Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radomsku -psy głodują - napełnijmy brzuszki -zbieramy na karmę!!!


vena&vivi

Recommended Posts

Mam pytanie, przeleciałam cały wątek pobieżnie i nie zobaczyłam zdjęć. Czy te z 1 postu tez Wam kazali wykasować?
Macie jakies które mogłabym prosić ewentualnie na PW?
W tych czasach na tzw "gębę" nie wiele osób będzie chciało pomóc...

I jeszcze jedno pytanie, chodzi o Radomsko pod Częstochową?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 521
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='faith35']Czy mogłabym zrobić dla tych psiaków bazarek cegiełkowy? Celem bazarku będzie zakupienie karmy oraz innych potrzebnych rzeczy dla psów.
Czekam na odpowiedź.
Może coś się uzbiera, tylko jak konto prywatne do przelewania pieniążków to prosiłabym, aby taka osoba była obecna na bazarku i rozsyłała dane do włat kupującym na PW, ok?
[B]PS.[/B] [SIZE=1](to tylko moje zdanie) A może by tak pisać w 2 poście na co pieniażki są wydawane? Np. ile kilo karmy zostało kupione, jaka to karma i ile kosztowała? By wiedzieć, czy jesteśmy na + (plusie) czy na - (minusie) ? [B]To tylko moja opinia...[/B][/SIZE][/QUOTE]
ponawiam, bo nie dostałam odpowiedzi.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Temida']Już odpowiadam. Pomysł jak najbardziej świetny. Teraz tylko kwestia konta, czy ktoś chciałby użyczyć i się tym zająć.
Jak będą już pieniążki to na pewno zrobimy szczegółowe rozliczenie, na razie nie było zakupów.[/QUOTE]
ok, to ja bym go teraz zrobiła, a do tej pory na jakie konto były zbierane pieniążki? a ty Temidko nie możesz użyczyc konta? :( kurcze, zawsze to by groszak jakiś był...

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na bazarek cegiełkowy na psiaki ze schroniska w Radomsku - każda cegiełma koszuje 5zł. Jedna cegiełka to jeden posiłek dla psa!
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/206252[/URL]
[SIZE=1][B](proszę o pomoc w reklamowaniu bazarku :oops:)[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

właśnie przeczytałam zgłoszenia na Krakvecie (na kwiecień) na karmę dla schronisk i szczerze mówiąc trochę się zbulwersowałam, jak zobaczyłam, że Toruń po raz kolejny startuje w konkursie... w końcu wygrali w marcu, to niech dadzą szansę innym. Jednak odetchnęłam z ulgą, kiedy poprosili o wycofanie zgłoszenia schroniska w Toruniu, ponieważ wygrali już w marcu i chcą dać szansę innym pieskom ze schronisk :) Bardzo szlachetnie postąpili. Nie zrozumcie mnie źle, ale Toruń już wygrał w marcu, a teraz karma jest o wiele bardziej potrzebna dla Radomska niż kolejny raz dla Torunia...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='faith35']właśnie przeczytałam zgłoszenia na Krakvecie (na kwiecień) na karmę dla schronisk i szczerze mówiąc trochę się zbulwersowałam, jak zobaczyłam, że Toruń po raz kolejny startuje w konkursie... w końcu wygrali w marcu, to niech dadzą szansę innym. Jednak odetchnęłam z ulgą, kiedy poprosili o wycofanie zgłoszenia schroniska w Toruniu, ponieważ wygrali już w marcu i chcą dać szansę innym pieskom ze schronisk :) Bardzo szlachetnie postąpili. Nie zrozumcie mnie źle, ale Toruń już wygrał w marcu, a teraz karma jest o wiele bardziej potrzebna dla Radomska niż kolejny raz dla Torunia...[/QUOTE]
W tym miesiącu głosujemy na kandydata wybranego na forum miau - Koterię. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']I tak trzymać:) Głosy oddamy, warto o tę karmę walczyć, tylko ustalimy co i jak i walimy z głosowaniem. Czy Miau czy my przecież i tu i tu bidy zwierzęce czekają, cel mamy wspólny:)[/QUOTE]
zgadzam się, ale warto też podkreślić, że są psiaki w schronisku w Radomsku, którym tego jedzenia brakuje i nie każdy pies dostanie swój posiłek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='faith35']zgadzam się, ale warto też podkreślić, że są psiaki w schronisku w Radomsku, którym tego jedzenia brakuje i nie każdy pies dostanie swój posiłek.[/QUOTE]

podobnie jest w Tomaszowie...i dziesiatkacj innych, ale teraz koty wybieraja;)dogo za miesiac

Link to comment
Share on other sites

[B]Faflok[/B] upomniała się o fotki psiaków z Radomska, wklejam fotkę Maksia za czasów schroniskowych:
[URL="http://img97.imageshack.us/i/015gqn.jpg/"][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/2097/015gqn.jpg[/IMG][/URL]

tylko nie bijcie, chciałam dobrze...;)

Link to comment
Share on other sites

Fotki dostałam od Temidy, ale za tą także dzięki.

Dzisiaj nie podrzuciłam psiakom karmy bo moja babcia trafiła na oiom :(
Jutro tez nie jadę na wystawę ale najwyżej albo komus podam, albo wyślę ostatecznie zorganizuje grupę chętnych i podjedziemy. Nie jestem w stanie tylko określić dokładnej daty.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...