego :(

Link to comment
Share on other sites

Wybaczcie dziewczyny moją nieobecność na wątku, ale ( pewnie jak każdej z nas) brakuje mi tylko turbodoładowania :shake:, żeby wszędzie być.
Mam dla Grażynki i reszty dziewczyn pewną propozycję.
Jest w Krakowie DT ( odpłatny), który może zabrać Smyka do siebie.
Opłata wynosi 300,00 z wyżywieniem, do tego dojdą oczywiście koszty leczenia.
Pani Ewa ma dwie suczki i miała teraz na DT Hugo, którego opiekunką była BeataDz i była bardzo zadowolona. Hugo pojechał wczoraj do DS i Pani Ewa zgodziła się zabrać Smyka. Oczywiście nie dziś i nie jutro, bo musimy poczekać na to, jak będzie się aklimatyzował Hugo w nowym domu, ale od 24 czerwca jest dwa tygodnie na urlopie i jeżeli wszystko będzie Ok i będzie to Wam pasować, to Smyk może przyjeżdżać do Krakowa.
Jeżeli chciałybyście porozmawiać z Beatką i sprawdzić ten Dt, to służę telefonem.
Decyzja ostateczna zależy oczywiście od opiekunów Smyka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Wybaczcie dziewczyny moją nieobecność na wątku, ale ( pewnie jak każdej z nas) brakuje mi tylko turbodoładowania :shake:, żeby wszędzie być.
Mam dla Grażynki i reszty dziewczyn pewną propozycję.
Jest w Krakowie DT ( odpłatny), który może zabrać Smyka do siebie.
Opłata wynosi 300,00 z wyżywieniem, do tego dojdą oczywiście koszty leczenia.
Pani Ewa ma dwie suczki i miała teraz na DT Hugo, którego opiekunką była BeataDz i była bardzo zadowolona. Hugo pojechał wczoraj do DS i Pani Ewa zgodziła się zabrać Smyka. Oczywiście nie dziś i nie jutro, bo musimy poczekać na to, jak będzie się aklimatyzował Hugo w nowym domu, ale od 24 czerwca jest dwa tygodnie na urlopie i jeżeli wszystko będzie Ok i będzie to Wam pasować, to Smyk może przyjeżdżać do Krakowa.
Jeżeli chciałybyście porozmawiać z Beatką i sprawdzić ten Dt, to służę telefonem.
Decyzja ostateczna zależy oczywiście od opiekunów Smyka.[/QUOTE]

Irenka
pozostaje kwestia kasy...
i transportu.
Choleerka pare bazarkow bedzie ale to kropla w morzu
moze jakis cegielkowy/
moze deklaracje....[sa na50zl z Fb]
a trzeba nam na 500zł bo i koszty leczenia....
Irenko napisz jak to widzisz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cleo2008']nie zapomnijcie o pani Godeckiej (Giselle namisz mi wiecej na pw) niech ktos ja skontaktuje szybko, ja moge posredniczyc dopiero wieczorem. trzymam kciuki![/QUOTE]

zostajesz tylko Ty ....bo kto inny
prosze porozmawiaj z pania Godecka

Link to comment
Share on other sites

Grażynko, ja jestem ZAWSZE optymistką z niewielkimi momentami załamania;)
Kto pomoże Smykowi jak nie my na wątku i garstka ludzi na FB, którym ten mały szkrab skradł serce?
Na dzień dzisiejszy jestem bez grosza, ale po 20 czerwca już coś będę mieć, więc umówmy się, że 300,00 na pierwszy miesiąc pobytu Smyka u Pani Ewy już masz.
Mam nadzieję, że zbierzemy na transport i leczenie a później grosik do grosika uzbiera się na dalszy pobyt. Możesz też wykorzystać pieniądze które wpłacę Ci na pobyt na opłacenie np. transportu.
Pani Ewa nie bierze pieniędzy z góry, tylko z dołu, to daje nam miesiąc na rozkręcenie zbiórki pieniędzy. Co Ty na to?;)
Bardzo bym Cię tylko prosiła, abyś z Beatką, która miała Hugo u Pani Ewy porozmawiała. Dobrze by było z samą Panią Ewą też pogwarzyć;)
Ja Panią Ewę znam, ale nie miałam jeszcze u niej psa . Dobrze by było, abyś sobie wyrobiła własną opinię.

