Jump to content
Dogomania

Katowice 2007


musia

Recommended Posts

[quote name='SH']
Trwa ostateczna weryfikacja zgłoszeń - dokonywane są wycofania na prośbę wystawców, odrzucane są zgłoszenia niekompletne (bez kopii rodowdu) i w te miejsca przyjmowane są oczekujące, ale kompletne zgłoszenia.
Zatem kto w ostatniej chwili zgłosi swojego milusińskiego przesyłając komplet dokumentów ma duże szanse aby pokazać go na ringu w Katowicach :)[/quote]

Ja zglosilam oba psy przez formularz na stronie oddzialu i zalaczylam do niego wszystkie dokumenty, jednak z komputerami nigdy nic nie wiadomo. Wiec zadzwonilam, zeby potwierdzic czy wszystko jest ok. Pani w zwiazku niestety nie udzielila mi takiej informacji i powiedziala, ze jakby cos bylo nie tak to zwroca pieniadze. Ja jednak wolalabym pojechac na ta wystawe, szkoda ze oddzial nie moze potwierdzic czy wszystko jest w porzadku, tylko odrzuca nie pelne zgloszenia, kiedy jest mozliwosc ze sa niepelne z winy komputera.
Mam nadzieje, ze mnie przyjeto.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote]pani nie chciała mi udzielić informacji... troszkę nieładnie[/quote]
Może nie tyle "nie chciała" co "nie mogła" :roll:
Zgłoszenia nadchodzą 6 drogami:
1- formularz na stronie www
2 - e-mail
3 - faks
4 - poczta tradycyjna
5 - siedziba oddziału
6 - "zbiorówki" z innych oddziałów.
Wszystkie są rejestrowane we wspólnym "zbiorze", wraz z zaznaczeniem ewentualnych braków, a następnie trafiają do "obróbki" poza siedzibą oddziału.
Sprawdzenie, czy zgłoszenie przyjęto jest możliwe dopiero kiedy dane zostaną wprowadzone do bazy komputerowej.
W sytuacji kiedy codziennie spływa kilkadziesiąt a nawet kilkaset nowych zgłoszeń, kilkanaście dokumentów uzupełniajacych, kilka wycofań i zminan klasy... trudno aby wszytko natychmiast było zaktualizowane i dostępne :cool3:
3500 "czystych" zgłoszeń to ok. 8000 kartek!
A dochodzą jeszcze zgłoszenia niepełne, wycofania itp.
Poza tym oddział cały czas normalnie, obsługuje swoich członków, udziela porad itd, itp.
Jeśli macie jakiś pomysł na usprawnienie procedur to zapraszamy do pomocy :)

Link to comment
Share on other sites

Jest to o tyle dziwne, bo kazdy inny oddzial jest w stanie to potwierdzic w czasie przyjmowania zgloszen. Zgloszenia wysylane faxem wymagaja potwierdzenia telefonicznego i jak mam to zrobic skoro pani w zwiazku nie moze?
Rok temu nie mialam takiego problemu zglaszajac psa na wystawe. Jestem na niej zreszta od kilku dobrych lat, choc nie zawsze z psami, ale to pierwszy raz kiedy mialam taki problem, dlatego zwrocilam na niego uwage.

