Jump to content
Dogomania

Podwójnie pręgowane szczęście czyli Oli i Milo


Kaaasia

Recommended Posts

[quote name='Kaaasia']Dzięki za miłe komentarze :loveu:. Ostatnio często spotykam się z opinią, że mały jest ładny :oops:. Miłe to jest bardzo, zwłaszcza że ja patrzę na niego inaczej.


Byłam, widziałam, może w końcu sama się za to zabiorę.

Plastry są po to, aby uszy się ładnie układały. U Milo kręciły się w różne strony, odstawały i brzydko wyglądały. Teraz już jest poprawa ;)



Wiem, że raz na wozie, raz pod wozem ale my ostatnio raczej pod :roll:. Mały wkurza mnie niesamowicie, zero słuchu, szał z innymi psami. Nie ma zbyt dużego kontaktu z nimi ale przeważnie ludzie nie chcą aby taki mały oszołom do nich podchodził :roll:. Milo jak zobaczy innego psa to się rwie jak szalony, ciężko go utrzymać. Smaczki mogę sobie wsadzić, a obroża nawet zaciśnięta mu nie przeszkadza. Impreza dzisiaj była jak przyczepił się do nas samowyprowadzający się pies :angryy:. Miałam ochote mu kopa sprzedać. Ludzie się skarżą, przeganiają a właściciela mają to w dupie :angryy:
Druga sprawa to chodzenie na smyczy. KOSZMAR to mało napisane. Ciągnie, szarpie i ciągnie :diabloti:
A za chwilę robi maślane oczyska, ładuje się na kolanka, rozdaje całusy i jest kochanym cielaczkiem.
W niedzielę idziemy na wystawę. Już mnie brzuch z nerwów boli. Będzie wstyd ale gdzieś się uczyć trzeba ;)[/QUOTE]

Trzymaj się! Ja mam to samo z wyjątkiem przytulanek... To dopiero boli....:-( Bo do przytulanek raczej nie zaliczam wrednego przychodzenia i wycierania brudnego pyska w moje ciuchy....:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek']niestety moj tez czasem zachowuje sie podobnie do twojego opisu i wiem jakie jest do wnerwiajace...[/QUOTE]
Może oni chcą nam dostarczać rozrywek, aby nasze życie nie było nudne :evil_lol:

[quote name='Franca81']Trzymaj się! Ja mam to samo z wyjątkiem przytulanek... To dopiero boli....:-( Bo do przytulanek raczej nie zaliczam wrednego przychodzenia i wycierania brudnego pyska w moje ciuchy....:diabloti:[/QUOTE]
Wycieranie to norma :diabloti:. Śliniak jej kup :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek']eeee, dacie rade![/QUOTE]

[quote name='Sonka95']wierzymy w was ... dacie rade :D[/QUOTE]
No nie wiem. Nie umiemy biegać po kole, Milo nakręca się na każdego psa, a potem pogryza mnie i nie da się opanować :evil_lol:

[quote name='Franca81']O ktorej wkraczacie na arene poblaznowac? Moze bym przyjechala. :evil_lol:[/QUOTE]
Cyrk zaczyna się o 10:00. Zaraz wyślę ci wszystkie namiary :smile:

Link to comment
Share on other sites

To czekam cierpliwie.

Masz odwage! :loveu: Juz sobie wyobrazam co moja panna zaczelaby wyczyniac na ringu widzac tlumy ludzi i tyle psow. A ona musi wszystkich orzywitac, obskakac i pobrudzic..... No i w biegu nogawki pewnie by do pasa wygryzla. Ale smaczki chyba mozna miec? I zabawki (ale nie piszczace).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Franca81']To czekam cierpliwie.

Masz odwage! :loveu: Juz sobie wyobrazam co moja panna zaczelaby wyczyniac na ringu widzac tlumy ludzi i tyle psow. A ona musi wszystkich orzywitac, obskakac i pobrudzic..... No i w biegu nogawki pewnie by do pasa wygryzla. Ale smaczki chyba mozna miec? I zabawki (ale nie piszczace).[/QUOTE]
Czyli Sintra jest na poziomie brata :evil_lol:. Mniej więcej tak właśnie widzę nasze wystawianie. Ale to jeszcze szczyl, więc chcę aby się obył i przyzwyczaił, a im wcześniej tym lepiej. I tak już jest stary, bo 3 miesięcznymi baby latają po ringach ;)
Smaczki, zabawki nawet piszczące można mieć. Na warszawskiej było wołanie, machanie, piszczenie, turlanie piłeczek i inne zabawy. Ale wiadomo, że przy szczylach wolno więcej ;)

[quote name='kalyna']Oj, na pewno nie będzie aż tak źle...
Pamiętaj, spokój i opanowanie :)


