Jump to content
Dogomania

Teraz to Misiek tez ma dom:)


danavas

Recommended Posts

[quote name='xxxx52']wellington-jezeli danavas jest prawnym opiekunem Miska no to popros ja zrobienie kontroli przedaopcyjnej?
ps a tak na marginesie nie wiem czy sie nadajesz na posiadanie psa,bo jak siedzisz caly czas przy komputerze i studiujesz wszystkie posty to biedny pies nigdyby nie wyszedl na spacer , na siusiu.to ja bym Tobie psa nie dala ,moze muszke.hmm[/QUOTE]

Jestem w tej komfortowej sytuacji ze nie musze sama wyprowadzac psy na spacery w moim parku - jest w tym celu dobrze wyszkolona sluzba do mojej dyzpozycji.
Moge sobie wiec pozwolic na to zeby caly dzien ogladac filmy lub sledzic w necie popisy holoty zajmujacej sie handlem zwierzat bezdomnych :diabloti:


Odnoszac sie do siedzenia przed komputerem - porownaj ilosc Twoich wpisow na dogo , prawie jedenascie tysiecy, i moich !

Edited by wellington
Link to comment
Share on other sites

[quote name='MollyMolly']odp na moim wątku[/QUOTE]
wiesz co chyba sama dla siebie ten watek założyłaś by zatopić się we własnych wyimaginowanych "prawdach", nikt rozsądny wiedzący jak działają w innych krajach fundacje tam nie zajrzy. I wiesz co jest najgorsze? na tym forum dostają kopniaki w większości te osoby co dużo dobrego robią dla zwierząt, wiele także takich osób odeszło i odchodzi przez tak zaślepione i zacietrzewione osoby jak Ty. W co zmienia sie to forum? Na miejscu danavas podałbym Cię do sądu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola&Miłosz']dlaczego kopiujesz tylko te rzeczy wygodne. skopiuj ivete;) unixene..[/QUOTE]
z ivette znam sie osobiście i osobiście mogę z nią pogadać....że danavas słynie z umiejętności manipulacji ...trudno ...co do wypowiedzi unixene to nie jest krótkie pytanie na które można szybko odp. więc jak uważasz to skopiuj i wklej na mój wątek ...czy ja komuś bronie ...tam odpowiadam na pytania

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MollyMolly']z ivette znam sie osobiście i osobiście mogę z nią pogadać....że danavas słynie z umiejętności manipulacji ...trudno ...co do wypowiedzi unixene to nie jest krótkie pytanie na które można szybko odp. więc jak uważasz to skopiuj i wklej na mój wątek ...czy ja komuś bronie ...tam odpowiadam na pytania[/QUOTE]
to świetnie, to może Ty idź sobie na swój watek i tam sobie rób co chcesz a my wszyscy zostaniemy tutaj. I każdy będzie zadowolony :))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joaska8']Co do Misia to przyjechał do cz-wy bo miało być taniej a uciekł tydzień miał wagarów i po odnalezieniu wrócił do Opola bo po tej ucieczce najlepsze było dla niego miejsce, które zna i czuje się bezpiecznie[/QUOTE]

W Opolu u Karmelci najlepsze miejsce ...?
[quote name='emilia2280']Czy jest na kwiatkach juz DT u Kramelci z dogo?

jesli nie ma to dodajcie do listy proszé, opolskie.
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/221940-Iga-uciek%C5%82a-z-DT!-Pomocy-Suchy-B%C3%B3r-Opole-ratujcie"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...Opole-ratujcie[/COLOR][/URL]!
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/203939-dt-okolice-opola/page5[/URL]

jest na czarnych kwiatkach DT:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/188887-Domy-tymczasowe-i-hoteliki-kt%C3%B3re-trzeba-omija%C4%87?p=20383756#post20383756"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/188887-Domy-tymczasowe-i-hoteliki-które-trzeba-omijać?p=20383756#post20383756[/URL]

ale duzo adoptujácych nadal nie wie/nie chce wiedziac co to za miejsce...[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wellington']Jestem w tej komfortowej sytuacji ze nie musze sama wyprowadzac psy na spacery w moim parku - jest w tym celu dobrze wyszkolona sluzba do mojej dyzpozycji.
Moge sobie wiec pozwolic na to zeby caly dzien ogladac filmy lub sledzic w necie popisy holoty zajmujacej sie handlem zwierzat bezdomnych :diabloti:


