Jump to content
Dogomania

Krakowscy weterani - czekają tak długo - prosimy o spacery, ogłoszenia !!!


Noelle

Recommended Posts

[quote name='Foksia i Dżekuś']bedziemy wychodzic tez z G10 [/QUOTE]
no to super, ja już nie mam czasu na więcej boksów, a w g10 jest Skajłoker, to jest taki cudny psiak, a nikt z nim nie wychodził... jest taki smutny :( uwielbia kontakt z człowiekiem, ale nikt nie docenił do tej pory jego uroku...

Link to comment
Share on other sites

Paulina, sprawdzałam kilka dni temu G7 w bazie, bo zauważyłam, że w ogóle nie wychodzą. czarny nazywa się bodajże Olaf i ma wpisane, że jest milutki :-) Jeden z pozostałych psów ma wpis, że może być agresywny do ludzi, tak więc zapytaj opiekuna sektora koniecznie!

Link to comment
Share on other sites

dziś dowiedziałam się o wybieg E! opiekunka powiedziała mi, że do niej wszystkie psy są ok, ale nie wie, jak do obcych, ale zaproponowała, że pójdzie tam ze mną, żeby to sprawdzić. okazało się, że nawet do obcej dla nich osoby, wszystkie psiaki są miłe i można tam spokojnie wchodzić. :) starszy Gązo, z siwym pyszczkiem może podszczypywać z radości i na początku szczeka, a Major, psiak z przekrzywioną głową też szczeka cały czas, ale jest ok. trzeba jednak uważać, żeby nie aportował za piłką, itp., bo przez tą chorobę ma baaaardzo nieskoordynowane ruchy i może się przewrócić... Oli jest przeeeeeecudowny, przydałoby się go pożądnie wyczesać... Trykot jest cudownym misiem, jest jak pluszowy, wszystko znosi. :D

prosze, czy ktoś mógłby tam wchodzić wobec tego? ja, choćbym bardzo chciała, nie mam jak... może w wakacje, jak będę częściej, ale jeszcze teraz, dosłownie nie mam kiedy.. to są fantastyczne psiaki!!!

dzięki greatmatwomen, spróbuję to zmienić. :) nie wiem czy już wiesz- w boksie Astorii jest teraz 5 psów, przerzucili tam Nataszę i jedną, nową sunię.

Link to comment
Share on other sites

Major jest świtnym psiakiem, kiedyś brałam go do weta bo mnie P.Ewa prosiła, a ona była z Dukatem i go też odprowadzałam, wpada na ściany trochę przez tą głowę, ale tak jest świetny.

OMG 5 psów.... No to nie będzie już tak łatwo z nimi....

Link to comment
Share on other sites

no właśnie Major się strasznie zatacza biedak... :( rzeczywiście, opiekunka sektora jest w psiakach zakochana :D

no nie będzie łatwo... w sumie dziwię się, dlaczego Nataszę przenieśli... przecież w tamtym boksie nie było żadnych spięć ani nic.

aha, Ank@, sektorem H opiekuje się p. Tadeusz i p. Zbigniew (?), oboje w okularach, więc w sprawie H1 i wybiegu H można z nimi porozmawiać w razie czego. dziś ich nie spotkałam, pewnie byli przed południem. w ogóle ten beagle z e1 podobno był przeeeeesympatycznym psiakiem, niedawno odebrał go właściciel.

Link to comment
Share on other sites

dowiedziałam się o Jawora. :)
jeden opiekun powiedział, że Jawor nie podchodzi i że jak będzie na codzień podchodził do którejś z nas- możemy to uznać za święto.
natomiast drugi to potwierdził, że niestety Jawor nawet do opiekunów nie podchodzi, czasem zdarzy mu się zbliżyć trochę, ale ponoć nie chce się zaprzyjaźnić. zawsze można próbować, gdyby temu psu poświęcić trochę więcej czasu, to kto wie...

Link to comment
Share on other sites

Według mojego spisu na H2 i E3 nie ma żadnego weterana więc nie wpisuję.

