Jump to content
Dogomania

VIGO - sznaucer miniaturka w DT we Wrocławiu do końca swoich dni...


Luna_wro

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 846
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

dawno wieści od Vigo nie było :cool3:
a w schronie na kwarantannie taka dwójeczka :(:
[IMG]http://img835.imageshack.us/img835/5486/dscn7668i.jpg[/IMG]
[IMG]http://img694.imageshack.us/img694/8772/dscn7657.jpg[/IMG]

nic nie wiem o nich, nie pytałam, bo w pośpiechu byłam... to kwarantanna, może ktoś je odbierze?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']to mini są? boże.... mam wrażenie, że pseudo się pozbywają psów...[/QUOTE]

nie do wiary...hurtem się pozbywają czy co?!:( może jednak odbierze je właściciel...

[quote name='terierfanka']dawno wieści od Vigo nie było :cool3:[/QUOTE]

Viguś ma się dobrze:) hm... więc co tu pisać... musimy kiedyś zawitać na spacerek:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='terierfanka']jutro będziemy w schronie, zobaczymy czy są jeszcze[/QUOTE]

gdyby jednak się okazało, że jeszcze są w schronisku:(, to wrzuć proszę info na:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/13364-Sznaucery-w-schroniskach-informacje-bie%C5%BC%C4%85ce-ZAJRZYJ-i-pom%C3%B3%C5%BC!!!?p=18414148#post18414148[/url]

Link to comment
Share on other sites

tak, tak potwierdzam odwiedziliśmy ciocię Bros:loveu:
Viguś ma się dobrze, a nawet rzekłabym, że bardzo dobrze:cool3: Wyniki wątrobowe wróciły do normy, jednak cały czas razem z weterynarzem prowadzimy obserwację Vigusia pod kątem nie domykania się zastawek w jego serduszku:roll:, aby w odpowiednim momencie wprowadzić leki, które niestety będzie musiał brać już do końca swojego psiego życia...więc póki nie kaszle, nie forsuje się na spacerkach, ciężko nie oddycha...nie podajemy lekarstw.
Poza tym Viguś dzielnie sobie daje radę na spacerkach, Lunka nie pozwala mu na zbyt wiele szaleństw:evil_lol: zdarza się, że prowokuje go do zabawy, ale Vigo nie jest zainteresowany brykaniem:shake: W domu jest spokój:) każde zna swoje miejsce - Vigo na dole, Luna na wyżkach.
Vigo uwielbia (zresztą Luna też) ciasteczka z wątróbki:cool3: do tego stopnia, że za ciastko pozwolił sobie usunąć GRZEBIENIEM!!! kołtunki z brody:crazyeye:
Mój syn Mateusz mówi, że przeginam trochę piekąc "kundlom" co najmniej raz w tygodniu ciastka, a on...biedny...musi zjadać kupne. No cóż...takie jest życie:eviltong:
No i tak sobie żyjemy pomalutku...i pozdrawiamy serdeczne:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luna_wro']
Mój syn Mateusz mówi, że przeginam trochę piekąc "kundlom" co najmniej raz w tygodniu ciastka, a on...biedny...musi zjadać kupne. No cóż...takie jest życie:eviltong:
[/QUOTE]

:roflt:

zaczynam się zastanawiać od jakiegoś czasu czy te problemy z niedomykaniem zastawki to nie jest typowe u miniatur - Dżordż też ma, Julka też, Zbynio też i kiedyś wet mówił, ze mój Drops na starość też może mieć z tym problem, ale tak samo jak u Was - dopóki nie ma kaszlu odsercowego to leków się nie podaje, a póki co żadne z nich się nie oszczędza i szaleją wtedy kiedy chcą :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']śliczniochy :loveu: moje to przy nich jak kloszardzi wyglądają :roflt:[/QUOTE]

oj tam, oj tam...bez przesady...już przeszło miesiąc minął od wizyty u fryzjera:)

...a Vigo był grzeczny:eviltong: i dał sobie zrobić wszystko...bez żadnych nerwów, kłapania i takich tam:eviltong: a w nagrodę dostał ciasteczko z wątróbki:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Margi']Śliczne zadbane psiaczki :lol:[/QUOTE]

kurdę no...przestańcie ciotki:) bo się zawstydziłam trochę....

poza tym jak to mówią:
przygadał kocioł garnkowi:)
cudze chwalicie swego nie znacie:evil_lol:

Wasze też piękne są:loveu:

Edited by Luna_wro
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...