ja pisze z nudow ,a ty piszesz bo kochasz zadymy,chyba jest jaks to roznica w tym pisaniu czy nie?
a tak gdzie ty bylas na watku kiedy Misia szukano?Juz sie przygotowywalas do zadymy,czy pociag do czestochowy tobie uciekl spod nosa?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joteska']wiesz co chyba sama dla siebie ten watek założyłaś by zatopić się we własnych wyimaginowanych "prawdach", nikt rozsądny wiedzący jak działają w innych krajach fundacje tam nie zajrzy. I wiesz co jest najgorsze? na tym forum dostają kopniaki w większości te osoby co dużo dobrego robią dla zwierząt, wiele także takich osób odeszło i odchodzi przez tak zaślepione i zacietrzewione osoby jak Ty. W co zmienia sie to forum? Na miejscu danavas podałbym Cię do sądu.[/QUOTE]
pozwól ,że skomentuje to na moim wątku :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joteska']wiesz co chyba sama dla siebie ten watek założyłaś by zatopić się we własnych wyimaginowanych "prawdach", nikt rozsądny wiedzący jak działają w innych krajach fundacje tam nie zajrzy. I wiesz co jest najgorsze? na tym forum dostają kopniaki w większości te osoby co dużo dobrego robią dla zwierząt, wiele także takich osób odeszło i odchodzi przez tak zaślepione i zacietrzewione osoby jak Ty. W co zmienia sie to forum? Na miejscu danavas podałbym Cię do sądu.[/QUOTE]
wlasnie to jest to sedno,podpisuje sie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola&Miłosz']No to odpisz u sibie na watku ze usuwasz prywatna korespondencje..
ktora wkleilas . Wklej swoje pw to co pisalas do Mnie na moja zgody nie dostalas[/QUOTE] odp. u mnie na wątku ...nie będziecie sobie podbijać moją walką z zarabianiem na biednych psach, wątku !!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MollyMolly']odp. u mnie na wątku ...nie będziecie sobie podbijać moją walką z zarabianiem na biednych psach, wątku !!!!![/QUOTE]
to ja ci odpisalam u ciebie na tym chorym watku ze prosze o usuniecie niie dostalas ode Mnie zgody
[QUOTE] [B]10. PRAWA AUTORSKIE

a) Wstawiając zdjęcia, avatary lub inne materiały, należy pamiętać o prawach autorskich i nie wstawiać nic, co jest zastrzeżone lub bez zgody właściciela.
[/B] [/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MollyMolly']z ivette znam sie osobiście i osobiście mogę z nią pogadać....że danavas słynie z umiejętności manipulacji ...trudno ...co do wypowiedzi unixene to nie jest krótkie pytanie na które można szybko odp. więc jak uważasz to skopiuj i wklej na mój wątek ...czy ja komuś bronie ...tam odpowiadam na pytania[/QUOTE]

Zaraz , zaraz...Owszem znamy się z powodu okoliczności kilku spotkań przy poszukiwaniu Miśka.

Jednak należy zaznaczyć, że nieco lepiej miałam wtedy okazję poznać danavas- na płaszczyźnie tych poszukiwań.W odróżnieniu do Ciebie była aktywna- nie przesadzę- ale całą dobę i większość tego czasu spędzałam z nią na szukaniu psa.
Odniosłam na jej temat bardzo dobre wrażenie i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że nie liczyła się ani z czasem,ani porą dnia i nocy,ani pieniędzmi...Ważny był Misiek nawet o 3-ciej nad ranem, w ciemnej dzielnicy pełnej szemranych typków.

Kontekst w jakim ujęłaś "możliwość porozmawiania ze mną i manipulacji danavas..." uważam właśnie za manipulację z Twojej strony lub wyjątkowo dziwną konstrukcję słowną - dwuznaczną.Dlatego prostuję to jako nadużycie - nadciągnięcie faktów wciągające mnie w jakąś grę.Nie chcę i nie będę w niej brać udziału.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ivette3']Zaraz , zaraz...Owszem znamy się z powodu okoliczności kilku spotkań przy poszukiwaniu Miśka.