Link to comment
Share on other sites

jejku dobrze byloby go gdzies wyciagnac... strasznie mi go szkoda, jest taki malutki i bezbronny..
ostatnio Gryzynka zrobila bazar na niego i na dlug po Czikenie i wstawila fotke Czikenka w domu , tulonego przez dzieci ..szczesliwegi i fotke Sipka...samotnego w plastykowej misce:-( Ja wiem, ze on w Azylu ma dobrze i super opieke, ale to nie miejsce dla staruszka chorego..biedny strasznie.
Jutro ide pierwszy dzien do pracy, jesli bedzie ok i bede wiedziala, ze tam zostane,to zadeklaruje sie konkretnie na niego, bo teraz moja sytuacja finansowa niepewna..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Grażynko, ja jestem ZAWSZE optymistką z niewielkimi momentami załamania;)
Kto pomoże Smykowi jak nie my na wątku i garstka ludzi na FB, którym ten mały szkrab skradł serce?
Na dzień dzisiejszy jestem bez grosza, ale po 20 czerwca już coś będę mieć, więc umówmy się, że 300,00 na pierwszy miesiąc pobytu Smyka u Pani Ewy już masz.
Mam nadzieję, że zbierzemy na transport i leczenie a później grosik do grosika uzbiera się na dalszy pobyt. Możesz też wykorzystać pieniądze które wpłacę Ci na pobyt na opłacenie np. transportu.
Pani Ewa nie bierze pieniędzy z góry, tylko z dołu, to daje nam miesiąc na rozkręcenie zbiórki pieniędzy. Co Ty na to?;)
Bardzo bym Cię tylko prosiła, abyś z Beatką, która miała Hugo u Pani Ewy porozmawiała. Dobrze by było z samą Panią Ewą też pogwarzyć;)
Ja Panią Ewę znam, ale nie miałam jeszcze u niej psa . Dobrze by było, abyś sobie wyrobiła własną opinię.[/QUOTE]

[COLOR=#483d8b]Irenka,marzy mi sie ze jak bedzie juz w Krakowie [/COLOR]
[COLOR=#483d8b]to moze bys przejęla watek i prowadziala ze wszystkim [/COLOR]
[COLOR=#483d8b]zbiorka i pania u ktorej bedzie na Dt i info[/COLOR]
[COLOR=#483d8b]Ja daleko bede ,Ty zas na miejscu i Tobie bedzie łatwiej[/COLOR]
[COLOR=#483d8b]to nie jest miganie sie [/COLOR]
[COLOR=#483d8b]Tylko ja jestem juz skarbnikiem 3 pieskow [/COLOR]
[COLOR=#483d8b]szykuje sie czwarty i piaty...[/COLOR]
[COLOR=#483d8b]nie dam rady[/COLOR]
[COLOR=#483d8b]Prosze ,jezeli mozesz pomoc...pomoz.[/COLOR]
[COLOR=#483d8b]Ja tez zadeklaruje grosik i obiecuje pomoc[/COLOR]
[COLOR=#483d8b]...Ja tez nalezy do tych szalonych [/COLOR]
[COLOR=#483d8b]czego faktem sa dwa psiaki bez deklaracji w hotelikach[/COLOR]
[COLOR=#483d8b]ale majac takie wsparcie w ciotkach na ktore zawsze moge liczyc[/COLOR]
[COLOR=#483d8b]szarpie sie i daje do hoteliku.....i to jest dobra decyzja[/COLOR]
[COLOR=#483d8b]daje do Dt gdzie wiem ze bedzie jemu najlepiej[/COLOR]
[COLOR=#483d8b]Dlatego prosze pomysl i odpowiedz....za tydzien jeszcze raz na wizyte do weta idzie Smyk.[/COLOR]
[COLOR=#483d8b]Deklaracje sa i cos z bazaku bedzie ale to wszystko grosze.....[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

