Jump to content
Dogomania

Pixie (teraz Luna) w DS, Dixie (teraz Sasza) ma dom, za który trzymamy kciuki!


Nutusia

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dixiolku - trzymamy kciuki zebys szybciutko znalazla swojego czlowieka , ktory bedzie cie kochal .... spij dobrze kochana..


W zwiazku z tym ze ciocia ania nie powie o tym sama , chcialam dodac ze dala z wlasnej osobistej kaski na Pixiolka - Lunke 260 zl - z czego 162 zl zaplacilam za hotel, 23 zl za tabletki i reszta poszla na paliwo kiedy odbieralam Pixiola od tych okropnych ludzi.oczywiscie tego prosze nie uwzgledniac w zadnych rozliczeniach- to bylo z portfela ani ale przede wszystkim z jej serduszka

Link to comment
Share on other sites

[B]Aniu, Tekillo[/B] dziękuję Wam bardzo za pomoc i wsparcie Lunki. Każde wsparcie dziewczynek według mnie powinno być uwzględnione w rozliczeniach suniek. Uważam, że do przychodów i kosztów powinno być dodane wydatki jakie poniosła Ania: czyli 260 zł ( z czego 162 poszlo na hotelik, 23 zł na tabletki i 75 za paliwo ) i jeszcze przydały by się koszty cioci Tekilli. Cioteczko proszę się przyznać ile wydałaś na paliwo ?

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście, że koszty powinny być wpisane, szczególnie, że są niebagatelne! Jeśli zostały podarowane - z wdzięcznością przyjmujemy, ale wpisane być muszą jako darowizna i tym samym to czynię! Ania - do raportu - jeszcze zdaje się jakaś "wyprawka" była... :razz: Jeszcze raz pięknie dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

Dixi to kanapowicz pospolitus. Spała ze mną na łóżku wyciągnięta na kres swoich możliwości.
Codziennie rano w zwyczaju Tobiego, Kiko i Kacpra jest wchodzenie na łóżko by mnie obudzić ze pora na siusiu.
Dzis Dixi robiła za mojego goryla i nie zostałam obudzona, zmiażdżona, zaśliniona :D rewelacja!
Zajdla śniadanie bez najmniejszych oporów, wypiła wodę, nie nasiusiała ani nie naqupcila w domu :)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, przepraszam że z innej beczki, zginęła sunia wyadoptowana ze schroniska z Łodzi :-( PILNIE SZUKAMY KOGOŚ Z JELONEK w Warszawie !
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/219439-płochliwa-beżowa-średniej-wielkości-BUNIA-zginęła-!-Wa-wa-ul.-Klemensiewicza[/URL]

Ja mam za daleko, może znacie cioteczki z okolic !!

Wielki cmooook dla Dixie i Luny :-*

Link to comment
Share on other sites

Wiadomość z FB od Pani Sylwii:

" Witam ponownie! To niesamowite jak Lunka się zmienia! Coraz częściej merda ogonem i szczeka, co świadczy, że czuje się swobodnie :-) Załatwia się już tylko na dworze (odkąd nie ma wstępu na drewnianą podłogę ;-)) i chętnie wychodzi na spacerki, a strome schody nie są dla niej problemem! Pogryzła na razie tylko dwa kapcie i pilot od telewizora :) Mały problem tylko w tym, że głośno wyje jak zostaje sama, ale nad tym też popracujemy. A tak w ogóle jest to przekochany piesek-przylepa, który krok w krok chodzi za mną :D Pozdrawiam serdecznie, pancia Lunki."

Link to comment
Share on other sites

"Tylko dwa kapcie i pilot" - KOCHAM takie domki! ;)

Aniu, jeśli NA PEWNO nie chcesz zwrotu przynajmniej części poniesionych przez Ciebie kosztów, [B]JA[/B] wnoszę (i mam nadzieję, że gremium na tym wątku mnie poprze!) o zawieszenie Twojej deklaracji stałej na jakiś czas. Rezerwę jakąś mamy, na utrzymaniu została jedna pannica - odsapnij finansowo, Nasza Dobrodziejko!

Ciotka Tekilla - nadal czekam na raport w sprawie darowizny! ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...