Jump to content
Dogomania

2 boxie już na zawsze w DS, teraz SHARA i OMAR


Alicja

Recommended Posts

  • Replies 751
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Jetrel']Ja coś ogłoszeń wrzucę.
Alu, boxia chętnie, ale póki co kot jest, a potem będzie Malamut- to moje długo letnie marzenie, więc nie rób smaka:)[/QUOTE]

Polecam malamuta z mojego podpisu - archanioł nie pies :) A boksiny domki muszą znaleźć, tylko czasu na to trzeba. Wiadomo kiedy muszą opuścić dotychczasowy dom?...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Polecam malamuta z mojego podpisu - archanioł nie pies :) A boksiny domki muszą znaleźć, tylko czasu na to trzeba. Wiadomo kiedy muszą opuścić dotychczasowy dom?...[/QUOTE]

dzisiaj będę wiedziała kiedy przetarg na nieruchomość się odbędzie ...

Link to comment
Share on other sites

Na razie nie ma terminu przetargu .Jak tylko będzie wiadomo napiszę .

Co do psiaków ,co o nich wiemy ... nie rzucają się na ludzi , wychowane z dziećmi , w domu są chłopcy 15, 10 , 5 i 2 lata . Posłuszne . Ja dawałam im z ręki ciastka , widziały mnie 1szy raz , nigdy nie zaatakowały , drą sie na przechodzących ludzi za płotem ale to chyba normalne ... nie są wysterylizowane

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tengusia']na szybko taki banerek

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/206691-2-boxie-Oskar-i-Sara-szukaj%C4%85-domu"][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/3817/beznazwy1tdmc.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/206691-2-boxie-Oskar-i-Sara-szukaj%C4%85-domu"][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/8615/beznazwy2zl.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/206691-2-boxie-Oskar-i-Sara-szukaj%C4%85-domu"][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/1232/beznazwy12j.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]

dorobilam jeszcze dwa banerki i zachecam do wklejania ;)

Link to comment
Share on other sites

Jeśli ktoś u nas będzie pytał o boksie dam znać, bo teraz nie mamy w schronisku ani jednego.
Gdybyście wiedziały o kimś kto szuka asta, ale o takiej osobie z głową i mózgiem w środku a nie sieczką, to się wzamian polecam. ;) Mam psa i sunię.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shanti']Jeśli ktoś u nas będzie pytał o boksie dam znać, bo teraz nie mamy w schronisku ani jednego.
Gdybyście wiedziały o kimś kto szuka asta, ale o takiej osobie z głową i mózgiem w środku a nie sieczką, to się wzamian polecam. ;) Mam psa i sunię.[/QUOTE]

[B]:modla: Shanti , stokrotne dzięki za pamięć i oczywiście , ze pamiętam o Was o schronisku i psiakach, polecam jak ktoś pyta



Chita ,wstyd sie przyznać ale zapomniałam o tym by zapytać o odrobaczenie .... musze jeszcze podjechać o szczepienia dopytać ...za duzo na głowie i wyleciały mi sprawy najistotniejsze :(
Ja moje tablety na robale posłałam w Polskę , więc jeśli masz na zbyciu to przygarnę tabletki a ja jak pojadę to zakropię na kleszcze psiaki .

Tengusia , :calus: za banerki
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Tekst do ogłoszeń- robione przez koleżankę:

[I][FONT=&quot][SIZE=3]SARA (5 lat) i OSKAR (4 lata)[/SIZE][/FONT][SIZE=3]

[/SIZE][FONT=&quot][SIZE=3]SARA i OSKAR to- jak można się pewnie domyślać;)- dwa cudowne boksie. Niestety, z przyczyn ciężkiej sytuacji życiowej swoich właścicieli, para nie może dłużej pozostać w swoim dotychczasowym domu.[/SIZE][/FONT][SIZE=3]
[/SIZE][FONT=&quot][SIZE=3]Wystarczy spojrzeć na zdjęcia by zrozumieć, dlaczego najchętniej para pojechałaby do nowego domu razem. Dotychczasowe życie dla SARY było OSKAREM, a dla OSKARA SARĄ... Wspólny kojec, miska będąca faktycznie dużym garnkiem, w końcu- wspólna niedola i dzielenie się posiłkiem w postaci namoczonego chleba.[/SIZE][/FONT][SIZE=3]
[/SIZE][FONT=&quot][SIZE=3]SARA i OSKAR, czy też OSKAR i SARA, nie wymagają więc wiele- nieskomplikowany posiłek (choć może nieco bardziej rozbudowany niż tylko chleb) i ciepły kąt w zupełności ich zadowolą. Kochają dzieci, wychowywały się z czwórką. [/SIZE][/FONT][SIZE=3]
[/SIZE][FONT=&quot][SIZE=3]Bardzo prosimy o pomoc dla tej uroczej pary![/SIZE][/FONT][SIZE=3]