kiełbaska pod łapka
mięsko w miseczkach i pan Smyk jest ksieciem
oj,dogadzam jemu to dogadzam:):)
wiadomo facet
[URL="http://gis4.wrzuta.pl/obraz/powieksz/7XAAfb4d9Md"][IMG]http://gis4.wrzuta.pl/sr/d/7XAAfb4d9Md[/IMG][/URL] [URL="http://gis4.wrzuta.pl/obraz/6KeQALz8IGt/sdc19415"]Poprzedni[/URL] [URL="http://gis4.wrzuta.pl/obraz/0Y40WMWo16N/sdc19413"]Następny[/URL]

Link to comment
Share on other sites

To zdjęcie powyżej, to chyba taki mały szantażyk emocjonalny :evil_lol:

[quote name='giselle4'][COLOR=#483d8b]Irenka,marzy mi sie ze jak bedzie juz w Krakowie [/COLOR]
[COLOR=#483d8b]to moze bys przejęla watek i prowadziala ze wszystkim [/COLOR]
[COLOR=#483d8b]zbiorka i pania u ktorej bedzie na Dt i info[/COLOR]
[COLOR=#483d8b]Ja daleko bede ,Ty zas na miejscu i Tobie bedzie łatwiej[/COLOR]
[COLOR=#483d8b]to nie jest miganie sie [/COLOR]
[COLOR=#483d8b]Tylko ja jestem juz skarbnikiem 3 pieskow [/COLOR]
[COLOR=#483d8b]szykuje sie czwarty i piaty...[/COLOR]
[COLOR=#483d8b]nie dam rady[/COLOR]
[COLOR=#483d8b]Prosze ,jezeli mozesz pomoc...pomoz.[/COLOR]
[COLOR=#483d8b]Ja tez zadeklaruje grosik i obiecuje pomoc[/COLOR]
[COLOR=#483d8b]...Ja tez nalezy do tych szalonych [/COLOR]
[COLOR=#483d8b]czego faktem sa dwa psiaki bez deklaracji w hotelikach[/COLOR]
[COLOR=#483d8b]ale majac takie wsparcie w ciotkach na ktore zawsze moge liczyc[/COLOR]
[COLOR=#483d8b]szarpie sie i daje do hoteliku.....i to jest dobra decyzja[/COLOR]
[COLOR=#483d8b]daje do Dt gdzie wiem ze bedzie jemu najlepiej[/COLOR]
[COLOR=#483d8b]Dlatego prosze pomysl i odpowiedz....za tydzien jeszcze raz na wizyte do weta idzie Smyk.[/COLOR]
[COLOR=#483d8b]Deklaracje sa i cos z bazaku bedzie ale to wszystko grosze.....[/COLOR][/QUOTE]

Jestem Grażynko:loveu:, bardzo zaskoczona Twoją propozycją, nie ukrywam.
Przejęcie wątku i tym samym odpowiedzialności za Smyka, to w mojej sytuacji rzucanie się na totalnie głęboką wodę;), bo w sobotę zaczynam prace wykończeniowe w mieszkaniu, które ciągle odkładałam a wiem, że w końcu muszę to zrobić.
Po drugie, Pani Ewa, która by ewentualnie brała Smyka na DT, nie jest zarejestrowana na dogo i zapewne informacje o naszym maleństwie mogłabym przekazać tylko ja. Jak dojedzie mi jeszcze przejęcie wątku i zbiórka pieniędzy, to nie wiem, czy sobie poradzę:shake:.
Z drugiej strony, jak Ty masz tyle wątków i psów, to wypadałoby Ci pomóc. Może umówmy się, że jeżeli Smyk faktycznie przyjedzie na DT do Krakowa, to przejmę wątek a Wy mi pomożecie? Zwłaszcza proszę o pomoc Cleo 2008 i inne dziewczyny, które działają na FB, bo tam już totalnie wymiękam:oops:.
A może znajdzie się jeszcze jakiś BDT? Iwstar58 ma rację, tylko ja BDT żadnego nie znam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...