Jump to content
Dogomania

Rex już za TM....


majafaja

Recommended Posts

gadalam z Mili, mam dac jej czas do poniedzialku, glownie boi sie tego, ze zostanie sama, a ludziesie rozmysla i przestana dawac jej pieniazki.
no i jeszcze jakies inne sprawy..czekamy do poniedzialku!!

a ja mam inny pomysl na imie... i bardzo bym chciala, zebyscie je przyjely - [B]REX[/B] !! :) AAA???

I WTEDY PRZESYLAMY PIENIAZKI do AFN "REX lodz" aaa??
prosze o privy jeli ktos przesle pieniazki, zeby bylo jasne ile jest.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Maja - rozumiem Mili - z mojej strony jednak nie ma takiej opcji !
Jestem zawsze konsekwentna !
Dobrze by było jednak, gdyby podała jakąś kwotę, to byśmy wiedziały czy Jej obawy mogą być słuszne.

Może być[B] REX !!![/B] Nawet do niego pasuje !!!

Ale [B]wpłaty na AFN już niech będą na On-ek z Łodzi [/B](prosiłam o troszkę pomocy finansowej od pewnej b.dobrej Osoby !)

Jak będziemy tak długo kombinować, to po łapie a może i po psie !!!!!
Może jednak nisko płatny tymczas by ktoś znalazł !!!
No i trzeba od zaraz szukać domu !!!!
[B]Allegro i Oferta - Prosimy !!!!!!!!

[/B]

Link to comment
Share on other sites

moze wystawic aukcje z cegielkami na allegro? kiedys bylo cos takiego - tez ratunek dla pieska z chora lapka (miki).
trzeba by bylo umiescic: opis pieska i jego historie, zdjecia, oraz informacje zeby pieniadze wplacac WYLACZNIE na afn z dopiskiem allegro. wystawic 20cegielek po 5 pln
co Wy na to?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Perfi']moze wystawic aukcje z cegielkami na allegro? kiedys bylo cos takiego - tez ratunek dla pieska z chora lapka (miki).
trzeba by bylo umiescic: opis pieska i jego historie, zdjecia, oraz informacje zeby pieniadze wplacac WYLACZNIE na afn z dopiskiem allegro. wystawic 20cegielek po 5 pln
co Wy na to?[/quote]

Wystaw, ale 5 zł, to za dużo lepiej więcej cegiełek ale tańszych, np 2 zł.

Link to comment
Share on other sites

a wiadomo co mu dokładnie w tą łapę jest? dzisiaj zdjęty bandaż, łapa wygląda jak wyglądała - 2 razy taka jak być powinna, wykrzywiona

do tego stan jego uszu !!!!!!!! jedno ucho ma całe zaropiałe - to już nawet nie wydzielina przy zapaleniu, to normalna, zielonkawa ropa i całe ucho po sam koniuszek w niej
poszłam do iwony z tym uchem, na co ona, że "łe, jego to cały czas na coś leczymy" i nic
potem widziałam jak pies jednak szedł do gabinetu, ale potem jak do niego poszłam ucho nie było wyczyszczone ani nic, tak jakby nikt na to nie spojrzał nawet... :-(

Link to comment
Share on other sites

Ludzie zróbcie coś !!!!
Maja - naciskaj na Mili !!!!!
Trzeba go zabrać jak najszybciej na leczenie, ale trzeba mieć co z biedakiem zrobić później !!!!
Jestem przerażona - każdy dzień to kolejny dzień bólu dla psiaczyny !!!
Jeszcze do tego ucho !!!!!!

Ta interwencja jest i PILNA i KONIECZNA !!!!

Bardzo prosimy o pomoc finansową na leczenie !!!

Link to comment
Share on other sites

50 zł poszło na AFN. Piszcie cały czas konkretne kwoty ile brakuje, wtedy jest jakiś pogląd na całą sytuację. Wydaje mi się, że jak jest wypisane dokładnie ile potrzeba, więcej chętnych jest do wpłaty.
Na allegro chyba lepiej nie podawać konta AFN, póki nie ma Fundacji. Te wpłaty to teoretycznie darowizny.
Jeśli chodzi o psiaka, nie wiem czy nie lepiej wyciągnąc psa ze schroniska całkiem.

