Jump to content
Dogomania

300 piesków i wiele kotków czeka na dom w schronisku w Szczytnie. Adopcje zerowe!!


Recommended Posts

[quote name='anetek100']nie szczeniaki są na pierwszej stronie:)te dwa ciupinki ratlerki żyją:)[/QUOTE]

Dzięki Anetko.Jakbyś coś wiedziała o tej starszej, to można byłoby ją ogłaszać.Kupiłam kilka pakietów ogłoszeń.Takie małe, nawet starsze, znajdują domki.Nie umiem założyć nawet wątku, ale ogłoszenia na nią czekają.Tekst, chociaż ze 2, 3 zdjęcia i kontakt.Gdyby ktoś założył babcince wątek, to prosze o linka.Po odejściu mojej ratlerki, Nolci, jeszcze nie pozbierałam się, ale przynajmniej tak, mogłabym pomóc.

Link to comment
Share on other sites

wiem Sylko kochana wiem, ale jak mówię na razie nic o niej nie mamy dopiero po świętach będziemy jechac do Szczytna......ale może ogłosic ją po prostu tak jak jest czyli że starsza,że dogaduje się z innymi psami, bo mieszka w biurze z kilkoma,że uwielbia głaskanie, podnosi mordką rękę cżłowieka,macha ogonkiem na jego widok itp:):):):)tak myslę, że tak można ogłosić...ja zrobię jej kupiepsa, adopcjapsa i eofery.com...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anetek100']wiem Sylko kochana wiem, ale jak mówię na razie nic o niej nie mamy dopiero po świętach będziemy jechac do Szczytna......ale może ogłosic ją po prostu tak jak jest czyli że starsza,że dogaduje się z innymi psami, bo mieszka w biurze z kilkoma,że uwielbia głaskanie, podnosi mordką rękę cżłowieka,macha ogonkiem na jego widok itp:):):):)tak myslę, że tak można ogłosić...ja zrobię jej kupiepsa, adopcjapsa i eofery.com...[/QUOTE]

Wiesz, że ja biorę takie małe, ale ponad 15 lat, chyba, że ślepe, głuche i co tylko.Jak chcesz ją ogłosić, to poślij tutaj...
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/205759-Pakiety-ogłoszeniowe-z-AKTUALIZACJĄ-na-Piegusię-do-23-kwietnia/page5[/URL]

Nasza młoda ciocia ma super rękę do piesków.Poza tym odpowiedzialna i solidna.Pieski znajdują domki.Tylko, że może poczekaj na, po świętach.Wiesz, sama, że zdjęcia i info, to dla ludzi, podstawa.Ile ona może mieć latek?Pyszczek siwy nie świadczy o wieku.Dzięki Anecia za odpowiedź.Pozdrawiam i dzięki.

Link to comment
Share on other sites

Wszystkim, którzy dziwią się że w Szczytnie tak małoosób pomaga zwierzętom, polecam lekturę artykułu, szczególnie wypowiedź pana wójta ościennej gminy.

[url]http://szczytno.wm.pl/46467,Bezpanski-pies-zjada-nasze-pieniadze.html[/url]

Jak z takim podejściem może być lepiej? :sad:

