Jump to content
Dogomania

FRODO wita :)


kavala

Recommended Posts

[quote name='Silky123'][URL]http://img14.imageshack.us/img14/4781/czorsztyn3.jpg[/URL]
ale z Niego turysta. :D

[URL]http://img683.imageshack.us/img683/8049/czorsztyn4.jpg[/URL]
ja myśle, że Frodo to ten chłopak po lewo. ;p
[/QUOTE]
Pełną gębą turysta! Ja się nawet zastanawiam czy mu książeczki PTTK nie wyrobić.
Zgadłaś, że to ten po lewej, miałaś łatwo, bo wtedy nie był jeszcze taki brudny :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 434
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]A tu filmik, na którym widać, że Frodo tak naprawdę to nie pies tylko koza.
[/B]
[video=youtube;HZguL-AVZGs]http://www.youtube.com/watch?v=HZguL-AVZGs&feature=player_profilepage[/video]Tylko gdzie bym mu odznaki przypinała?:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Witamy :lol:

Ale Frodo superowy jest ! Przesliczny goldek ! :loveu::loveu:

Uwielbiam goldeny kiedy są właśnie takie jaśniutkie,a nie złote. A Frodzik jest bombowy ! :loveu::loveu:

Ten wilczek super jest ! Miałam w swoim życiu spotkanko z wilkami,niesamowite zwierzęta,które mogłabym oglądać godzinami,szczególnie zimą,kocham je ! :loveu::loveu:

Pozdrawiamy serdecznie,ja i moje psiaki ;)

Będziemy zaglądać do Was częściej,bo zdjęcia super macie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dianusia921']

Ten wilczek super jest ! Miałam w swoim życiu spotkanko z wilkami,niesamowite zwierzęta,które mogłabym oglądać godzinami,szczególnie zimą,kocham je ! :loveu::loveu:

Pozdrawiamy serdecznie,ja i moje psiaki ;)

Będziemy zaglądać do Was częściej,bo zdjęcia super macie :lol:[/QUOTE]

Wpadajcie :) A te wilki to widzieliście na żywo? Gdzie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kavala']W Opolu go znaleźliśmy :) Chcieliśmy go przygarnąć, ale nie daliśmy rady przejść przez ogrodzenie, poza tym coś wilkiem na nas patrzył. ;) A tak na poważnie, piękne zoo tam jest. Polecam![/QUOTE]

Byłaś w Opolu i ja nic o tym nie wiedziałam :mad: Oj nie ładnie :shake: Co do tego zoo, to ono jest takie ładne dopiero po tym jak je wyremontowali po powodzi z 1997 roku. Wcześniej było takie sobie.
A w zamku w Mosznej byłaś??

Link to comment
Share on other sites

Ale fajny turysta z Frodo :) Bez problemu wpuścili was z psem na zamek ?

A co on tak wcina na tym filmiku ? Co to za drzewko ? :lol:
Ale z jedzeniem trawy to trzeba uważać...Weterynarz mnie nastraszyła, że pies razem z trawą może zjeść jakieś pasożyty albo ich jaja i żeby raczej nie pozwalać na takie pasienie się.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Byłaś w Opolu i ja nic o tym nie wiedziałam :mad: Oj nie ładnie :shake: Co do tego zoo, to ono jest takie ładne dopiero po tym jak je wyremontowali po powodzi z 1997 roku. Wcześniej było takie sobie.
A w zamku w Mosznej byłaś??[/QUOTE]
Byłam, ale bez Froda, no i plan zwiedzania mieliśmy napięty, zoo nam zajęło prawie cały dzień. W Mosznej nie byliśmy. Warto?
[quote name='Ewa&Duffel']Ale fajny turysta z Frodo :) Bez problemu wpuścili was z psem na zamek ?