Link to comment
Share on other sites

karina1002 nic nie moze byc pewne dopoki go nie wyciagniemy, bo nie ma badan - i nie wiadomo co jest z ta lapa. wiadomo mi jedynie, ze ta łAPA WYGLADA JUZ TAK OD DLUZSZEGO CZASU!!!!!
[B]on juz wystarczajaco dlugo cierpi!! wyciagnjimy go statad!!!!
[/B]
jesli chodzi o ucho, to zobaczecie na te zdjecia zza krat - ma tak przekrzywione jedno ucho, pewnie to tez nic nowego :( a przeciez wiadomo, jak owcarki czesto maja zapalenie uszu. a u niego jeszcze dodatkowo ta noga!!!! bossheee!![B] DO SOMETHING!! ANYTHING!!

[/B]przyjaciel koni nie moge naciskac! to jest za powazna sprawa!! mili musi byc pewne, ze go chce ratowac! a nie my mu ej wcisniemy i oc?potem sie orzmysli???

SZUKACJIE CALY CZAS TYMCZASU!! tylko to jest ogromne psisiko.. najlepiej bylnby dom i ogrod...a moze by tak ta rodzinka od Felka co uciekl???

Link to comment
Share on other sites

A mili odzywa się w ogóle czy jeszcze się namyśla?

Oskar też jest wielkim piechem i nikt ode mnie domu z ogrodem nie wymagał... Myślę, że jeśli chodzi o tymczas, to wszystko będzie lepsze niż schron. Ktoś mógłby nawet garażu odstąpić...

Link to comment
Share on other sites

Boże jak ten pies cierpi... żeby go tylko nie wzieli na 6... Co tu zrobić???
Mili ma dać odpowiedź w poniedziałak, to jeszcze kilka dni. Jeśli się zodzi to potem kwestia transportu....znowu może potrwać....ile ten pies się jeszcze nacierpi...czy on to wytrzyma...łapa, uszy....

Link to comment
Share on other sites

nie nie, to nie wymaganie..poza tym on jest jeszcze wiekszy od Oskara.

mi tylko chodzi o to, ze ktos kto mieszka w bloku, 60m moze po prostu nie wziac takiego psiaka!!

jesli o mnie chodzi to moze go nawet wziasc ktos kto mieszka z 5os rodzina w 20m2. BYLEBY MIAL WIELKIE SERCE!!

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, nie dam rady w tej chwili przeczytać całego wątku, tylko kilka początkowych wątków przeskoczyłam. Czy pies nie jest leczony w schronisku? Od jak dawna chodzi tak z tą łapą? Czy ktoś mu to oglądał dokładnie? Tutaj potrzebne jest rtg, kuracja antybiotykowa, może operacja...W W-wie jest lecznica, która przyjmuje takie psiaki na leczenie, leczyłyśmy tam wielkiego Miśka z łapą w podobnym stanie. Pies spędził w lecznicy 2 tygodnie, miał w tym czasie amputowany palec i wyciągnięty z łapy drut, miał rtg, leczenie dwoma antybotykami, codzienne zmiany opatrunku. Końcowy koszt wyniósł 600 zł. Trzeba liczyć się z taką orientacyjną kwotą.:oops: (nam prawie za hotelik nie liczyli, więc może wyjść i więcej)
Skoro jednak kilka osób deklaruje pomoc finansową, to może pieniądze się uzbierają? Czy w Łodzi nie ma takiej lecznicy, która by go przyjęła? Tymczas byłby tańszy, ale osoba która go przyjmie musi być gotowa na codzienne wizyty w lecznicy, zmiany opatrunków, doglądanie psiaka po ewentualnej operacji.:oops: Więc może na pare dni lecznica, a jak trochę dojdzie do siebie to wtedy tymczas...Przepraszam, tak głośno myślę, majafaja zobaczymy co Witokretka odpowie, może ludzie by go wzięli...Wtedy może na pare dni przyjęłaby go ta lecznica w W-wie. Ale to wszystko stoi pod znakiem zapytania. Najpierw musi być tymczas, żeby była pewność, że ktoś go z lecznicy zabierze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...