Jump to content
Dogomania

CAC Radom 22.05.2011


Iza.

Recommended Posts

  • Replies 300
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='panbazyl']no dziś kumpelka zadzwoniła, ze chce jechać więc ja z nią - ale muszę jej psa pod nogami mieć, bo "niezwyczajny" do klatki :)
osobówką z 3 psami jedziemy....[/QUOTE]

Ooo super :) A które psy zabierasz ? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']zgłosiłam... a teraz modlę sie o transport :D[/QUOTE]
no to super :) wiesz ja kiedyś z Lublina to PKP jechałam do radomia a potem to z buta na Wernera poszłam (z dziećmi i psami, nie że sama).... Ale jakaś miejska też w okolice stadionu pewnie jeździ. Co w razie - na stadion z dworca PKP kieruj się nn stop główną ulicą - ona tak kręci trochę, ale jak się będziesz trzymać znaków drogowych to trafisz :)
a tym Płockiem mnie nakręciłaś - kiedyś mieszkałam w pobliżu tego grajdoła ze śmierdzącą petrochemią.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']swojego to jednego - Panbazyla, a te dwa to koleżanki.[/QUOTE]

Szkoda że Bazyla nie bierzesz, jestem strasznie ciekawa jak wygląda na żywo, bo na fotach jakoś tak inaczej niż inne labki ;)

Link to comment
Share on other sites

on jest dziwny, bo bardzo spokojny, wyjątkowo zrównoważony, taki pies-dogoterapeuta. Czasem nawet przed wyjściem na rng muszę go rozruszać, bo zamiast stac do oceny to potrafi siąść i mieć wszystko w zadku (45 kilowym)
nie zmieścił się już do samochodu, na razie "promocja" na jego syna, tatuś niech domu pilnuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']on jest dziwny, bo bardzo spokojny, wyjątkowo zrównoważony, taki pies-dogoterapeuta. Czasem nawet przed wyjściem na rng muszę go rozruszać, bo zamiast stac do oceny to potrafi siąść i mieć wszystko w zadku (45 kilowym)
nie zmieścił się już do samochodu, na razie "promocja" na jego syna, tatuś niech domu pilnuje.[/QUOTE]

O! Mój Honey jest taki 'zamulony' :D hahah
na wystwie w Legionowie inne samojedy cieszyły się, szczekały, a on położył się i poszedł spać na środku przejścia ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']no to super :) wiesz ja kiedyś z Lublina to PKP jechałam do radomia a potem to z buta na Wernera poszłam (z dziećmi i psami, nie że sama).... Ale jakaś miejska też w okolice stadionu pewnie jeździ. Co w razie - na stadion z dworca PKP kieruj się nn stop główną ulicą - ona tak kręci trochę, ale jak się będziesz trzymać znaków drogowych to trafisz :)
a tym Płockiem mnie nakręciłaś - kiedyś mieszkałam w pobliżu tego grajdoła ze śmierdzącą petrochemią.[/QUOTE]

jak nie będą miała transportu to nie przyjadę...
mam zgłoszone 2 suki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']no tak, ale przy okazji :)
a tak przy okazji to mozna się tam spotkać - będzie pewnie trochę wolnego czasu na jakies spotkania np przy kranie z woda dla psów :)[/QUOTE]

my pewnie przycupniemy gdzieś z boku ;) ring TTB zwykle jest na szarym końcu (lub początku, zależy z której strony patrzeć) :D
wiesz... jaka jest ta moja czarna bestia na wystawach ;) oby zrobiła to, co chcę, żeby zrobiła to dam jej z tym spokój ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...