Jump to content
Dogomania

300 piesków i wiele kotków czeka na dom w schronisku w Szczytnie. Adopcje zerowe!!


Recommended Posts

[quote name='anetek100']to ja może powiem, że sunia sama jest w biurze siedzi w klateczce na słomie, ma ciepło, bo na zewnątrz nie jest, ale serce rozdziera:([/QUOTE]

Niestety jutro ma zostać przeniesiona z kuchni do boksu!!!
Boję się,że tej zmiany temperatury nie przetrwa!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anetek100']o losie Dora odeszła??jacie kręce:( zatkało totalnie ze szczeniakiem też:( czemu nie może tam zostać:( ja przywiozę w niedzielę troche kołderek mogłaby sobie na nich leżec:([/QUOTE]

Ja też jestem w szoku.
Obawiam się,że jak w weekend nie zabierzemy malucha to podzieli los Dory,a tymczasu na tydzień świąteczny niestety nie ma.
Anetek,czy ty możesz tu wstawiać fotki z komórki?może jakbyśmy wstawili tu zdjęcie malucha to kogoś bardziej serducho ruszy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MARCHEWA']Ja też jestem w szoku.
Obawiam się,że jak w weekend nie zabierzemy malucha to podzieli los Dory,a tymczasu na tydzień świąteczny niestety nie ma.
Anetek,czy ty możesz tu wstawiać fotki z komórki?może jakbyśmy wstawili tu zdjęcie malucha to kogoś bardziej serducho ruszy.[/QUOTE]
A nie da się maluszka na tydzień umieścić w hoteliku? Jeżeli to będzie możliwa kwota to ja zapłacę za hotelik.

Link to comment
Share on other sites

Olga7,w tej chwili szukamy dt dla 4 miesięcznej suni z chorym okiem i osłabionej po przebytej chorobie i to jest nasz priorytet.
Jeżeli chcesz nam pomóc to pomóż nam szukać dt,bo za parę dni będzie za późno i padną takie same pytania jak o Dorę,tylko czy to przywróci jej życie?
Wiem tylko,że Dora była w boksie z małymi,młodymi suniami i że się pochorowała,na co -nie wiem,czy ją odpowiednio leczyli-nie wiem,może w niedzielę cos więcej się dowiemy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']A nie da się maluszka na tydzień umieścić w hoteliku? Jeżeli to będzie możliwa kwota to ja zapłacę za hotelik.[/QUOTE]

Nie wiem co w klinice u niej zdiagnozują i czy jakis hotelik ją przyjmie bez szczepień i w dodatku osłabioną.Może jakiś płatny dt?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']A nie da się maluszka na tydzień umieścić w hoteliku? Jeżeli to będzie możliwa kwota to ja zapłacę za hotelik.[/QUOTE]
Czy szukacie dt/hoteliku na tydzień??? czy na dłużej ?
Na co maluch chrował, w sensie, czy może zarazić psiaki w potencjalnym dt?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewanka']Czy szukacie dt/hoteliku na tydzień??? czy na dłużej ?
Na co maluch chrował, w sensie, czy może zarazić psiaki w potencjalnym dt?[/QUOTE]

Maluch przeszedł najprawdopodobniej chorobę Rubartha,a oko to wynik powikłania po niej.
Mieliśmy już kiedyś sunię która miała to samo i straciła wzrok w jednym oku,jeździłam z nią do Garncarza,aby uratować drugie oczko i się udało i nikogo więcej sunia nie zaraziła w schronisku,weci mówili,że są bardzo rzadkie przypadki kiedy można zarazić tą chorobą inne zwierzęta np.słabe i nieszczepione.
U tej suni drugie oczko wygląda dobrze,ale okulista to na pewno jej tu nie oglądał i bardzo zależy nam aby trafiła na kilka dni do kliniki,żeby zobaczyli ją specjaliści.Sunia jest chudziutka,choroba ją wyniszczyła i schron to nie miejsce dla niej tym bardziej,że niedawno były przypadki groźnego wirusa wśród szczeniaków,a do tego psiak z ,,defektem,,ma u nas marne szanse na dom.

Jeżeli miejsce w klinice jeszcze na nią czeka sunia jutro tam trafi,bo Magenka1 znalazła suni dt na czas świąteczny(jesteś wielka)a po Nowym Roku sunia ma zapewniony dt u osoby z Olsztyna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magenka1']Ewanko fotka [B]chyba [/B]poszła, jeśli wszystko jutro się uda maleńka trafi do Olsztyna (trzeba ją jakoś ładnie nazwać dla mnie to Iskereczka)[/QUOTE]

chyba - robi wielką różnicę ;) ... nie doszla, spróbuj raz jeszcze

edit: doszlo, za sekundkę wstawię malucha :)

malutkie słoneczko w całej okazalości, troszkę rozjaśniłam, żeby lepiej bylo widać pycholek :)

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/1262/f5cd2b71ddf756ce.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...