Link to comment
Share on other sites

U mnie sprawa miała jeszcze dłuższą historię. Otóż automatyczny mail zwrotny przyszedł z błędami w zgłoszeniu. Korzystając z podanego adresu mail'owego napisałam korektę. Zaznaczam, że działo się to na koniec listopada, kiedy pewnie zgłoszeń było niewiele ( u mnie pojawił się nr 25). Otrzymałam odpowiedź, że piszę pod niewłaściwy adres i podano mi inny. Odpisałam na ten inny, zero odpowiedzi. Odczekałam dwa tygodnie i napisałam ponownie z pytaniem czy mail z korektą dotarł, nadal odpowiedzi nie było. Zadzwoniłam po świętach, pani mnie zbyła. Ja rozumiem gdybym to robiła na ostatnią chwilę, ale to było z dużym zapasem. Przyznam, że skoro staram się zgłosić wcześniej to też liczę na to że będę miała pewność że zostanę przyjęta bezproblemów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"kasia.gie"']Zgloszenia wysylane faxem wymagaja potwierdzenia telefonicznego i jak mam to zrobic skoro pani w zwiazku nie moze?[/quote]
Nie wiem dlaczego wystąpił problem w tej sytuacji skoro nadałaś faks i za chwilę dzwoniłaś to pani w sekretariacie miała go przed sobą :razz:
Ale jeśli zadzwoniłaś w innym terminie to Twojego zgłoszenia pewnie już nie było w oddziale, a jeszcze nie było w bazie danych. Wtedy sprawdzenie nie jest możliwe :shake:
Nieco inny jest problem ze zgłoszeniami za pośrednictwem formularza. Potwierdzenie wysyła automat! Zanim informacje trafią do bazy dostępnej w komputerze oddzialowym są niedostępne, bo "tkwią" poza oddziałem i są tam obrabiane. Jeśli stwierdzamy jakiekolwiek brak to sami kontaktujemy się za pośrednictwem e-maila lub telefonu.
[b]simbik[/b]=> przykro mi, że miałaś takie problemy, ale Twoje uwagi są bardzo cenne i mam nadzieję, że pomogą zmodyfikować system potwierdzeń na tyle, aby zminimalizować ten problem w kolejnym roku.
Co do problemów przy zgłaszaniu i potwierdzaniu -> pojawiają się one przy okazji każdej wystawy.
Im większa impreza, tym więcej problemów i możliwości błędu :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SH']
[b]simbik[/b]=> przykro mi, że miałaś takie problemy, ale Twoje uwagi są bardzo cenne i mam nadzieję, że pomogą zmodyfikować system potwierdzeń na tyle, aby zminimalizować ten problem w kolejnym roku.
Co do problemów przy zgłaszaniu i potwierdzaniu -> pojawiają się one przy okazji każdej wystawy.
Im większa impreza, tym więcej problemów i możliwości błędu :roll:[/QUOTE]

Dokładnie o to mi chodzi :lol: . Nie zamierzam się awanturować ani obrażać :lol: bo zdaje sobie sprawy ile to jest pracy, ale z drugiej strony chciałabym mieć jednak pewność, że jestem zgłoszona i wszystko w formularzu jest ok. Tymbardziej jeżeli robię to z takim wyprzedzeniem czasowym :lol: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SH']Nie wiem dlaczego wystąpił problem w tej sytuacji skoro nadałaś faks i za chwilę dzwoniłaś to pani w sekretariacie miała go przed sobą :razz:
Ale jeśli zadzwoniłaś w innym terminie to Twojego zgłoszenia pewnie już nie było w oddziale, a jeszcze nie było w bazie danych. Wtedy sprawdzenie nie jest możliwe :shake:
Nieco inny jest problem ze zgłoszeniami za pośrednictwem formularza. Potwierdzenie wysyła automat! Zanim informacje trafią do bazy dostępnej w komputerze oddzialowym są niedostępne, bo "tkwią" poza oddziałem i są tam obrabiane. Jeśli stwierdzamy jakiekolwiek brak to sami kontaktujemy się za pośrednictwem e-maila lub telefonu.
[/quote]

W zeszlym roku dzwonilam nawet pare dni po wyslaniu faksu(wczesniej nie moglam sie dodzwonic, a wysylalam w sobote) i nie bylo problemu.
Ale nie chce przeciez sie klocic. Teraz mnie uspokoilas piszac, ze kontatkujecie sie jesli sa jakies braki( w tym roku zglaszam sie formularzem).
Mysle, ze gdyby panie w sekretariacie mowili, ze w razie brakow sie skontaktuja to wszyscy byli by spokojniejsi, bo teraz na prawede wyglada to jakby oddzial "splawial" dzwoniacych.

