Jump to content
Dogomania

Zmasakrowany Kazio ma dom, dziękujemy wszystkim za pomoc


Annica

Recommended Posts

Według weterynarzy Kazio ma wielki apetyt, co oznacza, że chce żyć... Jak można wchodzić na facebooka i wyśmiewać wybór takiej czy innej karmy, bo droga... Ludzie naprawdę mają problemy, nie wiem, co im przeszkadza, że ktoś chce pomóc...

Link to comment
Share on other sites

ale ludziom ciągle coś przeszkadza i nie należy się tym przejmować, zawsze mają wiele do powiedzenia jeśli nie dotyczy to ich kieszeni. Nasze społeczeństwo jest b. słabo wyedukowane pro zwierzęco.
Ja natomiast się dziwię, że są jednak weci, którzy z wielką gorliwością poświęcają się takim przypadkom. Wydaje mi się, że moja wetka nie podjęłaby się tego zadania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Annica']Według weterynarzy Kazio ma wielki apetyt, co oznacza, że chce żyć... Jak można wchodzić na facebooka i wyśmiewać wybór takiej czy innej karmy, bo droga... Ludzie naprawdę mają problemy, nie wiem, co im przeszkadza, że ktoś chce pomóc...[/QUOTE]
Nikt nikomu nie moze zabronic pomagać nawet w najbardziej trudnych przypadkach. Jedyna rada jesli chodzi o FB to ignorowac i robic swoje.Można by długo dyskutować gdzie leżą granice pomagania i myśle,ze nawet na dogo zdania byłyby podzielone. Podjęliscie decyzję,zeby ratowac psiaka - chwała Wam za to.Róbcie swoje i już! Trzymam kciuki.:loveu:
Mozecie zajrzeć na wątek kieleckie suczki z wnyków. Miała rany na wylot w łapie. Teraz już wychodzi na prostą.Jest w dt.
[url]http://www.dogomania.pl/threads/202746-Ja-nie-prosz%C4%99...ja-b%C5%82agam-o-miejsce-dla-6-kg-suni-z-wnyk%C3%B3w!!!!!!!zdj%C4%99cia-drastyczne[/url]!!
Trzymaj sie psiaku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Annica']Dziękujemy wszystkim za niewiarygodną pomoc i wsparcie. Szkoda tylko, że ta słodycz ma lekko gorzki smak przez osoby, które na facebooku naśmiewają się z pomagania Kaziowi i mówią, żeby psa uśpić...[/QUOTE]
jest to jeden z powodów dla których fb mnie brzydzi.
Jakie goowna tam można zobaczyć to sie w głowie nie mieści.
Na szczęście Kazio nie jest tego świadomy, ale poczytajcie niektóre wydarzenia dotyczące nieszczęścia ludzi...
To dopiero jest jazda. "wsparcie" psychiczne dla poszkodowanych - prostactwo i kibolstwo.

Kaziulku Kochany, robimy bazarek, żebyś miał troszkę pieniążków na leczenie.
Trzymaj się Słodziaczku, bo jesteś bardzo dzielnym chłopaczkiem.
Wszyscy NORMALNI ludzie kochają Cię i chociaż myślami wspierają.

Cioteczki, jesteście wspaniałe, to na prawdę wielkie wyzwanie opiekować się tak strasznie zmaltretowanym Psem.

Link to comment
Share on other sites

Z ciekawości weszłam na FB zobaczyć co się tam dzieje. KOSZMAR ! Dziewczyny, błagam, nie bierzcie tego do siebie. Wogóle nie zajmujcie się odpisywaniem temu debilowi, który ewidentnie się nudzi i szuka zaczepki. I ta mądra od karmy... Dwie ćwierćinteigentne osoby mogą narobić tyle niesmaku i przykrości :( Nie sądzę, by Kazio spytany czy chce by go ratowano, czy nie, powiedziałby, że chce umrzeć. Głupoty straszne.
Zobaczycie, gdy Kazio będzie szczęśliwy biegał w ogródku w swoim nowym domku, osobiście wyślę temu debilowi zdjęcie szczęśliwego psa, którego on chciał uśpić.

Kazio - tysiące głasków i buziaków dla Ciebie.

