Jump to content
Dogomania

Katowice 2007


musia

Recommended Posts

[quote name='anovi']ano jesteś ;) nas nie przyjęto w ogóle :shake: - ale za to będziemy w tym dniu w Nitrze :multi:
Będziemy za to trzymać kciuki za wszystkich w Katowicach :p za dogusie w szczególności :p[/quote]


To my bęziemy z Was w Nitrze :razz: :lol:

My Potwierdzenia jeszcze ni mamy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jo-jo']To my bęziemy z Was w Nitrze :razz: :lol:

My Potwierdzenia jeszcze ni mamy[/quote]
Trzymaj, trzymaj :lol: nie ukrywam, że się przyda :lol:
Na razie nie dziękować, by nie zapeszyć :evil_lol: jak wrócimy będziemy składać dzięki :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anovi']ano jesteś ;) nas nie przyjęto w ogóle :shake: - ale za to będziemy w tym dniu w Nitrze :multi:
Będziemy za to trzymać kciuki za wszystkich w Katowicach :p za dogusie w szczególności :p[/QUOTE]

Mnie kusiła Ryga w tym terminie...no ale trzeba się w końcu w Polsce pokazać ;). Dziękujemy za trzymanie kciuków, bardzo się przyda bo przed nami wieeeeeelkie wyzwanie, przy takiej stawce w młodzieży :razz: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik']Mnie kusiła Ryga w tym terminie...no ale trzeba się w końcu w Polsce pokazać ;). Dziękujemy za trzymanie kciuków, bardzo się przyda bo przed nami wieeeeeelkie wyzwanie, przy takiej stawce w młodzieży :razz: .[/quote]
A wiesz, że też myślałam o Rydze :evil_lol: - dałam się skusić na Katowice ([SIZE=1]niepotrzebnie jak widać - więcej nie posłucham swojej połówki :diabloti:[/SIZE])
Ale jedynie czego żałuję to, to że nie zobaczę dogów w Katowicach, bo faktycznie będzie ich duuuuuuuużo - BARDZO PROSZę O FOTKI kobitki jak - oczywiście jeśli dacie radę coś zrobić :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik']Mnie kusiła Ryga w tym terminie...no ale trzeba się w końcu w Polsce pokazać ;). Dziękujemy za trzymanie kciuków, bardzo się przyda bo przed nami wieeeeeelkie wyzwanie, przy takiej stawce w młodzieży :razz: .[/quote]

Kasiu nadrobimy w Maju :razz: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']Kasiu nadrobimy w Maju :razz: :lol:[/QUOTE]

Zdecydowanie nadrobimy...bo podwójnie sobota z niedzielą :eviltong: .

[SIZE="1"]P.S.szybkę da się wyjąć więc w tym tygodniu obgadam szczegóły z kuzynem :lol: [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Na potwierdzeniu zgłoszenia jest napisane, że na każdego psa może za darmo wejść jedna osoba, czyli ja wnioskuję z tego, że jak dwa psy to dwie osoby :)
My z Bacą (Appenzellerem) na wystawi będziemy, pierwszy raz:oops: i jeszcze w klasie szczeniąt :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bascha.p']Liszka bardzo dziekuje! Bede Wam kibicowac!:multi::multi:[/quote]

Nie dziękujemy,żeby nie zapeszać,choć w takiej stawce na nic nie liczymy :lol:

[quote name='bascha.p']czyli w paiatek 13.03 , mam dwie sprzecznie informacje o dacie wystawy. Jedna od 16-18,03 a druda od 23 -25.03,[/quote]

No jeszcze by brakowało,żeby to było 13 w piątek :eviltong:
Piątek to 16.03

Link to comment
Share on other sites

Aff .. ;];]..
Niby zamieszanie jest ..
ale ja juz chce tam byc i poznać te wszytkie spaniele tybetańskie, ktore przyjadą z Czech !! =*
To mi wynagrodzi te wszytkie nerwy związane z oczekiwaniami ;D
Kocham tybeciki ;) No i znowu przywioze serie doswiadczeń i galerie pięknych fotek psiaków .. tym razem niestety tylko z I , IX i X grupy.. ale to zawsze zdjęcia ;) Kto z Was będzie w niedziele?

Link to comment
Share on other sites

[COLOR="MediumTurquoise"][B]GORĄCA PROŚBA !!!
Mógłby mi ktoś porobić fotki Leonbergerów? I w miarę przywieć informacje o wynikach? Szczegolnie interesuje mnie nasza reprezentantka Kasandra Oaza Wschodu!! O, i HESMIR Oaza Wschodu też jedzie =) To jego fotki aktualne też by mnie ucieszyły =) Byłabym naprawde wdzięczna za fotki Leonbergerów z opisem, jakby sie komus nudziło chociaż kilka =) Albo przynajmniej Kasandry, Hesmira i takie na końcu zwycieskich leonbergerow =) Z góry dziekuję =**[/B][/COLOR]

PS Leonbergery sa 17.o3 w sobotę na osobnym ringu, nie bedzie tam zadnej innej rasy i ocenia je Willi GÜLLIX (Niemcy).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...