Jump to content
Dogomania

Zmasakrowany Kazio ma dom, dziękujemy wszystkim za pomoc


Annica

Recommended Posts

[quote name='Mamoniowa']?
Zabrzmiało niemiło i rozkazująco.Rozumiem, że TYLKO dziękować nie wypada.[/QUOTE]
Indze na pewno chodziło o to, żebyś wstąpiła w nasze szeregi i pomagała zwierzętom.:) A to niekoniecznie oznacza pomoc finansową, równie miło widziane są inne akcje, choćby samo podnoszenie wątków, czasem jakaś sugestia, porada, pomoc w ogłoszeniach, itp, itd... Im nas tu więcej, tym lepiej dla psiaków ;) Już sam fakt, że założyłaś konto na dogo świadczy, że los zwierząt nie jest Ci obojętny, więc Inga rzuciła propozycję. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mamoniowa']?
Zabrzmiało niemiło i rozkazująco.Rozumiem, że TYLKO dziękować nie wypada.[/QUOTE]
Przepraszam jeśli godność uraziłam.
Wydawało mi się, ze jest to normalne zaproszenie.
Tu nie ma czasu pisać w wersalskich rewerencjach.
Docha dokładnie zrozumiała o co chodzi.
Tu nikt nikomu nie rozkazuje, bo forum jest po to żeby pomóc psom i wymieniać poglądy, wiedzę, pomysły, organizować akcje, zapewnić przepływ informacji.
W tej sytuacji cofam zaproszenie.
Poza tym jest mi przykro.

Link to comment
Share on other sites

Inga, na pocieszenie powiem Ci tylko, że spotykam się z Tobą na różnych wątkach, nie znam Cię osobiście i tylko raz rozmaiwałam z Tobą przez telefon przy okazji Rudego łapanego na działkach na Paluchu, ale wielki szacun za to co robisz dla psiaków. Podziwiam, podpatruję, uczę się i oby więcej takich ludzi. Nie smuć się, bo czasem słowa napisane, mogą być źle odebrane, choć nie mają złego przekazu. A ponieważ zaprosiłaś mnie na wątek Kazia, wrzucę dziś jakiś grosik chłopakowi. Żebyś wiedziała, czuła i miała pewność, że to co robisz daje wymierne efekty :-)

Link to comment
Share on other sites

Ha! dzięki za ciepłe słowa. Znakomicie ponoszą mnie na duchu.
Teraz kleję kolejny bazarek na około 200 pozycji.
[B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/206865-prosz%C4%99-nie-wpisywa%C4%87-si%C4%99-tworzymy-Aksonkowy-Sklepik/page3"]Aksonkowy Sklepik[/URL][/B]
można zaglądać, ale nie wpisywać się.
Jeśli ktoś z Warszawy lub okolic robi porządki i ma fanty, chetnie przechwyce na planowany nastepny bazarek czerwcowy - Meluniowy Slepik.
Ta praca ma konkretny sens.
Wspomagamy takie biedy jak Kazio.
Jak Perełka, Kajtun, Drops, Karen, Mishka, Misiu i jeszcze, jeszcze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inga.mm']Przepraszam jeśli godność uraziłam.
Wydawało mi się, ze jest to normalne zaproszenie.
Tu nie ma czasu pisać w wersalskich rewerencjach.
Docha dokładnie zrozumiała o co chodzi.
Tu nikt nikomu nie rozkazuje, bo forum jest po to żeby pomóc psom i wymieniać poglądy, wiedzę, pomysły, organizować akcje, zapewnić przepływ informacji.
W tej sytuacji cofam zaproszenie.
Poza tym jest mi przykro.[/QUOTE]
Przepraszam, nie chciałam zrobić Ci przykrości, najwyraźniej źle odebrałam ,to co napisałaś.
Mnie do pomocy zachęcać nie trzeba.Tylko mi trzeba podpowiedzieć, na co mogę się przydać;)
Jeszcze raz Cię przepraszam,widocznie jestem przeczulona; ale jakoś mi się zdawało, że skoro tu zaglądam, to jest równoznaczne z tym, że się z Wami identyfikuję.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mamoniowa']Przepraszam, nie chciałam zrobić Ci przykrości, najwyraźniej źle odebrałam ,to co napisałaś.
Mnie do pomocy zachęcać nie trzeba.Tylko mi trzeba podpowiedzieć, na co mogę się przydać;)
Jeszcze raz Cię przepraszam,widocznie jestem przeczulona; ale jakoś mi się zdawało, że skoro tu zaglądam, to jest równoznaczne z tym, że się z Wami identyfikuję.
Pozdrawiam[/QUOTE]
było - minęło.
Nie ma sprawy.
Też chyba źle Cię zrozumiałam, bo myślałam, ze jesteś nowa.
Ja zamykam sprawę i pozdrawiam Cię ciepło.

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że nie będzie nietaktem zaproszenie do [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/206865-prosz%C4%99-nie-wpisywa%C4%87-si%C4%99-tworzymy-Aksonkowy-Sklepik/page3"][SIZE=4][COLOR=magenta]Aksonkowego Sklepiku.[/COLOR][/SIZE][/URL]
[/B]Zbieramy na leczenie 5 psów i do skarpety
Kazio swoje pieniązki dostanie pewnie w przyszłym tygodniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mamoniowa']Przepraszam, nie chciałam zrobić Ci przykrości, najwyraźniej źle odebrałam ,to co napisałaś.
Mnie do pomocy zachęcać nie trzeba.Tylko mi trzeba podpowiedzieć, na co mogę się przydać;)
Jeszcze raz Cię przepraszam,widocznie jestem przeczulona; ale jakoś mi się zdawało, że skoro tu zaglądam, to jest równoznaczne z tym, że się z Wami identyfikuję.
Pozdrawiam[/QUOTE]

bedziesz miała ciężko tutaj na forum z takim podejściem ( i nie piszę tego aby Cie obrazić zaznaczam). Ludzie skupiaja się na pomocy i często nie ma miejsca na przeczulenia:-( Czasami warto coś trzy razy przemysleć zanim sie odpowie:-)
Pamietaj zawsze o jednym: Nikt na forum nie ma zamiaru nikogo obrażać, tutaj liczy sie współpraca i pomoc dogomaniaka -dogomaniakowi. Tylko tutaj :-)

Link to comment
Share on other sites

Filmiki szczęśliwego Kazia :)

[CENTER][video=youtube;_oLBhevjt3U]http://www.youtube.com/watch?v=_oLBhevjt3U[/video]

[video=youtube;HBaF-plvJU8]http://www.youtube.com/watch?v=HBaF-plvJU8[/video]

[video=youtube;byiFpqGEhyU]http://www.youtube.com/watch?v=byiFpqGEhyU[/video]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maczekxp']a co z Kaziowymi oczkami i jego widzeniem?
fajnie popatrzeć na szczęśliwego Kazia...[/QUOTE]

Kazio nie ma pełnego kąta widzenia (chyba tak to się mówi?), więc porusza się ostrożnie i czasami nie widzi wszystkiego, ale nie przeszkadza mu to za bardzo :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...