Jump to content
Dogomania

Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.


Recommended Posts

Wiecie co , ja naprawdę myślę ,że trzeba coś postanowić w sprawie przyszłości Szafranka.
Ula napisała wyraźnie ,ze więcej w sprawie jego wychowania nie zrobi ,czas pędzi i będzie coraz trudniej go ułożyć i znaleźć DS.
szafranekm, może mogłabyś się wziąć za szukanie behawiorysty i dać Szafranka do niego chociaż na jakiś czas. Jak nie da rady go zmienić, to może Ula by przyjęła go z powrotem.Jak wyglądają jego finanse na dziś ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Wiecie co , ja naprawdę myślę ,że trzeba coś postanowić w sprawie przyszłości Szafranka.
Ula napisała wyraźnie ,ze więcej w sprawie jego wychowania nie zrobi ,czas pędzi i będzie coraz trudniej go ułożyć i znaleźć DS.
szafranekm, może mogłabyś się wziąć za szukanie behawiorysty i dać Szafranka do niego chociaż na jakiś czas. Jak nie da rady Szafranka zmienić, to może Ula by przyjęła go z powrotem.Jak wyglądają jego finanse na dziś ?[/QUOTE]

Pisałam już wcześniej kilka razy, że szukałyśmy behawiorysty dla Szafranka.Rozmawiałam z behawiorystą z pewnej fundacji i pytałam o Szafranka.Usłyszałam, że ze starszym psem niewiele da się zrobić - co nie oznacza, że nie należy dać mu szansy.Tylko pytanie czy jest sens dawać psa do innego DT za 400-450 zł na miesiąc, a potem może wrócić do Ulki.Szafranek przed Ulką był już w DT U Tattoi parę tygodni, był tam też behawiorysta i psa trzeba było odbierać w imieniu fundacji Bernardyn,bo były problemy.
Szafranek jest psem starszym nie 5, 6 letnim, ale 10 letnim lub nawet więcej jak się okazało.Od początku pobytu Szafranek zrobił pewne postępy.

Na dzień dzisiejszy Szafranek ma miesięcznych deklaracji stałych ok. 80 zł.Gdyby nie bazarki co ok. 2 m-ce to nie można by było utrzymac psa u Ulki.Jest mały odzew z dogo w sprawie pomocy - każdy pisze, że jest "zadeklarowany po uszy" .

Stan środków Szafranka zamieszczę później, ewent. jutro, teraz jak wchodziłam na stronę banku jest chwilowa przerwa techniczna.

Nie wiem, może się mylę, ale proszę wypowiedzcie się Ciocie w tej kwestii, jeśli możecie.

Edited by szafranekm
Link to comment
Share on other sites

Czasem zmiana miejsca pobytu robi psu dobrze.Musi się dostosować do nowych zasad, które wprowadzają nowe osoby.Pies tez przyzwyczaja się do stałych i starych układów i przez to nie zawsze da się go zmusić do zmiany zachowania.
400 zł na miesiąc to dużo. Czy to z karmą już? A jak jest dokładnie z opłacaniem jego żywota teraz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Czasem zmiana miejsca pobytu robi psu dobrze.Musi się dostosować do nowych zasad, które wprowadzają nowe osoby.Pies tez przyzwyczaja się do stałych i starych układów i przez to nie zawsze da się go zmusić do zmiany zachowania.
400 zł na miesiąc to dużo. Czy to z karmą już? A jak jest dokładnie z opłacaniem jego żywota teraz?[/QUOTE]

Obecnie płacimy za pobyt Szafranka w DT u Ulki 200 zł/ miesięcznie, w tym jest karma, odrobaczanie, preparaty od kleszczy.Szafranek jak widać było na wcześniejszych zdjęciach ma dużą ocieploną budę. Warunki ma bardzo dobre.;)

Edited by szafranekm
Link to comment
Share on other sites

[quote name='szafranekm']Nie wiem, może się mylę, ale proszę wypowiedzcie się Ciocie w tej kwestii, jeśli możecie.[/QUOTE]
Szafranek to starszy pies , nawet jeśli załatwicie behawiorystę to jak za dotknięciem różdżki przez miesiąc czy dwa wg mnie niewiele się zmieni,
(a przynajmniej nie na tyle żeby zagwarantować ewentualnemu DS, że żaden incydent się więcej nie zdarzy)
Gdyby był DS (i to taki, który go przyjmie jakim jest i będzie chciał o niego zawalczyć) i wtedy ewentualnie pomoc i rady behawiorysty, ale DS nie ma, a kasy też nie ma :(
Rzadko tu piszę, ale często o nim myślę i naprawdę nie mam mądrego pomysłu co dalej:(

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#b22222][B]Deklaracje stałe na sierpień 2013[/B][/COLOR]

