Jump to content
Dogomania

Ubezpieczyc psa gdzie !!


Agnieszka85

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Ja wykupiłam polisę "4 Łapy" w PZU, możesz ją wykupić do ukończenia przez psa szóstego roku życia. Mam sunię w typie nowofundlanda, jest ubezpieczona na koszty leczenia do 2000zł/rok. Na stronie PZU dowiesz się szczegółów, najlepiej zapytać jakiegoś ich agenta. Składka roczna to ok 280zł

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 8 months later...

Dostałam informację, że PZU wycofało się z ubezpieczenia "4 łapy". Czy jakaś inna firma zajmuję się ubezpieczeniami psów? Może macie jakieś doświadczenia i się nimi podzielicie. Jakie są koszty takiego ubezpieczenia?

Link to comment
Share on other sites

Jest jedna firma, nazywa się mySafety. Moja sunia jest ubezpieczona tam od prawie dwóch lat. W zeszłym roku zwróciło mi się to ubezpieczenie z dużą nawiązką. Są trzy pakiety tego ubezpieczenia w różnych cenach, zależy na ile chcesz psa ubezpieczyć. Ja płacę ok. 200zł na rok, to jest najdroższy wariant Lux. Z doświadczenia wiem, że z tą firmą nie ma żadnego problemu z wypłatą świadczeń. Najlepiej napisz do nich maila z prośbą o ofertę, albo poczytaj na ich stronie.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Też mam ubezpieczone pieski w mySafety jestem NAWET zadowolony bo koszt ubezpieczenia się zwraca fakt. Ale jest troche zawracania głowy z tymi papierkami od weta potem trzeba im to wysłać . Ostatnio wymagali jeszcze na pismie mojej diagnozy oprócz weta to im powiedziałem ze od diagnozy to jest lekarz weterynari i ze ja nie bedę podwazał opini lekarza.Trzeba zgłaszać ze się wybiermay do lecznicy z pieskiem zanim się pojedzie. Czasami jednak są takie sytuacje raz taką miałem ze musiałem jechac natychmiast z pieskiem i musiałem dzwonic do mySafety ze jadę bo takie maja procedury a i tak przeciez na papierach od weta jest data wizyty. Zdecydowanie za długo trwa też samo rozpatrzene i przyznanie odszkodowania jednak do tej pory zawsze było ono przyznane a pieniążki wpłyneły na konto. Ubezpieczenie przydatne ale moim zdaniem dla ras ktore maja czeste problemy np skórne. Jesli chodzi o rasy ktore są z natury mniej podatne na choroby to nie ma sensu ubezpieczać.
Ogołem to jestem nawet zadowolony.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Jeśli zwierzak jest w wieku od 6 miesięcy do 7 lat proponuję zapoznanie się z propozycją Europy - Happy Pet. Najważniejszym ich plusem jak dla mnie jest to, że w razie choroby lub wypadku zwracają koszty leczenia do 14 dni (w PZU były bodaj 3 dni). Rachunek od weterynarza, za każde leczenie (nie wizytę, a ew. ciąg wizyt związanych z leczeniem jednego schorzenia) jest obniżany o 40 zł (franszyza). Ale jak już coś się z psiakiem dzieje, to rzadko koszty są niższe niż te 40 zł. Koszt to rocznie 230 lub 346 zł, w zależności od wybranego wariantu. Objęte jest również OC za szkody wyrządzone przez zwierzaka. Więcej informacji można znaleźć na WP: [URL]https://ubezpieczsie.wp.pl/portalb2c/wp/pets-insurance/oferta.aspx[/URL]

Edited by daron_001
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...