Link to comment
Share on other sites

W tym roku mamy nieco zmienione zasady obiegu "papierów" ze względu na zmiany w programie komputerowym obsługującym wystawę.
Pewnie dlatego jeszcze nie wszytko działa tak jakbyśmy sobie wszyscy życzyli :roll:
Wszytkie Wasze uwagi mogą nam pomóc w udoskonaleniu systemu.
Jutro będę w oddziale to poproszę panie z sekretariatu aby informowały pytających o tym kontaktowaniu się.

Link to comment
Share on other sites

Ja zglosilam przez formularz i jedno zgloszenie mi przyjeto a do drugiego nie przyszlo potwierdzenie,wyslalm jeszcze raz i dostalam emaila zwrotnego,rodowod i M.Ch.Pl doslalam faksem z numerami jakie otrzymalam w emailach zwrotnych.Dzis dzwonilam do Katowic i pani mowila ze jezeli przyszly potwierdzenia z numerami to psy zostaly przyjete,poza tym nadal przyjmuja zgloszenia wiec dziweczyny mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze!

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Sledzilam powyzszy watek i chociaz wyslalam zgloszenie elektroniczne i zalaczylam rodowod, postanowilam zadzwonic do zwiazku, aby upewnic sie, ze wszystko jest OK. :cooldevi: Zwykle tego nie robie, ale tym razem co mnie tknelo! :razz: Dodzwonilam sie za pierwszym razem, przemila Pani sprawdziala moje dane i okazalo sie, ze jednak rodowod nie przeszedl, wiec mogloby sie okazac, ze nie zostalabym przyjeta :shake: . UPSSSS!!!!:angryy: NIE mozna do konca ufac MODERN TECHNOLOGY!!!!

pozdrawiam
Asia i Raiden

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hachidori']Witam,

Sledzilam powyzszy watek i chociaz wyslalam zgloszenie elektroniczne i zalaczylam rodowod, postanowilam zadzwonic do zwiazku, aby upewnic sie, ze wszystko jest OK. :cooldevi: Zwykle tego nie robie, ale tym razem co mnie tknelo! :razz: Dodzwonilam sie za pierwszym razem, przemila Pani sprawdziala moje dane i okazalo sie, ze jednak rodowod nie przeszedl, wiec mogloby sie okazac, ze nie zostalabym przyjeta :shake: . UPSSSS!!!!:angryy: NIE mozna do konca ufac MODERN TECHNOLOGY!!!!

pozdrawiam
Asia i Raiden[/quote]
Szkoda, że się nie zobaczymy w Katowicach... a w Lesznie na Championach będziesz?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Szkoda, że się nie zobaczymy w Katowicach... a w Lesznie na Championach będziesz?
Pzdr.[/quote]

Wielka szkoda, chetnie bym wystawila jakiego Baska :) Niestety nie bedzie nas W Lesznie,:shake: poniewaz moj Raiden nie jest jeszcze Championem - jakos nam nie idzie skonczenie go :(

pozdrawiam
Asia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Kurczę a ja mam nadal dylemat :shake: Bo wystawa blisko mnie, w zeszlym roku nie udalo nam sie pojawic, bo za pozno zglosilismy, w tym roku albo wypadnie nam szczennosc suki albo cieczka :shake: no i nie wiem co robic, suka zgloszona, zalezy mi na tej wystawie, ale szczennosc nie wybiera... :shake:[/QUOTE]
Moze przelozyc krycie? Z tego co widze Twoja suczka jest jeszcze bardzo mloda. Chociaz to nie rozwiaze problemu ew. cieczki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hawana']nie zabrałby ktos 1 osóbki w piątek z Bydgoszczy lub okolic?[/quote]

Hawana, ja Cie zabiore, o ile bede jechala samochodem. Wolalabym sie do kogos dolaczyc, ale jak nic nie wykombinuje, to jade autem; pociagiem mimo wszystko to dla mnie za daleko.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...