Jump to content
Dogomania

CUD jamnisia z Wrocławskiego schronu juz w DS :)


bros

Recommended Posts

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zrobiłam małej allegro, gdybyscie miały jakies dodatkowe info - czy chodzi na smyczy,moze jakies info z karty przyjecia, czy przestrzega czystosci - chociaz to raczej niezbyt mozliwe...aby sprawdzic...

[url]http://allegro.pl/jamnik-jamniki-suka-adopcja-wroclaw-i1599359004.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

Ok - czekam jeszcze na uwagi - a takze jezeli ktos inny zrobi allegro, albo inne ogłoszenia - byle tresc była w miare...czy dowóz dalej niz okolice wrocławia możliwy?
czy np.macie jakies fundusze na transport - czekamy na razie - ale wiem ze "dowóz na terenie polski" daje w ogłoszeniu duze szanse - wiec jezeli teraz nikt sie nie odezwie z okolicy wrocławia - można szukac dalej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paniMysza']teresz, to jamnisia jest w domu tymczasowym?[/QUOTE]

Dziewczyny wiecie ze pseudohodowcy tez mają komputery? i znają dogomanie lepiej od was... raz tylko na dogo umiesciłam zdjecie schroniskowej jamniczki i...przyjechał "pan z ogłoszenia" i poprosił o pokazanie tej suni...no i wziął.
Potem pytanie na dogo czy ktos wie? ...slad zaginął. Do dzis mam moralniaka... suka jest potrzebna na raz - na 2 miesiące ciąży - do oszczenienia i z miesiąc potem....po co trzymac i karmic rok...
Wszystkie psy z mojego allegro sa w domu tymczasowym.

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie mam dla jamnisi dt w Warszawie, to taka pomoc jamnikom, dt opieka i szukanie ds - potrzebuję jedynie wiedzieć jak ten ancymonek zachowuje sie w stosunku do kotków, to jest konieczne !!!!

pani czeka na moje relacje i jeśli będą poprawne możemy szykować królewnę do drogi. Tutaj chyba muszę poprosic Basie 1244 o pomoc, bez niej jakos nie widzę sprawy :)

Link to comment
Share on other sites

Uwaga na taką pania...to cytat w ogólnego wątku

"Kropeczka z Krakowa pojechała do nowego domu do Wa-wy tego, z którego oddali Choco! Tak naprawdę powinna być na czarnych kwiatkach (!) Izabela Pxxxx Wa-wa Targówek.Kropeczka jest 3 psem(!), którego ona bierze do domu na przestrzeni miesiąca, po czym oddaje. Miała jeszcze 4, ale przez chwile, bo ją podobno ugryzły."

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=red]PROSZE O POMOW W TRANSPORCIE PSA PO WROCKU![/COLOR][/B]

Bardzo prosze o pomoc w przewiezieniu psa po Wrocku. Flip ma depresje i wreszcie ma szanse pojechac do ds. Prosze o kontakt na watku.

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/207665-kto-jutro-w-poludnie-przewiezie-psa-po-wrocku-pilne!!?p=16867974#post16867974[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...