Jump to content
Dogomania

Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.


Recommended Posts

Dziękuję za informację. Przebrnęłam przez dużą część wątku i wydaje mi się, że raczej nie jest to pies domowy, który mógłby zamieszkać z wielkopsami i z kotami.



Zależałoby mi na poznaniu szafranekm, ale nie można do niej wysyłać pw. Mieszkam na rzut kamieniem od Niej i gdyby kiedyś była taka potrzeba, to może można by coś zdziałać wspólnymi siłami.
Pozdrawiam.

P.S. Ja na Dogomanii kiepsko się poruszam,cięzko mi coś odszukać, bliższe jest mi Pupileo.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za informację. Przebrnęłam przez dużą część wątku i wydaje mi się, że raczej nie jest to pies domowy, który mógłby zamieszkać z wielkopsami i z kotami.

Zależałoby mi na poznaniu szafranekm, ale nie można do niej wysyłać pw. Mieszkam na rzut kamieniem od Niej i gdyby kiedyś była taka potrzeba, to może można by coś zdziałać wspólnymi siłami.
Pozdrawiam.

P.S. Ja na Dogomanii kiepsko się poruszam,cięzko mi coś odszukać, bliższe jest mi Pupileo.

Szafranekm jest teraz poza Polską i bez neta, więc skrzynki raczej teraz nie odgruzuje.

Ale jak wróci na pewno będziesz mogła się skontaktować.

Szafranek raczej na domowego się nie nadaje.

Link to comment
Share on other sites

Ulka12 i Mysza2, bardzo dziękuję za informacje. Zginął mi wątek, dopiero dzisiaj go odkopałam.

A do nas wczoraj wieczorem przyszła sunia w typie owczarka collie. Na razie szukamy właściciela, może się zgubiła. Nie wiecie na ile taki pies może oddalić się od domu?

Link to comment
Share on other sites

Ulka12 i Mysza2, bardzo dziękuję za informacje. Zginął mi wątek, dopiero dzisiaj go odkopałam.

A do nas wczoraj wieczorem przyszła sunia w typie owczarka collie. Na razie szukamy właściciela, może się zgubiła. Nie wiecie na ile taki pies może oddalić się od domu?

Bardzo daleko może się oddalić, życie pisze przedziwne scenariusze.

Przeglądaj ogłoszenia w necie czy jej ktoś nie szuka.

I powysyłaj wiadomości ze zdjęciami do okolicznych schronisk, żeby umieścili na swoich stronach.

Jak ktoś szuka to przede wszystkim po schroniskach.

I sprawdźcie u weta czy nie ma czipa.

Warto też zamieścić ogłoszenia na portalach (olx, gumtree itp) że znaleziono psa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...