Jednak należy zaznaczyć, że nieco lepiej miałam wtedy okazję poznać danavas- na płaszczyźnie tych poszukiwań.W odróżnieniu do Ciebie była aktywna- nie przesadzę- ale całą dobę i większość tego czasu spędzałam z nią na szukaniu psa.
Odniosłam na jej temat bardzo dobre wrażenie i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że nie liczyła się ani z czasem,ani porą dnia i nocy,ani pieniędzmi...Ważny był Misiek nawet o 3-ciej nad ranem, w ciemnej dzielnicy pełnej szemranych typków.

Kontekst w jakim ujęłaś "możliwość porozmawiania ze mną i manipulacji danavas..." uważam właśnie za manipulację z Twojej strony lub wyjątkowo dziwną konstrukcję słowną - dwuznaczną.Dlatego prostuję to jako nadużycie - nadciągnięcie faktów wciągające mnie w jakąś grę.Nie chcę i nie będę w niej brać udziału.[/QUOTE]
no tak ....przykro mi że tak to odebrałaś ......jako manipulacje......chodziło mi tylko i wyłącznie o normalną rozmowe, a nie na forum, z wyjętymi z kontekstu wypowiedziami...a to jak mnie zaatakowałaś za poszukiwania Misia ,było dla mnie i jest nadal przykre....bardzo przykre ....chciałam pomóc jako BDT ...danavas zakręciła sprawe, że niby 200zł mi płaci..., jadąc po moim dobrym sercu dla psów ....biegałam ile mogłam ....ale ja też mam prace...mam umówione spotkania ,nie zawsze mogę sie zerwać jak danavas która jest na rencie i leciec na skinienie ...a wtej ciemnej dzielnicy pełen szemranych typów skoro już piszesz to byłaś znią skoro to wiesz ...a więc nie była sama i do tego autem , a mnie samej kazała latać ..powiedziałam tam gdzie sie noe boje chodzić to teraz wracając na nogach do domu rozkleje ...tu gdzie chciała danavas ,zrobię jutro....

Link to comment
Share on other sites

Skoro niby jestes taka prawdomowna przekonujesz nas wszystkich ze danavas zakrecila sprawe. Dlaczego ty ktora chcesz walczyc z handlarami i sprzeciwiasz sie klamstwom nie skomentowalas tego ze oplaty nie pobierasz?
Tlumaczysz sie po dlugim czasie i robisz taaaka afere ze az zal patrzec.
Pomawiasz kolejne osoby o szachrajstwa o klamstwa i kumoterstwo.
Nie uwazasz ze to podle? Wyglada to bynajmniej na zemste.

Mam nadzieje ze dziewczyny rozwiaza sprawe i jesli sie okaze to co piszesz
klamstwem poniesiesz konsekwencje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wellington']Od dawna o tym wiadomo, ale jak widac niektorzy sie tym w ogole nie przejmuja.[/QUOTE]
psy ktore sa u karmelci obecnie czyli boczek i cala banda lacznie z miskiem czyli gwiazda tego tematu byly u karmelci zanim iga od niej nawiala. Misiek nie mial gdzie wrocic.
Wiec wrocil do Karmelci. Tam niestety on czuje sie jak w domu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MollyMolly']bo z Wiola &Miłosz to ja nie będę tu dyskutować ....jak zawsze sie czepia jednego zdania wyrwanego z kontekstu ..proszę bardzo..zapraszam do mnie franco[/QUOTE]
Nie pochlebiaj sobie.. I nie pisz tak do Mnie.
xx nie podala tych danych oficjalnie raczej na dogo.
wiec nie sa one tutaj dostepne.

Puknij sie w to swoje madre czolko. Nikt ci nie dal prawa do udostepniania takich
danych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola&Miłosz']Danavas bardzo mi przykro ze ze padlas ofiara takiej nagonki.
No i wszystkie handlary takze. Dobrej nocy zycze.[/QUOTE]
papaty ...oby po nocach ci sie śniły te biedne psy o których danavas nikomu nie mówiła,nie pisała i które wylądowały bóg raczy wiedzieć gdzie ....bo pieniądz ważniejszy...a Ty ją bronisz ...ciekawe czemu ? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...