A co on tak wcina na tym filmiku ? Co to za drzewko ? :lol:
Ale z jedzeniem trawy to trzeba uważać...Weterynarz mnie nastraszyła, że pies razem z trawą może zjeść jakieś pasożyty albo ich jaja i żeby raczej nie pozwalać na takie pasienie się.[/QUOTE]

Tak, zapytaliśmy w kasie czy można z psem na smyczy i pozwolili, oprócz nas były jeszcze dwa pieski. On tu je agrest. Zobaczył jak my to robimy i naśladuje nas. Je też maliny porzeczki itp. Trawę czasami też niestety wcina.
[quote name='deer_1987']Skåne, kawalek za lund[/QUOTE]
To też na południu, prawda?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kavala']Byłam, ale bez Froda, no i plan zwiedzania mieliśmy napięty, zoo nam zajęło prawie cały dzień. W Mosznej nie byliśmy. Warto?
[/QUOTE]

No to wybaczam ;)
Jak będziesz miała okazję to polecam Zamek w Mosznej. I możesz zabrać Frodo :) Najpiękniejsza pora, to jak kwitną Rododendrony (maj/czerwiec), ale nawet teraz jest tam pięknie. Kawałek zamku i parku widać w teledysku grupy Feel "Pokonaj siebie"

Link to comment
Share on other sites

w końcu jakieś foty :) macie świetne wycieczki, nie tylko nudne spacery ;) jestem ciekawa jakie szczyty Frodo będzie zdobywał jak dorośnie, bo już teraz wymiata :eviltong:
[url]http://img830.imageshack.us/img830/8982/czorsztyn6.jpg[/url]
tutaj widać, że jeszcze to szczeniurek :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lora']Frodo jest śliczny! Fajne zdjęcia z wycieczki.[/QUOTE]
Dziękujemy :)
[quote name='AgataP']w końcu jakieś foty :) macie świetne wycieczki, nie tylko nudne spacery ;) jestem ciekawa jakie szczyty Frodo będzie zdobywał jak dorośnie, bo już teraz wymiata :eviltong:
[/QUOTE]
Wyższych raczej nie zdobędzie, bo moje kochane Taterki są niedostępne dla psów :)Z jednej strony szkoda, a z drugiej dobrze.
Zawsze marzyłam, żeby mieć spa-przyjaciela, który będzie mi wszędzie towarzyszył i w góry i do knajpy. Próbuje teraz to wcielać w życie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='understandme']O a ja niedawno byłam w Czorszytynie :)[/QUOTE]
Też na zamku?

[quote name='visNK']a ja się łudziłam, że one z tego wyrastają ;-)[/QUOTE]
Wręcz przeciwnie, on coraz bardziej stara się robić to co my. A ostatnio wymyślił sobie nową zabawę - w złodzieja:diabloti:. Kradnie co się da, już nie poprzestaje na pantoflach i pluszakach, podbiera też ścieki z kuchni, piloty, komórki, długopisy... Trzeba go pilnować na każdym kroku.:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='understandme']A co do wilków, to ostatnio koło mojego miasta pojawiła się para wilków :)[/QUOTE]
o, a gdzie mieszkasz?

Czy ktoś może wie jak umieścić link do filmiku na youtube tak aby linkiem był mały ekranik?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='understandme']kurde szkoda że mi się pies ledwo do auta mieści bo bym też chętnie z nim na wycieczkę pojechała :)[/QUOTE]
A do bagażnika próbowałaś? Jaki typ auta masz? Najlepiej sprawdza się kombi.

[quote name='wiq']
mordka jakaś mi znajoma, chyba przez to, że znam psiaka z tej samej hodowli ;)
półbracia pewnie :)
[/QUOTE]

A który to?

[quote name='understandme']przy granicy czeskiej, i niedaleko niemieckiej, koło Zgorzelca :)[/QUOTE]
To mój syn by ci zazdrościł, bo on marzy o spotkaniu oko w oko z dzikim zwierzęciem :)

[quote name='Lucky.']piękny wilczek.
super takie wycieczki dla psa.[/QUOTE]
Uwielbiamy wycieczki, Frodo bardzo się cieszy jak widzi auto i otwarty bagażnik.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...