Jump to content
Dogomania

Bezpłatny DT ulvhedinn Dramatyczna sytuacja- wszyscy chorują Pomoc $ potrzebna!!!!!


ulvhedinn

Recommended Posts

No nie bardzo :(

 

Najgorszą sprawą w tej chwili jest brak auta :( bez auta rozpaczliwie trudno ogarnąć taka ferajnę- ani do weta jak pojechać (w nocy pozostaje taksówka), ani do parku (trzeba na raty).

Poza tym stadko oczywiście generuje niemałe koszty...

 

Na szczęście trochę też sie zdarza adopcji. Merlin, Misio w swoich domkach. Rufus- wrócił do opiekunów po 10 miesiącach od zaginięcia!! Ostatnio poszły do nowych domów Arli, malutka kicia i Gruzik, kociak skatowany przez debili....

 

Kilka kotów niestety odeszło za TM. Malutki braciszek Arli, malutki bezimienny kociak z Wojszyc, dwie kotki z Poświętnego.... 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Spokojnego nie bardzo... Jest Perełka, ale ona specjalnej troski ;) małe, wredne, zgryźliwe i z padaczką. 

 

 

A tak poza tym u nas źle. Znowu. Już się wydawało, ze się uda coś poukładać, to naraz się sypnęło...  i kłopoty finansowe i zwierzaki hurtowo chorują.

 

Belluszka odeszła :( pozostały długi, ok 500 zł. ok  Potem Silver, piękny i kochany kot... z FIPem ['] dwa tygodnie walki dzień w dzień i nie udało się. 

 

Białasek umarł na serduszko- mimo że był przeciez osłuchiwany, nic wet wczesniej nie wyłapał.

 

A teraz trójka szaraków z Przerzeczyna zachorowała- robale i ... panleukopenia. Dwa już nie żyją, ostał sie średni- Onufry.... KOSZT LECZENIA- ok 700 zł.

 

Nóżkin gamoń złamał łapę (nie mam pojecia jak, on ma talent....). Koszt operacji 395 zł.

 

Buba, nowa, niemłoda mikrokicia- tylko dzisiejsze badania to 57 zł

 

 

Z dobrych wieści to Tri, Marysia i Bisia plus Agatka, której tu nie przedstawiałam juz sa w nowych domkach. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dziekuję :) 

 

Święta były wyjatkowo udane. 

 

Co prawda jedynie Wigilia spokojna- i dzięki Rebelii spędzona z dobrymi ludźmi, a nie samotnie.

 Bo w przeddzień - akcja z nową tymczasowiczką Terierfanki, wet, a na wieczór akcja pt "kot na drzewie, pijana właścicielka ma w d...". A dziś - łapanie ciężko chorego kota (w dobrym towarzystwie Dorotki). Udane łapanie na szczęście. Było jak na filmie akcji- bieganie po dachu, wspinanie na drewno, czołganie w deskach i w końcu łapanie "ręcami" :) czasem mam ochotę kupić sobie taką kamerkę montowaną na łebku i nagrywać ;) 

 

 

No i trzeba się pochwalić, stadko się powiększyło...

 

Oto Gizmo:

 

10563167_934562586632714_513486021807336

 

1937133_935566726532300_4605671315872525

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witaj :)

Wczoraj Ty u mnie, a dzisiaj ja u Ciebie z linkiem do bazeczku na fb organizowanym nie po raz pierwszy przez kochane dziewczyny Kama202 i cancer43.

Jak to zwykle u Nich fantastyczne fanty :)

Jeśli ktoś nie ma konta na F.B. mogę pośredniczyć w licytacji

Zapraszam. Część dochodu przeznaczona jest na futrzaki ulvhedinn

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...