Link to comment
Share on other sites

Znam ten problem od podszewki bo kilkakrotnie walczyłam by psa z gminy umieścić w schronisku ,jest to wręcz niemożliwe .Niestety część z tych psów zniknęła ,dla niektórych pomoc przyszła zbyt późno,a urzędnicy którzy za to odpowiadają są wyspecjalizowani w odsyłaniu ludzi.Trzeba być ogromnym miłośnikiem zwierząt i stracić mnóstwo energii i zdrowia by pomóc jednemu psu z terenu gminy.Miasto ma tu dużo lepszą postawę i psy z terenu miasta są przyjmowane,gminy to porażka,ja osobiście walczyłam z gminą Szczytno i Jedwabno.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='horacy dwa']Znam ten problem od podszewki bo kilkakrotnie walczyłam by psa z gminy umieścić w schronisku ,jest to wręcz niemożliwe .Niestety część z tych psów zniknęła ,dla niektórych pomoc przyszła zbyt późno,a urzędnicy którzy za to odpowiadają są wyspecjalizowani w odsyłaniu ludzi.Trzeba być ogromnym miłośnikiem zwierząt i stracić mnóstwo energii i zdrowia by pomóc jednemu psu z terenu gminy.Miasto ma tu dużo lepszą postawę i psy z terenu miasta są przyjmowane,gminy to porażka,ja osobiście walczyłam z gminą Szczytno i Jedwabno.[/QUOTE]

Urzędnicy wiedzą lepiej - sterylizacja nie pomoże zmniejszyć liczby bezdomnych psów, a tak w ogóle to przecież każdy pies ma właściciela...:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madcat1981']Urzędnicy wiedzą lepiej - sterylizacja nie pomoże zmniejszyć liczby bezdomnych psów, a tak w ogóle to przecież każdy pies ma właściciela...:roll:[/QUOTE]Tak wiedzą lepiej i kłamać umieją świetnie.Dwa lata temu do mojej pracy przybłąkała się malutka sunia z drutem na szyi ,potwornie wyniszczona i z ogromnym brzuchem ,był to teren gminy Szczytno.Sunia była szkieletem psa z ogromnym brzuchem ,byłam przerażona ,że sama nie urodzi i zadzwoniłam do schroniska które odesłało mnie do gminy.Urzędnik w gminie powiedział ,ze skoro dałyśmy z koleżanką suczce jeść to jest to już nasz pies ,czyli miała umierać z głodu a my miałyśmy patrzeć i nic nie robić.Po awanturach pan stwierdził ,ze przyjadą jak będą mieli samochód ,niestety nigdy nie dotarli.W końcu ubłagałam kierowniczkę o przyjęcie tej ciężarnej suczki ,sama zostałam po godzinach łapaliśmy suczkę a nie było to proste bo bała się ludzi ,osobiście zawiozłam ja do schroniska liczyłam ,że zbada ją lekarz i zdecyduje czy sama urodzi.Owszem lekarz psa obejrzał i powiedział ,ze wszystko jest dobrze a sunia w nocy w samotności odeszła podczas porodu ,na następny dzień znalazłyśmy z pracownicą kawałek martwego szczeniaka.Historię tej suni zapamiętałam na zawsze i później napisałam artykuł do gazety o podejściu urzedników gminy do bezdomności .Niestety następne historie pokazały ,ze ludzie Ci dalej postępują tak samo bezdusznie.Ja zaś często czuję się jakbym walczyła z wiatrakami.

Link to comment
Share on other sites

Wród pracowników U.M,odpowiedzialnych za bezdomne zwierzęta zwierzęta jest pewien naczelnik zimny, wyrachowany, zero uczuć...... ale wyprowdziłysmy go w pole, mimo tego, że sie odgrażał. Marchewa wie o kim myslę. Najgorsze, że takich Czerepaków w Polsce jest wielu. Mam do czynienia z nimi na co dzień i jestem zdruzgotana.

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki-jak będziecie w schronisku to może da się kilka psiaków wyprowadzić z boksów i porobić im zdjęcia bo z takimi za kratami to nie ma sensu ogłaszać.A tam naprawdę są przepiękne psiaki tylko nie wyciągnięte na światło dzienne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Cioteczki-jak będziecie w schronisku to może da się kilka psiaków wyprowadzić z boksów i porobić im zdjęcia bo z takimi za kratami to nie ma sensu ogłaszać.A tam naprawdę są przepiękne psiaki tylko nie wyciągnięte na światło dzienne.[/QUOTE]
Zobaczymy jak to będzie tzn czy będziemy mogły, choć szczerze liczę na to że tak będzie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...