A jak Boksery są wystawiane? biegnięcie koło nogi czy duble handling? bo nie zdążyłam ogarnąć.. :roll:[/QUOTE]
Spokój i opanowanie to moje przeciwieństwo :evil_lol:

Bokser biega przy nodze.Duble handling polega tylko na tym, że ktoś woła psa lub macha mu zabawką zza ringu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaaasia']Spokój i opanowanie to moje przeciwieństwo :evil_lol:

Bokser biega przy nodze.Duble handling polega tylko na tym, że ktoś woła psa lub macha mu zabawką zza ringu.[/QUOTE]

dacie radę ;)

ha to jednak źle myślałam :D
Bo ciężej psa prowadzić przy nodze jak wszyscy go naokoło wołają. Myślałam, że jak double handling to pies ma biec z przodu. Jednak wystawianie nie jest moją mocną stroną :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']dacie radę ;)

ha to jednak źle myślałam :D
Bo ciężej psa prowadzić przy nodze jak wszyscy go naokoło wołają. Myślałam, że jak double handling to pies ma biec z przodu. Jednak wystawianie nie jest moją mocną stroną :eviltong:[/QUOTE]
Jak pies biegnie to nikt go na szczęście nie woła (wtedy to już bym się zabiła ne pewno :evil_lol:). Wołają dopiero jak stoi- wtedy lepiej się napina ;).
Oczywiście nie trzeba. Jak pies jest nauczony ładnie się ustawiać to robi to sam.

Link to comment
Share on other sites

Hej, jak czytam galerię Twoją i Francy, to sama do siebie się śmieję. Miałam już kiedyś bokserkę, więc doskonale wiem, jak się wkurzacie, ale straaaaaaasznie tęsknię za tymi czasami:placz:.
Ja od światowej w Poznaniu zaczynam swoją karierę wystawową, ale na razie bez psa:shake:. Chcę poznać hodowców i psy.
Nie jestem w stanie czasowo przebrnąć przez cały wątek, więc jeśli możesz, to napisz z jakiej hodowli masz małego. Moim marzeniem jest suka z Jedna na Milion podobna do Alliyah.

A za Was będę trzymała kciuki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&S']Doberek:)

Mam nadzieję, że postawa już wyćwiczona;)[/QUOTE]
Heloł :lol:

Postawa niewyćwiczona, mam nadzieję, że sam się ładnie napnie na innego psa lub piłeczkę ;)

[quote name='Kaka']Hej, jak czytam galerię Twoją i Francy, to sama do siebie się śmieję. Miałam już kiedyś bokserkę, więc doskonale wiem, jak się wkurzacie, ale straaaaaaasznie tęsknię za tymi czasami:placz:.
Ja od światowej w Poznaniu zaczynam swoją karierę wystawową, ale na razie bez psa:shake:. Chcę poznać hodowców i psy.
Nie jestem w stanie czasowo przebrnąć przez cały wątek, więc jeśli możesz, to napisz z jakiej hodowli masz małego. Moim marzeniem jest suka z Jedna na Milion podobna do Alliyah.

A za Was będę trzymała kciuki.[/QUOTE]
Witam w naszych skromnych progach :smile:
Bokser to bokser. Narozrabia a potem z maślanymi gałami pcha się na kolana, tańczy w koło i rozdaje całusy. Przez pewne etapy trzeba przejść. Można się wkurzać, wrzeszczeć, płakać ale przetrwać trzeba a w końcu będzie lepiej. Mój pierwszy boks też miał swoje za uszami- ogryzione ściany, zjedzone dywany, kable, ucieczki na spacerach. Ale najlepiej pamiętam że był wspaniałym, zrównoważonym psem, któremu zawsze mogłam ufać. Teraz mam lekką nadzieję, że Milo pójdzie w jego ślady.

Idź na wystawę i pooglądaj. Można spotkać ludzi pozytywnie zakręconych i miło spędzić czas. Jeszcze nie ma stawki, więc nie wiem kto będzie ale że to wystawa wysokiej rangi więc pewnie będzie ciekawie.
JNM ma fajne psy (sama początkowo o nich myślałam)- teraz najbardziej podoba mi się Ustinov. Później myślałam o szczylu po JNM Born To Win. A ostatecznie zakochalam się w pręgowanym ciapciaku i mam jego potomka :loveu:
Milo jest z hodowli Gratia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Haj Kasia :)

Będę trzymać kciuki za wystawę :kciuki:[/QUOTE]

[quote name='natija']Będzie dobrze zobaczysz, zresztą wszystkie bedziemy kciuki za Was trzymać:-)[/QUOTE]
Dzięki cioteczki :loveu:
Przydadzą się na pewno.

[quote name='M&S']Nie, ale mam nadzieję wpaść do NDM towarzysko;)

O której będziecie wchodzić na ring?[/QUOTE]
Jakoś tak po 10

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...