Jump to content
Dogomania

Wika- już NIE dziki szczeniak, szuka swojego domu na zawsze.:)


Klaudia M.

Recommended Posts

Dziękuje i pięknie błagam wszystkich o rozwieszanie ogłoszeń:)

Ps: Wika ma ogłoszenie na gumtree.pl, także trzymajcie mocno kciuki, bo właściwy domek jest potrzebny bardziej niż kiedykolwiek:)

[url]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Wika-slodka-sunia-juz-rok-szuka-domu-W0QQAdIdZ358319090[/url]

Edited by Klaudia M.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ogłoszenie Wiki w Przełomie
[url]http://www.przelom.pl/galeria/109_7/Wika-to-mloda-roczna-wysterylizowana-suczka-Jest-niewielka-wazy-ok-14-kg-Szuka-dobrego-domu-Lubi-inn******-ale-nie-toleruje-kotow-Jest-towarzyska-zachowuje-czystosc-w-mieszkaniu-Umie-chodzic-na-smyczy-zna-podstawowe-komendy-Moze-zamieszkac-w-bloku-mile-widziany-rowniez-dom-z-ogrodem-i-towarzystwo-drugiego-psa-Posiada-komplet-szczepien-Tel-604-592-593/[/url]
Gazeta przez tydzień dostępna w sprzedaży więc jest szansa , że ktoś zadzwoni.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

przepraszam za offtop:

[B]Zapraszam na film "To tylko zwierzęta" - dziś (niedziela) o 18.00! [/B]

[INDENT] Zapraszam wszystkich miłośników zwierząt!

Viva Kraków, Fundacja Przyjaciele dla Zwierząt i Fundacja Czarna Owca Pana Kota zapraszają na krakowską premierę filmu "To Tylko Zwierzęta".

Kino 18, Floriańska 18, godz, 18.00, wstęp BEZPŁATNY.

Przed pokazem będzie dostępne smaczne wegańskie jedzenie, z którego dochód zostanie przeznaczony na Przystań Ocalenie - przytulisko dla zwierząt pod Tychami.

[URL]http://www.facebook.com/events/335014339877022/[/URL]

Ponieważ z ramienia krakowskiej Vivy jestem współorganizatorką, oczywiście będę tam i bardzo byłoby mi miło poznać osobiście dogomaniaków, których znam tylko z tego forum :smile:
Magda [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Od momentu gdy dziewczynki zostały zamykane w swoim pokoju na czas naszej nieobecności...nic nie zniszczyły. Aż do dzisiaj...zabiły swoje legowisko, patrosząc je z wszelkiej gąbki. :D
Jednak ewidentnie zostały sprowokowane...wczoraj umyśliłam sobie że zakleję im okna gazetami (do połowy) tak żeby nie widziały co dzieje się na zewnątrz. Bo szczekają nie miłosiernie na każdą sąsiadkę, psa czy bóg wie co, przy tym dostają takiego ataku agresji że całe szyby mam porysowane i brudne z błota. I dostałam za swoje, skutecznie wybiły mi z głowy głupie pomysły.


Ps: może ktoś się zastanowi czemu nie zawiesiłam zasłony czy firanki, otóż zrobiłam tak w salonie. I nie mam ani firanki ani karnisza, mam tylko 5 cm dziurę w ścianie.:) Z roletami, też wolałam nie ryzykować.

Link to comment
Share on other sites

W sumie nie pomyślałam, ale po zrobieniu ogrodzenia psiaki (mam nadzieje że jeszcze w tym roku) i tak będą siedzieć w ogrodzie większość doby. (tzn chciałabym żeby tak było) Wtedy skończyły by się problemy z niszczeniem mebli i z "zabijaniem" kotów;)

Ps: przyznam szczerze, że ja też nie lubiłam tego legowiska:) Póki co jeszcze je zszywam, ale zamierzam dogadać się z małpami żeby zrobiły to raz i porządnie.:) Wtedy kupimy sobie jakieś wypasione:D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wika ma wykupione ogłoszenia na portalach i nadal cisza. Ale bądźmy cierpliwi...małpiszon jeden:P Wika w ostatnich dniach zabiła kurę szwagrowi, kreta na spacerze i jeden kot zniknął mi w dziwnych okolicznościach. Ale żadna się nie przyznaje...

(21.03. kupiłam karmę, wszystko wpisałam do rozliczenia)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elaja']No nie , ostrzegałam przecież . że to pitbull :diabloti:
Mućka czy Bartek :-( ale zniknął może nie znaczy przypłacił to życiem :placz:[/QUOTE]

Bartek, bo mućka jest wypuszczana na zewnątrz tylko jak dziewczynki są w domu:D
Bartek wymknął się drzwiami balkonowymi, nie jest jeszcze wykastrowany więc mamy nadzieję że randkuje;)

Ty tylko kotem się martwisz ... wstydź się;), a co z kurą szwagra?! Był z nią bardzo zżyty, trzymał ją w kuchni i mówił że za nim chodzi po podwórku. To prawie jak kot, nawet więcej niż kot:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']Wika, aleś ty niedobra [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG][/QUOTE]

Tyle ile ona rozrabia to mój cały zwierzyniec razem wzięty nie daje tak w dupkę:) Stara się po prostu żebyśmy o niej nie zapomnieli jak trafi do swojego nowego domku:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia M.']Bartek, bo mućka jest wypuszczana na zewnątrz tylko jak dziewczynki są w domu:D
Bartek wymknął się drzwiami balkonowymi, nie jest jeszcze wykastrowany więc mamy nadzieję że randkuje;)

[COLOR=#b22222][B]Ty tylko kotem się martwisz ... wstydź się;), a co z kurą szwagra?![/B][/COLOR] Był z nią bardzo zżyty, trzymał ją w kuchni i mówił że za nim chodzi po podwórku. To prawie jak kot, nawet więcej niż kot:D[/QUOTE]

Jestem pewna , że próbowałaś ją reanimować :evil_lol: ..... a szwagrowi współczuję ,święta bez swojskiego rosołu , no no ;)
Jak dobrze pamiętam , to do królika też był bardzo przywiązany :shake:
Miejmy nadzieję , ze Bartek nawiał nie z powodu Wiki , a jakiejś atrakcyjnej kotki z sąsiedztwa , on nie z tych co siedzą grzecznie w domu , to kot - zdobywca :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...