[B]10 zł[/B] - [B][COLOR=#000080]grzenka[/COLOR][/B] - dekl. stała-V, VI, VII,VIII,IX,X,XI,XII,I,II,III,IV,V,VI,VII,VIII,IX, X,XI,XII,[B]I[/B],[B]II[/B],[B]III[/B],[B]IV[/B],[B]V,VI[/B],[B]VII,VIII- [/B]wpłacone-[B]01.08.2013[/B]
[B]20 zł.[/B] - [COLOR=#000080][B]szafranekm [/B][/COLOR]- dekl. stała -V,VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII,I,II,III,IV,V,VI,VII,VII ,IX,X,XI, XII,I,[B]II[/B],[B]III,IV,V,VI,VII,VIII-[/B][B] wpłacone-08.08.2013[/B].
30 zł - wiga138 - dekl. stała - VI, VII,VIII,IX,X,XI,XII,I,II,III,IV,V,VI,VII,VIII- wpłacone-17.07.-[B]-???[/B]brak wpłat
[B]10 zł [/B]- [COLOR=#000080][B]pola53 [/B][/COLOR]- dekl. stała od sierpnia - VIII,IX,X,XI,XII,I,II,III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,XI ,XII,[B]I,II,III,IV,V,VI,VII,VIII [/B][B]- wpłacone -05.08.2013[/B]
30 zł. - Annaa4 - dekl. stała od czerwca 2012 -VI,VII,VIII,IX,X wpłacone - 01.10.2012-[B]????[/B]brak wpłat
[B]5,00 zł [/B] - [B][COLOR=#000080]Eva2406[/COLOR][/B] - dekl. stała na 10 m-cy od[B] IX 2012 do VI 2013[/B] - wpłynęła [B][COLOR=#000080]14.01.2013.[/COLOR][/B]
[B]5,00 zł[/B] -[COLOR=#0000cd][B] Eva2406 [/B][/COLOR]- dekl. stała na 6 m-cy od [B]VII 2013 do XII 2013 [/B]- wpłynęło[B] 30,00 zł[/B] na 6 m-cy po 5 zł/m-c, wpłata wpłynęła [B]19.08.2013.[/B]
[B]20zł[/B] - [COLOR=#000080][B]Poker[/B][/COLOR]- wpłata wpłynęła -[B]III,IV[/B],[B]V,VI[/B],[B]VII,VIII-[/B] wpłata wpłynęła [B]27.08.2013.[/B]
[B]5 zł [/B]-[COLOR=#000080][B] mdk[/B][/COLOR]- [B]V,VI,VI[/B]I[B],VIII [/B]wpłata wpłynęła [B]27.08.2013[/B]

----------------
razem: [COLOR=#ff0000][B]70 zł.[/B] [/COLOR]- [B]dekl. stałe na[COLOR=#800000] sierpień 2013[/COLOR]
[/B]
[B][COLOR=#800000]wpłaty jednorazowe, darowizny[/COLOR] -[COLOR=#800080]sierpień 2013:[/COLOR][/B]
[COLOR=#0000cd][B]45 zł[/B][/COLOR] - darowizna od[B][COLOR=#0000cd] Teresaa118[/COLOR][/B] - wpłynęła -[B]30.07.2013.[/B]
[COLOR=#0000cd][B]50 zł [/B][/COLOR]- darowizna od [B][COLOR=#000080]Andegawenki[/COLOR][/B] dla [B][COLOR=#000080]Szafranka[/COLOR][/B] -[B]wpłynęła 19.08.2013.[/B]

.......................
[B]95,00 zł[/B] -razem

[B]Razem:[/B][B] 70,00zł [/B](dekl. stałe) +[B]95,00 zł[/B]( wpłaty jednorazowe) =[COLOR=#800000][B] 165,00 zł.[/B][/COLOR]
[B][COLOR=#0000ff]597,35zł.[/COLOR][/B] (stan na 09.08.2013) +[B][COLOR=#b22222]165,00[/COLOR][/B][COLOR=#000000]( stan na 01.09.2013)=[/COLOR][B]762,35 zł.[/B]
[B]Wydatki[/B]:
[COLOR=#000080]opłata za pobyt Szafranka w DT od 26.08.2013 do 25.09.2013 [/COLOR]- [B][COLOR=#0000cd]200 zł[/COLOR] [/B]-[B]wpłacono 17.08.2013.[/B]

[B]762,35 zł - 200 zł =[COLOR=#0000ff] 562,35zł. [/COLOR]- stan konta Szafranka na dzień 01.09.2013.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Rzadko tu zaglądam, ale myślę podobnie jak Mysza2, że Szafranek to już starszy piesek i to po przejściach. U Ulki czuje się dobrze i bezpiecznie. Kolejna zmiana hoteliku może być kolejnym ciosem dla Szafranka i to zaufanie którego nabrał może stracić.
Może nie mam racji, ale tak myślę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Bazarek dla Szafranka gotowy, bardzo proszę o pomoc w rozreklamowaniu i hopsanie:)
A najbardziej o zakupy :):)
[B]
[SIZE=4][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246843-srebro-ciuszi-biżu-dla-Szafranka-do-17-09-2013-godz-22-00[/URL][/SIZE][/B][/QUOTE]

[COLOR=#000080][SIZE=4][FONT=times new roman]Dziękujemy Elu[/FONT][/SIZE][/COLOR]
już reklamuję bazarek;)

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że Szafranek i Ciocie mi wybaczą jak zaproszę na wątek trzech cudnych suń z Olkusza. Tak właściwie to dwóch, ponieważ Zorka już w ds. Sarcia ma bazpłatny tymczas do końca września, potem musi iść do hotelu, a Tola zbiera na karmę. Niestety sunie nie mają ani grosza deklaracji:(
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246698-Zorka-już-w-DS-)-zbieramy-na-hotel-dla-Sarci-i-karmę-dla-Toli[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...