Jump to content
Dogomania

Zagłodzona sunia ON - ważyła 9kg!!! Nora odeszła za TM.......


MyrkurDagur

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lolalola']superrobota cioteczko:)
ciekawam czy ktos z uk tez sie zainteresuje sunia.......choc nie wiem,bo Ci moi szkoci sa dziwni;)[/QUOTE]

Mieszkałam 6 lat w Anglii, mam sporo znajomych, wiem, że moi już rozsyłają. :)

Link to comment
Share on other sites

Nie zgadzam się co do Ulci nie każdy to nieprawda !!!!!!
A ta sunia to... brak słów. Patrzy się na zdjęcia to i tak nie widać tego co w rzeczywistości. Ja poprostu w wyobraźni porównałam sobie tą sunie z psiakiem mojej córki i przeraziło mnie to totalnie. To poprostu straszne. Pies mojej córki waży tak mniej więcej ok. 40 kg i wcale nie jest grubasem tylko tak akurat, a ta sunia 9 a jest takiej wielkości gdzieś jak on. To porównanie powiedziało mi wszystko :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iljova']Nie zgadzam się co do Ulci nie każdy to nieprawda !!!!!!
A ta sunia to... brak słów. Patrzy się na zdjęcia to i tak nie widać tego co w rzeczywistości. Ja poprostu w wyobraźni porównałam sobie tą sunie z psiakiem mojej córki i przeraziło mnie to totalnie. To poprostu straszne. Pies mojej córki waży tak mniej więcej ok. 40 kg i wcale nie jest grubasem tylko tak akurat, a ta sunia 9 a jest takiej wielkości gdzieś jak on. To porównanie powiedziało mi wszystko :-([/QUOTE]
no juz dobrze,dobrze co do tej Ulci;)ja sie po prostu strasznie boje,zeby nie musiala wrocic do schronu i byc kiedys ledwo zyjacym psiakiem....serce by mi peklo.....:(
co do Noreczki to brak slow.....jak Ja zobaczylam to stracilam mowe na troche i tak strasznie chcialo mi sie wyc,ze szkoda gadac.........

Link to comment
Share on other sites

po rozmowach z paroma osobami ustalilismy że TOZ Wrocław udostępni konto dla Nory:

[CENTER] [CENTER] [B]Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce[/B]
Oddział we Wrocławiu
ul. Żeromskiego 56,
50-312 Wroclaw[/CENTER]
[/CENTER]
[CENTER] [B][U]Nasze konto:
[/U][/B]PKO BP 59 1020 5242 0000 2202 0251 5096
dla wpłat zagranicznych SWIFT: PKOPPLPW


"na ratunek dla Nory"




[LEFT]można rozsyłac, robić cegiełki itd, Selengo podaj mi swojego maila wyślę Ci zdjęcie cegiełki naszej, która będzie wysyłana
[/LEFT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Norka już coraz lepiej chodzi :). Łapki jej się mniej plątają. Sama wstaje. Wcale nie ma ochoty na leżenie w miejscu. Nie ma siły tylko sama się położyć - raczej "upada". Za to chyba się przyplątało zapalenie pęcherza moczowego, bo już dwa razy siusiu zrobiła w gabinecie. Nigdy wcześniej jej się to nie zdarzyło...

Czy ktoś wrzuciłby zdjęcia z dzisiaj z gabinetu?

Link to comment
Share on other sites

[B]Norunia - słoneczko kochane:loveu: 26.04.2011r.

[IMG]http://s1.ifotos.pl/img/Obraz-146_hnxahaw.jpg[/IMG]

[IMG]http://s1.ifotos.pl/img/Obraz-149_hnxahaa.jpg[/IMG]

[IMG]http://s2.ifotos.pl/img/Obraz-152_hnxahqp.jpg[/IMG]

Ta mała ma wolę życia, każdy psiak ma...tylko wystarczy okazać im trochę serca..
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Mi się tez wydaje, że ona ma porażenie prawej strony pyska. Ucho jej zwisa. Mam trochę doświadczenia jesli chodzi o ON-ki i widziałam dwa takie, jeden uderzony przez samochód, drugi niestety łopatą (już zmienił właściciela) i obydwu właśnie tak ucho zwisało. Co do oka nie wiem, bo to były świeże sprawy, ale chyba możliwe, że jeśli nie ma przewodnictwa nerwowego to się oko degeneruje? Albo może biedna Nora oberwała po pysku, oko jej się rozwaliło i ma paraliż? mam nadzieję, że we czwartek się wyjaśni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...