Jump to content
Dogomania

Zagłodzona sunia ON - ważyła 9kg!!! Nora odeszła za TM.......


MyrkurDagur

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Norka średnio. Nie ma dużego pogorszenia i tragedii ale poprawy też nie. Musimy jej kupić kolejna dawkę Convenii i wrócimy chyba do Nivalinu. Biedna jest. Nie ma takiego kataru jak ostatnio ale za to w tej porażonej dziurce nosa i oczku ma paskudną ropę. Dostała witaminy i znów steryd. Niestety będzie już chyba go brać aż do końca. Waży 16,35kg - tyle ile ważyła 10 dni temu. Je ale apetyt ma umiarkowany. Pije wodę. Momentami ciężej oddycha. Smutno na nią patrzeć ale z drugiej strony... ona się tak cieszy jak przychodzi do nas do gabinetu. Widać, ze promienieje, nie przeszkadza jej, że jej daję bardzo bolesne zastrzyki. Dzisiaj wcale nie chciała wracać z Panem Adamem do domu. Jak Agnieszka wsadziła Norę do jego samochodu to sunia próbowała uciec, żeby zostać z nami... Biedna suczka. Szkoda, że nie ma szans na swojego Pana/Panią na ostatnie dni. Pan Adam o nią dba, daje jej leki i troszczy się ale ma pod opieką dużo psów a to nie to samo co "własny pan". A po Norce widać, że bardzo potrzebuje, żeby ją ktoś wymiział.

Link to comment
Share on other sites

Ciężko to czytać, biedna, kochana sunieczka. Telimeno wierzę, że nie pozwolisz Jej się męczyć. Niech sobie jeszcze z Nami będzie jak najdłużej, ale wydaje mi się, że ten stan to kres Jej możliwości. Pewnie lepiej już nie będzie. A raczysko robi swoje:( Mocno ukochajcie proszę sunię od Nas!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olivetshka']Dziewczyny, ale Norcia jest przecież bardzo poważnie chora - nowotwór złośliwy... To nie tylko kwestia skrajnego wygłodzenia, niestety :(
Noreczko, skarbeńku drogi... Bądź z nami jeszcze... Tyle, na ile pozwoli Ci Twoje biedne, umęczone ciałko i pęknięta dusza...
Kuźwa, łzy mi się cisną do oczu :(
Co ja bym nie zrobiła temu, który jej taki los zgotował, @$&&&^&%%$#@!$^((*&^%%#~!![/QUOTE]

ja troszke z doskoku, dlatego przepraszam za pytanie, czego ona ma nowotwór?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='demi']ja troszke z doskoku, dlatego przepraszam za pytanie, czego ona ma nowotwór?[/QUOTE]
W pierwszym poście wszystko jest napisane:


Druga sprawa, jeszcze gorsza. Zrobione miała USG i Rtg. Rak z przerzutami. Zmiany są nieoperacyjne.
USG: 3 guzy w wątrobie (średnicy 6cm, 4.6cm, 1,2cm). Zajęte węzły chłonne. Prawa nerka - guz (średnicy ok 2cm). W pęcherzyku żółciowym zastój żółci (możliwe, że z powodu uciskającego na przewód wyprowadzający guza wątroby ale może też być inna tego przyczyna). Okolica wątroby bolesna. W pozostałych narządach brak zmian patologicznych.
Rtg: w płucach 4 lite guzy, największy średnicy 2,5cm. W jednym z płatów podejrzenie płatowego zapalenia płuc (może być inna nieznana przyczyna zmian w tym płacie). Serce pomniejszone a naczynia płucne zwężone na skutek długotrwałego odwodnienia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...