Jump to content
Dogomania

Bezpłatny DT ulvhedinn Dramatyczna sytuacja- wszyscy chorują Pomoc $ potrzebna!!!!!


ulvhedinn

Recommended Posts

[quote name='fiorsteinbock']Cioteczko, masz jakis kontakt z Ulv? Jakis aktywny nr tel? Dzwonie pod dwa różne, ale są wyłączone.[/QUOTE]
Masz taki? [SIZE=3][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]695320659. Ten dzisiaj jeszcze był aktualny ;) może się rozładował albo Kra utopiła :evil_lol:[/FONT][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='terierfanka']a ja mam jeszcze inny :) taki na 7... ale nie wiem czy tu mogę publikować :hmmmm:... ale na pw mogę chyba podesłać ;) wiem, że jeden telefon ulv zgubiła ostatnio[/QUOTE]

Cioteczko, podeslji - plis :)
Chce wziać recepty na luminal dla Sabinki a nie pamiętam czy 50 czy 100.
Mam jeszcze nr 609... i to pewnie ten zgubiła :p

Link to comment
Share on other sites

Ciocie-zapraszam na bazarek cegiełkowy dla Nóżkina i dla Lusi
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245359-Cegie%C5%82kowy-dla-Lusi-i-N%C3%B3%C5%BCkina-do-31-07-godz-22-00?p=21085456#post21085456[/URL]
Przybywajcie, podrzucajcie-jeśli możecie cegiełki nabywajcie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paja']Mam w domu luminal 100 w sumie bez 2 tabletek dwie paczki.Więc mogę przez kogoś jak się znajdzie podać :)w razie co pw bo ja nie śledzę zbytnio wątków.[/QUOTE]
Suuper! Ulv sie ucieszy (jak dotrze do kompa ;) )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Jara']U mnie w domu adopcja kota nie przejdzie. Ale kot znaleziony przypadkowo i ocalony od śmierci ;)[/QUOTE]
to nie wiesz jak sie robi? przynosisz do domu-i mówisz,że to tylko na chwilkę, bo śliczne, cudne i grzeczne-i później jakoś tak...futerko zostaje :)
Ja tak zrobiłam z moim drugim psem, Tolkiem :) niestety...trzeci może być już tylko prawdziwy tymczas :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...