Jump to content
Dogomania

FRODO wita :)


kavala

Recommended Posts

  • Replies 434
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ewa&Duffel']Zazdroszczę wam tych wypadów w góry ;) Też bym chciała się kiedyś wybrać z Dufflem, ale samej to tak raczej niefajnie , a niestety wśród znajomych i rodziny raczej nikt nie przepada za wędrówkami. [/QUOTE]

my przepadamy :cool3: najchętniej bym się przeprowadziła w góry :lol:

Link to comment
Share on other sites

To się kiedyś można umówić na jakąś wędrówkę :)

[quote name='Rysia88'][url]http://img204.imageshack.us/img204/9098/leskowiec3.jpg[/url] - wspaniałe ujęcie... :):) zresztą wszystkie zdjęcia świetne, aż miło popatrzeć :)[/QUOTE]
Dziękujemy i zapraszamy :)

[quote name='Ewa&Duffel']Mnie często ludzie pytają, czy to ten 'owczarek górski' ;) Szczególnie starsi ;)
Duffel jest bardzo jasny i spory, więc pewnie dlatego...ale mimo wszystko do podhalana to mu jeszcze sporo brakuje :lol:[/QUOTE]

Mnie to raczej pytaja czy to labrador, może dlatego, że jeszcze nie całkiem opierzony jest ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']właściwie, to miałam się Ciebie pytać, gdzie byłaś ze swoim psem w górach? szukamy czegoś dobrego na pierwszy raz dla Etny :)[/QUOTE]

dopisuję się do pytania :) też chcielibyśmy wyjechać w góry z Lexie w przyszłym roku, a lepiej zacząć poszukiwania dobrego miejsca wcześniej :)

Link to comment
Share on other sites

Na razie Frodo jest jeszcze początkujacym góromaniakiem i był tylko na Magurce i Leskowcu. Na Magurce spaliśmy. Czy polecam? Szlaki na pewno tak, bo okolica piękna a trasy nieforsowne. Jeśli zaś chodzi o schroniska, to maja wiele do życzenia, ale obawiam się, że poza Tatrami to już taki standard :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']my przepadamy :cool3: najchętniej bym się przeprowadziła w góry :lol:[/QUOTE]
To musimy się kiedyś razem wybrać :cool3: Moi rodzice mają mieszkanie w Krynicy Zdrój, a z tego, co się orientuję, po tamtejszych górach można wędrować z psami :siara:

Link to comment
Share on other sites

Proszę pogrzebałam trochę bo miałam chwilkę i znalazłam różnice między owczarkiem podhalańskim, a słowackim czuwaczem i jeszcze kuvaszem :)

[URL]http://www.rasypolskie.com/index.php?option=com_content&view=article&id=2002:czuwacz-i-kuwasz-bliskimi-krewnymi-owczarka-podhalaskiego&catid=31:publikacje&Itemid=334[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucky.']przejrzałam cały wątek. Super szczurek.
A Frodo śliczny, ma taki słodki szczenięcy pyszczek. :loveu:[/QUOTE]

Mam nadzieję, że już mu taki zostanie.
[quote name='understandme']Proszę pogrzebałam trochę bo miałam chwilkę i znalazłam różnice między owczarkiem podhalańskim, a słowackim czuwaczem i jeszcze kuvaszem :)

[URL]http://www.rasypolskie.com/index.php?option=com_content&view=article&id=2002:czuwacz-i-kuwasz-bliskimi-krewnymi-owczarka-podhalaskiego&catid=31:publikacje&Itemid=334[/URL][/QUOTE]
o, dzięki. Przeczytałam. Różnice faktycznie są, ale dla laika pewno niezauważalne :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evel']Zaglądam i ja do frodziastej galerii :) Bardzo fajnie czytać kogoś, kto jest niby początkujący na dogomanii, a podchodzi do psich spraw bardzo rozsądnie :)[/QUOTE]
Wiesz, bo ja psa mam od czterech miesięcy, ale przez ten czas spędziłam dziesiątki godzin czytając forum i zakupiłam już kilkanaście książek o psach.:evil_lol: Rodzina już się przyzwyczaiła, do tego mojego małego bzika :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kavala']Wiesz, bo ja psa mam od czterech miesięcy, ale przez ten czas spędziłam dziesiątki godzin czytając forum i zakupiłam już kilkanaście książek o psach.:evil_lol: Rodzina już się przyzwyczaiła, do tego mojego małego bzika :)[/QUOTE]

ja mam takiego samego bzika :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kavala']Wiesz, bo ja psa mam od czterech miesięcy, ale przez ten czas spędziłam dziesiątki godzin czytając forum i zakupiłam już kilkanaście książek o psach.:evil_lol: Rodzina już się przyzwyczaiła, do tego mojego małego bzika :)[/QUOTE]

szkoda, że moja się nie przyzwyczaiła ;)

Link to comment
Share on other sites

witamy się :)
Mijamy się w galeriach to i postanowiłam tutaj zaglądnąć :)
[quote name='kavala']Wiesz, bo ja psa mam od czterech miesięcy, ale przez ten czas spędziłam dziesiątki godzin czytając forum i zakupiłam już kilkanaście książek o psach.:evil_lol: Rodzina już się przyzwyczaiła, do tego mojego małego bzika :)[/QUOTE]
:lol: moja rodzinka już wymięka i na szczęście już nie zadaje tych pytań"a po co Ci kolejna książka", tylko pytają się kiedy przyjedzie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']moja rodzinka już wymięka i na szczęście już nie zadaje tych pytań"a po co Ci kolejna książka", tylko pytają się kiedy przyjedzie :)[/QUOTE]

A u mnie jest tak: -Przecierz masz już taką książkę, to o co ci jeszcze jedna?

I weź tu tłumacz że to nie to samo:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...