Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radomsku -psy głodują - napełnijmy brzuszki -zbieramy na karmę!!!


vena&vivi

Recommended Posts

[quote name='guzik z kotem boleslawem']Melduję, że właśnie złożyłam zamówienie ze zbiórki forum miau - szczegóły tu: [URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=126200&start=90[/URL].
[B]
Razem 930 kilogramów [/B]karmy dla psów [w znakomitej większości] i kotów. [/QUOTE]

ło matko:crazyeye::mdleje:...:sweetCyb:...powiem tylko ze jestescie niesamowici...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 521
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='guzik z kotem boleslawem']Melduję, że właśnie złożyłam zamówienie ze zbiórki forum miau - szczegóły tu: [URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=126200&start=90[/URL].

Razem 930 kilogramów karmy dla psów [w znakomitej większości] i kotów. Na razie pewnie moment potrwają kwestie formalne - zbieraliśmy na konto fundacji, więc przelanie pieniędzy wymaga trochę więcej zachodu. Jak karma będzie gotowa do drogi, będę raportować dalej.

Chciałabym też odnieść się do głosów sprzed momentu tyczących głosowania w Krakvecie - gdyby wszyscy zachowali się solidarnie, niniejszych zbiórek z oczywistych względów by nie było. Nawoływanie do kolejnego popisu łamania dżentelmeńskich umów wydaje mi się co najmniej nie na miejscu - warto zatem sprostować tę kwestię, by nikt nie popędził w szczerym odruchu i by znów jaj nie było.[/QUOTE]

O rany, słów brakuje, bardzo dziękujemy:multi:
Ja również zachęcam do trzymania się naszych ustaleń i głosowania na wspólnego kandydata. Głos na Koterię oddany.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='faith35']930 kg??!![/QUOTE]

Ano 930 kilogramów. 870 dla psów i 60 dla kotów. Całkiem przyzwoitego żarcia ze średniej półki.

Nie udałoby się jednak zrobić tych zakupów, gdybyśmy się nie umiały dogadać. Jest problem do rozwiązania czy zadanie do zrealizowania - więc trzeba rozwiązać i realizować [B]wspólnie[/B].Coś ustalić na początek, a później się tego trzymać. I powtórzę - nie trzeba by teraz urządzać tych składek, gdybyśmy wszystkie tu obecne potrafiły myśleć w kategoriach wspólnotowych. Co rozwadze poddaję w kontekście wszystkich krakvetowych przepychanek, które przecież się nie skończyły magicznie ani nawet nie przycichły.

Link to comment
Share on other sites

Jesteśmy już po Sesji, czyli ciąg dalszy buty, lekceważenia, spychania.
Pani Prezydent na czas rozpatrywania tego punktu opuściła salę.
Odbyło się głosowanie nad skargą, za obecności mojej mamy były dwa, w ostatnim skarga została przyjęta przez radnych,
ale co się działo dalej...

[B][COLOR=red]Z informacji najważniejszych Został Ogłoszony Konkurs na Nowego Weterynarza!!! Co wiąże się ze zwolnieniem p. Marka.
P. Marek nie otrzymał też wynagrodzenia za kwiecień w terminie. [/COLOR]

Jest to pierwszy krok do pozbycia się osób niewygodnych.
Jeśli będzie trzeba będę Was prosić o pomoc w organizacji pikiety.
[/B][COLOR=red][B]SPROSTOWANIE!!!!

Wczorajsza podana informacja przez Telewizję NTL o ODRZUCENIU SKARGI V-ce Prezes ŁTOnZ Anny Krakowskiej
na działania Prezydenta Miasta w sprawie schroniska JEST NIEPRAWDZIWA.

Telewizja ma sprostować informację.
[U]
SKARGA PRZESZŁA i w czwartek dalsza część obrad. [/U][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Temida']Jesteśmy już po Sesji, czyli ciąg dalszy buty, lekceważenia, spychania.
Pani Prezydent na czas rozpatrywania tego punktu opuściła salę.
Odbyło się głosowanie nad skargą, za obecności mojej mamy były dwa, w ostatnim skarga została przyjęta przez radnych,
ale co się działo dalej...

[COLOR=red][B]SPROSTOWANIE!!!!

Wczorajsza podana informacja przez Telewizję NTL o ODRZUCENIU SKARGI V-ce Prezes ŁTOnZ Anny Krakowskiej
na działania Prezydenta Miasta w sprawie schroniska JEST NIEPRAWDZIWA.

Telewizja ma sprostować informację.
[U]
SKARGA PRZESZŁA i w czwartek dalsza część obrad.

[/U][/B][/COLOR] [B][COLOR=red]Z informacji najważniejszych Został Ogłoszony Konkurs na Nowego Weterynarza!!! Co wiąże się ze zwolnieniem p. Marka.
P. Marek nie otrzymał też wynagrodzenia za kwiecień w terminie. [/COLOR]

Jest to pierwszy krok do pozbycia się osób niewygodnych.
Jeśli będzie trzeba będę Was prosić o pomoc w organizacji pikiety.


[/B][/QUOTE]

Z Uwagą jestem cały czas w kontakcie.
Rinuś rano dzwoniłam to nie było, przyszło tylko 300kg z jakiegoś gimnazjum, ale pewnie przyszła później. Jutro potwierdzę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Temida']Odbyło się głosowanie nad skargą, za obecności mojej mamy były dwa, w ostatnim skarga została przyjęta przez radnych,
ale co się działo dalej...

[COLOR=red][B]Później odbyło się jeszcze trzecie głosowanie i SKARGA ZOSTAŁA ODRZUCONA. [/B][/COLOR]

[B][COLOR=red]Z informacji najważniejszych Został Ogłoszony Konkurs na Nowego Weterynarza!!! Co wiąże się ze zwolnieniem p. Marka.
P. Marek nie otrzymał też wynagrodzenia za kwiecień w terminie. [/COLOR]

Jest to pierwszy krok do pozbycia się osób niewygodnych.
Jeśli będzie trzeba będę Was prosić o pomoc w organizacji pikiety.[/B][/QUOTE]

Trzy razy głosowano nad tym samym? Warto by to sprawdzić proceduralnie. W sprawie wynagrodzenia - sąd.
Szlag człowieka trafia, jak o takich rzeczach czyta.

Czy Inspekcja Weterynaryjna może coś zrobić? Trzeba też sprzedać temat mediom, ogólnopolskim. I trzeba podkreślać zaangażowanie w sprawę organizacji i internautów. W sumie to, w pewnym sensie, wzięliśmy te psy na utrzymanie...

Jeśli chodzi o pikiety, demonstracje, listy protestacyjne i inne takie - zorganizowałam tego w życiu trochę, więc służę wszelkim know-how i pomocą w zakresie, w jakim mogę służyć z Łodzi.

Link to comment
Share on other sites

Z mediami jestem ogólnopolskimi cały czas w kontakcie, w tym z Uwagą TVN.

A Ty też jesteś z Łodzi, bo ja tam pół tygodnia spędzam, bo tam studiuje.
Jeśli zajdzie taka konieczność, a pewnie zajdzie to poproszę Was o pomoc.

Mnie już szlag trafił.

Link to comment
Share on other sites

Ludziki sorka, to nie początek schizofrenii paranoidalnej u mnie;), MAM NADZIEJĘ, ale nie piszmy konkretów na wątku. Byłam świadkiem podobnej sytuacji na innym wątku i udowodniono, że był podczytywany przez "konkurencję", akcja się udała, ale nie za pierwszym razem. Zaskoczenie to duży atut. Może na PW walmy sobie szczegóły:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...