Jump to content
Dogomania

Zmasakrowany Kazio ma dom, dziękujemy wszystkim za pomoc


Annica

Recommended Posts

Dzięki za zainteresowanie. Juz czwarty post mi zżera. Napiszę krótko: Kazik kocha bardziej swojego Pana (męska przyjaźń):angryy:, mnie czasem też "z łaski na uciechę' okaże szczyptę uczucia. Ale gdy się zbiera na burzę- to mnie siada na kolanach:evil_lol:. Kocham mojego "Cymbała" i "Chrońdupka"(to pieszczotliwe przezwiska). Kazik pozdrawia wszystkich, którzy Go lubią!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ciagle o chlopaku pamietam:lol:
Kochany Kaziutek,prosze Go mocno wycalowac.Bardzo jest podobny do mojej Pikoli wariatki:evil_lol:ktora tez bardzo boi sie burzy:roll:
Duzo zdrowka dla chlopaka i dla Was rowniez:loveu:A czy mozna jakas fote prosic,co by oko nacieszyc?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Rzeczywiście jest podobny do Pikoli. Kazik ma jeszcze przydomek"asystent", bo MUSI asystować nam we wszystkich czynnościach. Najbardziej lubi ze swoim panem remontowac mieszkanie (układa parkiet, gresy). Tylko jakoś nie chce mi pomagać w sprzątaniu:razz:. Całuski dla Pikoli. Więcej zdjęć na Fb zapomniałam jak sie wstawia zdjęcia na dogo:oops:

Edited by Kama202
Link to comment
Share on other sites

Asystent powiadasz:loveu:to z kolei moja Zuzolinda tak sie zachowuje,najchetniej by mi na glowie siedziala.Pikola to z kolei sunia bardziej TZ.
Kochane te psiaki:loveu:Za caluski dziekujemy i odwzajemniamy:lol:
W takim razie poprosze link do wydarzenia:lol:Ale ze mnie ciemna masa:oops:na Twoim profilu sa fotki Kazia:lol:

Link to comment
Share on other sites

Kazik wytarmoszony:lol: Pokazałam mu zdjęcie Zuzolindy- wykazał żywe zainteresowanie panienką. Pozdrawiam[quote name='pikola']Widzialam Kazika:loveu:Cudnie wyglada:lol:Jak sobie przypomne te pierwsze zdjecia..:shake:ale juz jest dobrze.To najwazniejsze!:lol:
Kama wytarmos od nas Kazika;)Strasznie zapadl mi w serce ten psiak..[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Kama202']Kaziul je wszystkiego po troszku. Jest bardzo wybredny. Mleczka dajemy bardzo mało (moim kotom bezdomnym tez nie daję- choć je lubią). Ale wisienki i winogrono po prostu UWIELBIA! Poza tym jest PRZEKOCHANYM SŁODZIAKIEM lubiącym wszystkich ludzi i wszystkie psy! Pozdrawiamy![/QUOTE]

Kama winogrona (i rodzynki) są szkodliwe dla psów! Cieszę się, że Kazio cały i zdrowy, no i ma wspaniały domek. Szkoda, że Ty za wszystko musiałaś płacić sama, skoro tyle udało się na Kazia uzbierać kasy. Nadszerpęnło to moje zaufanie do fundacji. Przepraszam, ale musiałam to napisać. Nadal będę pomagać (obecnie nie, bo krucho u mnie z forsą), ale trzeba ostrożnie wybierać, komu oferujemy swoją pomoc.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Cholerka, własnie połknął kilka. Jestem otwarta na wszelkie sugestie i jesli ktoś mówi, że są szkodliwe, to nigdy juz nie dostanie ani jednej, choćby drapał mnie do krwi. Na temat tej fundcji nie chce mi sie rozmawiać (bo i tak zaraz zleci się tu chmara morusek czy innych sz....n) ale możecie byc pewni, że to jeszcze nie koniec! A na kasce mi nie zależy (o czym wiedzą ci, którzy mnie znają). Dzięki za dobre słowa! Pozdrawiamy z Kaziulem

Link to comment
Share on other sites

E, ja mysle ze wszystkiego po troszeczku nie zaszkodzi:lol:Aby nie przesadzic z iloscia,to najwazniejsze.W koncu wszyscy mamy tylko jedno zycie,wiec nie odmawiajmy sobie przyjemnosci smakowych:cool3:Mysle ze pare sztuk winogrona nie zaszkodzi Kaziutkowi,co innego jakby zjadl kilogram..

Link to comment
Share on other sites

Kaziula to taki łakomczuch. Musi wszystkiego spróbować, co jedzą "rodzice".Dzisiaj zjadł smażonego jesiotra (pierwszy raz w życiu jadłam tę rybę), oczywiście kawałeczek. Nawet gdybym ja mu czegoś zabroniła, to i tak "dobry pan" mu to da skosztować. Ale dobre rady zapadaja mi w pamięć i oczywiście staram sie je stosować. Pozdrawiam dziewczyny!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...