Jump to content
Dogomania

Żabka i maluchy już szczęśliwe :)) Mają domki :)


Aga

Recommended Posts

  • Replies 281
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='pajunia']:Rose: :Rose: :Rose: Constancja, jakie one piekne- wzruszajace i bardzo Ci dziekuje za pomoc.[/quote]

[B]Dziewczyny nie dziękujcie, to dla mnie przyjemność, że mogę[U] jakoś[/U] pomóc i cieszę się bardzo, że pomysł się Wam spodobał.[/B]
[B]Bo Żabcia to jeden z tych psiaków na PwP, przez które spać nie mogę - tak jak Magiczny Pan Miś czy Samuel.[/B]
[B]A Ty Pajunia to już wcale nie wiem za co mi dziękujesz???:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: [/B]
[B]To Tobie musimy wszyscy podziękować, że zechciałaś się Żabką zająć i ........pomnik chyba wystawimy za te wszystkie bidy, którym pomogłaś:loveu: :loveu: :loveu: .[/B]

[B]Dobra....spadam robić kartki:eviltong: ([SIZE=1]Cioteczki, czekam na fotki.[/SIZE][SIZE=2])[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Po dluzszych rozwazaniach z Ibanezem i Ansie, doszlismy do wniosku, ze Ibanez z Ansie sami przyjada po Zabcie z malymi. Tylko prosimy o przeslanie na konto Ibaneza pieniazkow na transport. Bedzie lepiej dla mamy i dla maluchow, nie bedzie przesiadek i prosto na rancho dojada, wiec kto nam jeszcze moze dolozyc do transportu. Bedziemy okolo 460-500 zl potrzebowali. To jest 1400km. Bardzo prosimy o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Nie oddzywałam się wcześniej, bo... Pani Ela pod której opieką jest Żabka i maluchy rozważała zatrzymanie jej u siebie, ale się nie zdecydowała, bo malutka musiałaby przesiedzieć zimę w garażu.

[QUOTE]Po dluzszych rozwazaniach z Ibanezem i Ansie, doszlismy do wniosku, ze Ibanez z Ansie sami przyjada po Zabcie z malymi. Tylko prosimy o przeslanie na konto Ibaneza pieniazkow na transport. Bedzie lepiej dla mamy i dla maluchow, nie bedzie przesiadek i prosto na rancho dojada, wiec kto nam jeszcze moze dolozyc do transportu. Bedziemy okolo 460-500 zl potrzebowali. To jest 1400km. Bardzo prosimy o pomoc.[/QUOTE]

To super, bo mi się nie udało... to znaczy połowicznie :roll:

[QUOTE]A kiedy jadą maleństwa? Aga, jedziesz je pożegnać. Chętnie zawioze Cię do Kunowej. Niestety teraz nie moge dołożyć do transportu, ale mocno wam kibicuję i trzymam kciuki...Daj znać.[/QUOTE]

Chętnie bym pojechała, chociaż pstryknąć rodzince ostatnie fotki :bigcry: Żabcia jest mi tak bliska sercu, .... mam nadzieję, że tam znajdzie odpowiedni kochający domek... Jeśli brat nie znajdzie czasu, to bardzo chętnie skorzystam z Twojej propozycji :lol:


Jeszcze postaram się coś dorzucić na transport..

Link to comment
Share on other sites

Aga, prosze , wyslij mi na priva twoj numer telefonu, aby Ibanez mogl sie z Toba skontaktowac. Ew. w tym tygodniu bysmy Zabcie zabrali. Tylko prosze, niech nam jeszcze ktos dorzuci cos na transport. :modla: :modla:

I napisz mi prosze dokladny adres. gdzie pani Ela mieszka.
Agus i jakbys chciala do transportu dolozyc, to prosze, wyslij na AFN, abysmy naprawde mogli w tym tygodniu, lub na poczatku przyszlego ja wziasc. Dzieki wszystkim.

Link to comment
Share on other sites

[B]Pajunia, Aga! Dlaczego tu tak cicho???[/B]
[B]Czy Żabka już jest na ranczu? [/B]
[B]Kolejne pieniążki wpływają na AFN, a ja mam coraz więcej zmówień.[/B]
[B]Myślę, że nadwyżka przyda się na szczepienie szczeniąt i sterylkę Żabki (chyba jest w planie?). Za kartki, do tej pory powinno wpłynąć 125pln. Aukcji nie zamykam.[/B]

Link to comment
Share on other sites

constancja, wlasnie Zabcia z rodzinka jest w drodze. Rozmawialam przed chwila z Aneta i slyszalam "dzikie warkoty dzikich zwierzat". ( To byly szczeniaczki Zabci:evil_lol: ) Zabcia okazala sie bardzo mila sunia. maluchy podobno piekne, a rozrabiaja, jak pijane zajace. Teraz jada jeszcze przez Mielec, aby stamtad dwa psiaki jeszcze wziasc ( Kudlatek ze schroniska i maly piesek od Jogi)
Oczywiscie po wychowaniu maluchow, bedzie Zabcia sterylizowana. Niech wiecej nie musi sie martwic, ze ktos jej dzieci bedzie chcial zabic.
Constancjo i wszystkim innym, ktorzy sprawili, ze Zabcia z maluchami moze do nas pojechac - dziekuje bardzo. Dziekuje wszystkim darczyncom z calego serca. Jestescie kochani.
:buzi: :buzi: :Rose: :Rose: :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...