Jump to content
Dogomania

Teraz to Misiek tez ma dom:)


danavas

Recommended Posts

[quote name='danavas'][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6d48965acefdbb37.html"]
[/URL]
Zdjęcia tak na szybko, i jakieś porozciągane ale przejazdem byliśmy więc nie było czasu na wielkie pozowanie...[B]Misiek żyje, ma się dobrze, siedzi w PL [/B]a na dowód tego moja piękna facjata....;)

[/QUOTE]

i mam nadzieje, ze tu zostanie....wystarczy juz Mu przezyc...

Link to comment
Share on other sites

. tak sie zajmujecie handlem psow za granice ze zapomialyscie o naszych rodzimych szchrajkach;) Schronisko w lodzi za psa w typie rasy pobiera oplate w wysokosci 200zl;)
( sprawdzone przez moja szefowa) Po czym za kundla zwykla oplata;) maks 35 -60 zl;)
nie sprawdzajac warunkow niczego:)

Akurat moja szefowa wniosla do prokuratury wniosek o wprowadzenie jej w blad
plus za handel psami..

Jak sie do tego ustosunkujecie?
Unixena jasno napisala jakie przepisy panuja w niemczech.
powinienem tutaj zacytowac jej post...


Na ten temat moja gadka jest skonczona.
Misiek gdzie by nie znalazl dom mam nadzieje ze bedzie szczesliwy
a wy zamiast zajmowac sie aferami zajmijcie sie ogloszniami:)
Tyle z mojej wypowiedzi .]
Milosz

Edited by Wiola&Miłosz
Link to comment
Share on other sites

wiesz ,one tylko z nienawisci i zazdrosci to czynia ,ze pieski sa uratowane zagranica ,no a na miejscu ,a one nic dla nich nie potrafia uczynic ,bo nie chca.wola zeby zycie zakonczyly w schroniskach dla zaspokojenia swego chorego EGO.Nie te halasuja co pomagaja ,tylko te osoby co zupelnie nawet palcem nie rusza
Wiesz co sie w naszym kraju dzieje w schroniskach to skandal,tego one nie widza glowy odwracaja,psy gina jak "muchy"cierpia w wielu schroniskach,ktore sa do granic bolu przepelnione
-setki tysiecy zlotych na psy idzie do rak prywatnych
I to wszystko sie odbywa pod plaszczykiem milosci do zwierzat.Ale tego sie nie widzi nie chce widziec ,najlepiej d.......siedziec i krzyczec na innych
Widzisz wystarcz,y zeby napisac ,ze piesek jedzie do Niemiec to juz jak na sabat zltuja sie ciagle te same ,no jak by milo okreslic ,przykro nie znalazlam odpowiedniego okreslenia ponoc osoby zeby zacza c przygotowywac sie do robienia stosu.Nawet na watku Misia ,ktory jest w Polsce .Dlatego bardzo duzo osob pomaga ,ale slowo Niemcy" zagranica "na tym forum sa tabu.

"Misio "to tylko tylko jest element ,haslo do wypowiedzi sfrustrowanych osob,bo ich nie bylo na watku jak Misio uciekl,jak nalezalo mu poszukac DT czy potrzebna jest pomoc,jak inne psy potrzebuja pomocy,ale................przylecialy jak bylo napisane ze moze ,ale nie ma wolnych miejsc w Dt pojechac do Niemiec.
Czy to nie daje do myslenia?
Najwazniejsze ze Misio ,ma sie dobrze ,ze precej czy pozniej znajdzie odpowiednich odpowiedzialnych opiekunow
ps to tak dla jednorazowego zasmiecenia ,bo innym wolno dlaczego nie mnie

Link to comment
Share on other sites

tam są ogólnie takie ceny? a jak z warunkami? (pytam z ciekawości).

Tak- ludzie zazwyczaj w to co słyszą/widzą w tv- wierzą.
Ostatnio było gdzieś o amstaffach/amstaffowatych- szlak mnie trafił jak babka mówiła, że "takim psem" (jakby to była inna kategoria psa) ma "zakodowaną agresję i ze to kwestia czasu jak może wybuchnąć" aaa i że jedna tylko osoba z domowników musi się nim zajmować- paranoja jakaś.

Link to comment
Share on other sites

Jak ktos jeszcze nie widzial ,a chce zobaczyc;)jak ta "znienawidzona" organizacja niemiecka Timo adoptuje psy ...i jacy ci ludzie sa szczesliwi ,ze znalezli przyjaciela -podaje bezposrednie linki z fotkami

[URL]http://tino-ev.de/happy-2013.html[/URL]
[URL="http://tino-ev.de/happy-2012.html"]http://tino-ev.de/happy-2012.htm[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...