Link to comment
Share on other sites

Popieram conceited obiema rękami i nogami!! założyłam sobie specjalnie konto, aby się wypowiedzieć. Jestem wstrząśnieta bestialstwem bydlaków, których nazywa się ludzmi..takie osoby jak wy ratujące żywe istnienie przywracają mi wiarę w człowieka..jestem całym sercem przy Kaziu, przy Mishce jak i przy wszystkich psiakach, które zostały tak potraktowane, a o których nawet nie mogę czytać bo serce mi się kraja..niedługo wpłacę pieniążki jak się sytuacja finansowa u mnie poprawi.. Kaziulku trzymaj się będziesz jeszcze szczęsliwy jestem tego pewna!! będe trzymała z moim psiakiem codziennie łapki za Ciebie..a idiotami z fb proszę się nie przejmować..to tylko o nich świadczy...trzeba walczyć o każde życie! Kazio jeszcze zobaczy jak to jest być szczęsliwym z kochającym go pańciem :)

Link to comment
Share on other sites

Samo czytanie o Kaziu sprawia mi ból, brak zwyczajnie słów na to wszystko...

Co do cegiełek na allegro... ważne abyście wystawili je jako fundacja, wówczas nie zostaną naliczone opłaty ani prowizja od sprzedaży. Nie wiem czy fundacja ma również darmową promocję na pierwszej stronie, normalnie kosztuje to 49 zł.

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki,
w Tulinkowym Sklepiku już są drzwi otwarte.
Zaglądajcie, ogłaszajcie, żeby jak najwięcej zebrać kasiorki.

[B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/205734-TULINKOWY-SKLEPIK-bis-dajmy-szans%C4%99-na-%C5%BCycie-do-21.04-%2821.00%29"]TULINKOWY SKLEPIK bis - dajmy szansę na życie - do 21.04 (21.00)[/URL][/B]

Link to comment
Share on other sites

Na szczęście nie posiadam FB.
Sama decyzja o eutanazji psa, kota czy innego stworzenia to nieopisany ciężar, ale wątpię czy ktoś z osób zajmujących się Kaziem wybrałby bezsensowna walkę, i powiększanie jego cierpienia. Leczycie go, ratujecie, bo widzicie w tym sens. Ja wierze, że osoby, które mają dobry kontakt i doświadczenie ze zwierzętami maja instynkt, który podpowie jeśli nadejdzie TEN moment. Słuchajcie siebie.

A już hasło o tym że karma droga mnie rozbawiło. Ja mam szynszyle, niby nic takiego, takie myszy przerośnięte, jedno zdechnie kupi się nowe (tak usłyszałam od kogoś z rodziny męża) ale maja najlepsza karmę. Nie dlatego że jestem snobka i kupuje najdroższe. Wiem jak powinny jeść, co dostawać i troszczę się żeby im nie zaszkodziły tanie karmy wysokotłuszczowe, żeby jak najdłużej ze mną zostały.

Na żadne z tych komentarzy nie odpowiadajcie, co kogo obchodzi ile i co dajecie, bo niby co taki bezdomny psiak w potrzebie nie jest wart pieniędzy wydanych. Bo co bo gorszy. To jest właśnie przedmiotowe podejście do zwierząt

Link to comment
Share on other sites

Informacja od Pani weterynarz: [I]Kazio naprawdę wygląda i czuje się lepiej. Ma nadal straszne dziury na głowie, w które można włożyc palce, cały czas nie możemy się pozbyc wszystkich kleszczy ale to już zupełnie inny psiak.[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Annica']Informacja od Pani weterynarz: [I]Kazio naprawdę wygląda i czuje się lepiej. Ma nadal straszne dziury na głowie, w które można włożyc palce, cały czas nie możemy się pozbyc wszystkich kleszczy ale to już zupełnie inny psiak.[/I][/QUOTE]


Brawo dzielny Kaziulku wyjdziesz z tego! :)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dobre wieści!

[I]Kazio ma już całkowicie odstawione kroplówki i ma naprawdę całkiem niezły apetyt. Co prawda woli puszki, ale ze względu na właściwości, w celach w zasadzie leczniczych, cały czas je NTS. Wszystkie rany są już czyste, bez zakażenia. Zaczyna się pojawiać świeża ziarnina czyli zaczął się powolny proces gojenia. Zabiegi laseroterapii, które Kazio ma codziennie z pewnością przyspieszą ten sposób. Nadal osłonowo dostaje antybiotyki (rozległe rany!) oraz preparaty przyspieszające regenerację tkanek.[/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...