Jump to content
Dogomania

Etna+Timi+Zosia+Shakira, Tosia za TM


motyleqq

Recommended Posts

  • Replies 9.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dziś zostawiliśmy Etnę samą na 2-3h. nic się nie wydarzyło podczas naszej nieobecności :loveu: chyba dojrzała ;)

poza tym, już jutro przywożę dziewczynki

[IMG]https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/996645_594516250586156_69176929_n.jpg[/IMG]

mam nadzieję, że dogadają się z Zosią

Link to comment
Share on other sites

no właśnie, czy to, co się z nią działo, faktycznie było lękiem separacyjnym, skoro po roku nie zostawania samej, dzisiaj została bez problemów? może to faktycznie była tylko kwestia niedojrzałości? ;)
a to, że nie zostawała sama, nie zależało ode mnie. ona ze mną nie mieszka, a ojciec TŻ nie pracuje, więc siedzieli razem całymi dniami. jak widać nie zaszkodziło jej to... a przecież jeszcze rok temu wracaliśmy do mieszkania z duszą na ramieniu, zastanawiając się, co tym razem zeżarła :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

eh, znam Twój ból :evil_lol: mi Etna zjadła wszystkie piękne buty na obcasie... i mnóstwo innych rzeczy ;) kiedyś mój inteligenty TŻ gotował dla niej kurczaka(jadła gotowane jakiś czas), wyjął i akurat wtedy przyjechał kurier. wyszedł do kuriera, kurczaka już nie było :diabloti: zeżarła, prosto z wrzątku i w dodatku z kośćmi... ale miałam stresa wtedy :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Ale Arni jest uwiązany na krótkiej smyczce, bez tego chyba nie miałabym do czego wracać :evil_lol: Czekam, aż zacznie zjadać wykładziny :evil_lol:
A najlepsze jest to, że on jakiś rok, jak nie wiecej, zostawał sam na dworze z Jetsanem przez całą noc i poł dnia, przychodził do domu koło 15 i koło 22 lądował na dworze znów. A teraz w domu zostawać nie umie, chociaż wcześniej, gdy miałam pożyczoną klatkę, nauczył się w niej zostawać w ciszy i spokoju. A teraz ani ciszy, ani spokoju :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

można podejść do tematu tak : :cool3:
psi wandale są od zawsze , a klatki od niedawna :diabloti:
ciekawe jak kiedyś sobie z tym radzono ;)

Mi się wandal trafił , dopiero o imieniu Lala ... i po pół roku , odkryłam klatkę - pół roku za późno niestety.

Link to comment
Share on other sites

Lalkę w kiblu , dobre sobie :diabloti: chowało się , ale po co ? jak wyciągała z sejfu.

Ja to wyobrażenie mam , o zastanawianiu się i czasem się człowiek zdziwił - że czysto :evil_lol:
a czasem otwierał drzwi i je zatrzaskiwał , szedł na papierosa ochłonąć :evilbat:
czasem nie było prądu ... ale szła z tym na całość , wyłączyła cały blok. Mały ten blok był ;)

Jak wspominam , to mam dreszcze.

Ale potem kupiłam pierwszą klatkę i tu w sumie też się raz zdziwiłam ;) ale kupiłam drugą klatkę , zestaw kłódek i pies nauczył się być grzecznym.
Potem "wyrosła" z wandalizmu i mogła zostawać luzem.

Ale wyczyniała cuda , przebijała pomysłami mnie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']eh, znam Twój ból :evil_lol: mi Etna zjadła wszystkie piękne buty na obcasie... i mnóstwo innych rzeczy ;) kiedyś mój inteligenty TŻ gotował dla niej kurczaka(jadła gotowane jakiś czas), wyjął i akurat wtedy przyjechał kurier. wyszedł do kuriera, kurczaka już nie było :diabloti: zeżarła, prosto z wrzątku i w dodatku z kośćmi... ale miałam stresa wtedy :eviltong:[/QUOTE]

oooo, to tak jak mój Patryś, tylko że on zeżarł patelnię (patelnię - nie przesadzam :cool3: 30cm średnicy) gorącego burrito, w którym były ze 3 papryczki chilli i łeb czosnku... sam sobie zdjął szklaną pokrywkę, przy czym nie dość, że jej nie rozwalił, to na dodatek [I]odłożył [/I]obok patelni grzecznie i nawet nie zostawił śladów zębami ani pazurami - wie, że po teflonie nie można ostrym :diabloti:

[quote name='a_niusia']no wszystko sie chowalo, psy siedzialy w kiblach itd.
ja sobie tez nie wyobrazam zastanawiac sie, co zastane w domu, jak wroce.[/QUOTE]


z chowaniem to nie taka tragedia, ja już przywykłam, że na blacie w kuchni ma [I]nic[/I] nie być i domownicy też to rozumieją, czasem ktoś zostawi jakieś puste opakowanie przygotowane np. do umycia, a potem znajduje je już [I]umyte[/I] :evil_lol:, ale nawet współlokatorzy się nauczyli, jak im Patryk zeżarł kilka przygotowanych piersi z kurczaka...

Link to comment
Share on other sites

Jak ja się strasznie cieszę, że żaden z moich psów tak nie niszczy :mdleje: Mika za szczeniaka tylko zeżarła mamie 3 pary butów (tylko jej buty jadła, inne chyba nie były tak smaczne :evil_lol:) a Cekin czasem lubi obgryzać koce. Ale przy mnie już tego nie robi :diabloti:
Ale to musi być koszmar, bać się wrócić do domu, bo "co pies wymyślił" :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Lalkę w kiblu , dobre sobie :diabloti: chowało się , ale po co ? jak wyciągała z sejfu.

Ja to wyobrażenie mam , o zastanawianiu się i czasem się człowiek zdziwił - że czysto :evil_lol:
a czasem otwierał drzwi i je zatrzaskiwał , szedł na papierosa ochłonąć :evilbat:
[/QUOTE]

Dobrze, że nie palę, by by cała paczka na raz poszła :diabloti:

Klatkę pewnie kupię niedługo, musi znów nauczyć się zostawać sam.... i to jak najszybciej, bo nie chcę go zostawiać rodzicom, a mnie często w domu nie ma :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']moje psy nie wchodza do kuchni chyba ze na specjalne zaproszenie.
mowy nie ma, zeby mi sie kundle do zarcia dobieraly.[/QUOTE]


a mój pies ma kuchnię połączoną z salonem, w którym śpi, więc siłą rzeczy ma dostęp do kuchni :roll: za to do sypialni ma zakaz wstępu, nawet jak zostawię niechcący otwartą, to tam nie włazi. dobrze by było mieć kuchnię z drzwiami :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...