Jump to content
Dogomania

Pixie (teraz Luna) w DS, Dixie (teraz Sasza) ma dom, za który trzymamy kciuki!


Nutusia

Recommended Posts

Przepraszam za offa ale może ktoś będzie miał pomysł co z tą sunią inaczej jeśli dotrwa do jutra będziemy musieli ją uśpić jeśli zbraknie pomysłów :-( Na moje oko ona powoli umiera ;( nie chcę by się męczyła a widać że tak jest :-(
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/205634-ROMEK-zostaje-u-nas-na-tymczasie-%29?p=18389270&viewfull=1#post18389270"]http://www.dogomania.pl/threads/2056...1#post18389270[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cześć Dixolku :)
Cioteczki zamówiłyśmy na bazarku plakacik dla Dixie. Niestety nie umiem go tu wstawić
Czy któraś z Was miałaby chwilkę i mogłaby powiesić kilka w okolicy ??? Ja dzisiaj byłam na długim spacerku i porozwieszałam. Jeszcze mi zostały trzy lecznice.
Niestety allegro Dixie zostało usunięte. Na allegro nie można już umieszczać psiaków do adopcji jedynie sprzedawać w formie licytacji :( Ciekaw czy zwrócą pieniążki za wyróżnienie…..

Link to comment
Share on other sites

Własnie, mam nadzieję, że coś z tym zrobią...
[I]U nas sypie, biało i coraz bielej.[/I]
[I]My tam lubimy śnieg zimą, byle nie wielki mróz.[/I]

Dziewczyny, a Dixie ma jakiś album w którym są wszystkie zdjęcia? Są jakoś zebrane w jednym miejscu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='edek']Cześć Dixolku :)
Cioteczki zamówiłyśmy na bazarku plakacik dla Dixie. Niestety nie umiem go tu wstawić
Czy któraś z Was miałaby chwilkę i mogłaby powiesić kilka w okolicy ??? Ja dzisiaj byłam na długim spacerku i porozwieszałam. Jeszcze mi zostały trzy lecznice.
Niestety allegro Dixie zostało usunięte. Na allegro nie można już umieszczać psiaków do adopcji jedynie sprzedawać w formie licytacji :( Ciekaw czy zwrócą pieniążki za wyróżnienie…..[/QUOTE]

Widze, że na allegro nie wszystkie aukcje usunięte.
Psy jednak z niekontrolowanych hodowli sprzedawać można :(

Jesli mozna wystawic aukcje w formie licytacji to warto jej taka zrobic i dać licytacje od tysiaca zlotych :)

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki miałam telefon w sprawie Dixie. Pani dzwoniła z Grodziska Mazowieckiego. W okresie sylwestrowym uciekł jej niedawno przygarnięty pies, wystraszył się petardy. Niestety psiak nie miał adresówki. Dzwoniła do straży miejskiej i schroniska. Nie wiem czy rozwieszała plakaty. Dixie byłaby na „ pocieszenie „. Dixie mieszkałaby w sumie sama nie wiem jak to pomieszczenie nazwać. Jest to część domu wchodzi się z korytarza na prawo. Jest to coś w rodzaju chyba pomieszczenia gospodarczego. Gdzie znajduje się jakaś kuchnia na której Pani czasami gotuje, stoi pralka i wanna do kąpieli psa. W okresie letnim Dixie w ciągu dnia byłaby na dworku i zabierana na noc do tego pomieszczenia. W zimę z tego co Pani mówi mieszkała by w tym pomieszczeniu i byłaby wypuszczana w ciągu dnia. Pani także wychodzi z psami na spacery po za teren. Jest tam psiak, który wałęsał się w okolicy przez kilka miesięcy i Pani go przygarnęła po tym jak został pogryziony przez dwa psy sąsiada. Ten pies nie jest wpuszczany do domu. Mieszka w budzie. Psiak nie jest sterylizowany i nie będzie. Pani mi nie odpowiedziała jednoznacznie czy Dixie będzie mogła chodzić po domu powiedziała „ że to pomieszczenie jest częścią domu”. Pani jest emerytka ma 60 lat. Jej mąż pracuje. Sama po psa nie pojedzie, niestety nie spytałam się czy się dorzuci do transportu.

Edit; Znowu nasuwa mi się pytanie czy faktycznie Dixie będzie tam wpuszczana skoro tamten pies taki łagodny i nie jest wpuszczany…. Jak to pani określiła jest psem podwórkowym.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...