[/SIZE][FONT=&quot][SIZE=3]SARA I OSKAR- garść faktów:[/SIZE][/FONT][SIZE=3]
[/SIZE][FONT=&quot][SIZE=3]Miejsce pobytu: Dom Stały (który w trybie pilnym muszą opuścić :()[/SIZE][/FONT][SIZE=3]
[/SIZE][FONT=&quot][SIZE=3]Stan fizyczny: zdrowi, choć przed adopcją przejdą jeszcze zabieg sterylizacji i kastracji[/SIZE][/FONT][SIZE=3]
[/SIZE][FONT=&quot][SIZE=3]Stan psychiczny: dobry[/SIZE][/FONT][SIZE=3]
[/SIZE][FONT=&quot][SIZE=3]Wskazania: Najchętniej dom, który będzie skłonny przygarnąć tą jedną duszę w dwóch ciałach[/SIZE][/FONT][SIZE=3]
[/SIZE][/I]


Mają allegro i gratkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza i Avanti']Tekst do ogłoszeń- robione przez koleżankę:

[I][FONT=&quot][SIZE=3]SARA (5 lat) i OSKAR (4 lata)[/SIZE][/FONT][SIZE=3]

[/SIZE][FONT=&quot][SIZE=3]SARA i OSKAR to- jak można się pewnie domyślać;)- dwa cudowne boksie. Niestety, z przyczyn ciężkiej sytuacji życiowej swoich właścicieli, para nie może dłużej pozostać w swoim dotychczasowym domu.[/SIZE][/FONT][SIZE=3]
[/SIZE][FONT=&quot][SIZE=3]Wystarczy spojrzeć na zdjęcia by zrozumieć, dlaczego najchętniej para pojechałaby do nowego domu razem. Dotychczasowe życie dla SARY było OSKAREM, a dla OSKARA SARĄ... Wspólny kojec, miska będąca faktycznie dużym garnkiem, w końcu- wspólna niedola i dzielenie się posiłkiem w postaci namoczonego chleba.[/SIZE][/FONT][SIZE=3]
[/SIZE][FONT=&quot][SIZE=3]SARA i OSKAR, czy też OSKAR i SARA, nie wymagają więc wiele- nieskomplikowany posiłek (choć może nieco bardziej rozbudowany niż tylko chleb) i ciepły kąt w zupełności ich zadowolą. Kochają dzieci, wychowywały się z czwórką. [/SIZE][/FONT][SIZE=3]
[/SIZE][FONT=&quot][SIZE=3]Bardzo prosimy o pomoc dla tej uroczej pary![/SIZE][/FONT][SIZE=3]

[/SIZE][FONT=&quot][SIZE=3]SARA I OSKAR- garść faktów:[/SIZE][/FONT][SIZE=3]
[/SIZE][FONT=&quot][SIZE=3]Miejsce pobytu: Dom Stały (który w trybie pilnym muszą opuścić :()[/SIZE][/FONT][SIZE=3]
[/SIZE][FONT=&quot][SIZE=3]Stan fizyczny: zdrowi, choć przed adopcją przejdą jeszcze zabieg sterylizacji i kastracji[/SIZE][/FONT][SIZE=3]
[/SIZE][FONT=&quot][SIZE=3]Stan psychiczny: dobry[/SIZE][/FONT][SIZE=3]
[/SIZE][FONT=&quot][SIZE=3]Wskazania: Najchętniej dom, który będzie skłonny przygarnąć tą jedną duszę w dwóch ciałach[/SIZE][/FONT][SIZE=3]
[/SIZE][/I]


Mają allegro i gratkę.[/QUOTE]

dzieki kochana :calus:

Link to comment
Share on other sites

[B]:calus: dziewczyny [/B]

Ja utknęłam przy papierach pracowych :angryy:

[B]Shanti[/B] , jak tylko znajdzie się jakieś lokum dla suni albo psiaka to całkiem możliwe że będę do Was słać prośby

[B]Izunia ,z nieba spadłaś z tym textem :calus:[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...