W sektorze G jest duży czarny pies, nie wiem dokładnie który to boks, być może ten G7 o którym piszecie. Kiedyś weszłam do tego boksu, bo na palecie leżał taki starszy pies i się nie poruszał mimo wołania i nie wiedziałam czy wszystko ok. Z tym starszym było dobrze, jednak duży czarny wcale nie chciał mnie wypuścić z boksu. Złapał za ubranie i ciągnął porządnie. Przez niego mam dziurę w kurtce.

G6 chyba wychodzi z dziewczynami, to są te psy-kluski o ile dobrze kojarzę.

H1, E1, C3, C7 na pewno mogę wyprowadzać. Co do G10 i F10 musimy jescze podyskutować bo mam z Moną jeszcze A2. Po za tym na naszej głowie jest jeszcze Mona i Jawor na wybiegach ....

Natalia, zobaczę jak będę chodzić do schroniska w lipcu i sierpniu. Ew. mogłybyśmy się wtedy wymiennie opiekować tym wybiegiem. Z tym, że od razu mówię że jak przyjdzie wrzesień żadnego nowego boksu nie wezmę pod opiekę, choćby tam było stado staruchów.

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny piszę na weteranach bo tu trochę ludzi wchodzi, macie do zaproponowania jakiegoś psiaka który by biegał po ogródku i pilnował, takiego do 3 lat, mocnej postury, myślę że do domu też będzie miał dostęp. Bo dzwonił do mnie facet o Astorię lecz ją odradziłam bo na nią już są zapisani ludzie. Przyjdzie w poniedziałek do schronu aby się ze mną spotkać i muszę coś zaproponować

Link to comment
Share on other sites

Jednak to będzie dom z nastawieniem na kojec niż mieszkanie w domu, tak?
To coś kudłatego powinno być.

Nie mam nic do zaproponowania od siebie. Ew Czarka bo to psi indywidualista, zdecydowanie bardziej woli biegać i wąchać trawy niż się przytulać, jeszcze jednak starszy i ma problemy z oczami...

Link to comment
Share on other sites

ja nic nie mam do budy, ew. Mormon z B2, ale on do 3 lat na pewno nie jest. i żaden łańcuch w grę nie wchodzi.

Ank@, na A2 zrobiło się luźniej, są tam 3 psy, bo Eufrozyna i Taleja dziś poszły do fajnego, wspólnego domku.
g10 z kimś ostatnio było.
g6 wychodzi na 100%, tam są dwa grubaski i dwa inne psy.
ten czarny jest w g7, ale wczoraj była z nimi paoiii i wszystko było chyba ok, a dziś były inne wolontariuszki, bo paoiii zapomniała się wpisać i one myślały, że te psy nie wychodzą i też wszystko było w porządku.
mi do h5 dołożyli 2 psy, do g3 owczarka dołożyli, może będę wychodzić z h3 (ale nie na 100%), dziś z nimi byłam. tam są takie fajne psiaki, jeden w typie wyżła, a jeśli nie, to komuś spróbuję podsunąć ten boks. a na izolatkach jest kopia mojej Szeri, więc być może się za nią zabiorę.

Ank@, czy na c4 taka biaława to właśnie Pysia?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ank@']Z tego co się orientuję na C4 to właśnie Pysia :evil_lol:[/QUOTE]

niestety nie cieszyłabym się... jeśli się nie pomyliłam to o nią chodzi. Natalek dziś poleciała po pracownika bo któryś pies z tego boksu(prawdopodobnie ona) leżała nieruchomo, albo ją zagryzły, albo ze starości...

Link to comment
Share on other sites

tak, Pysia najprawdopodobniej nie żyje. leżała sztywna w boksie, pobiegłam do pracownic, które wbiegły do boksu i ją dotykały - nic. miała otwarty pyszczek i nie dawała oznak życia. zabrały ją stamtąd, ale dopytam się jak będę następnym razem w schronisku, bo i tak pracownice były wystarczająco podenerwowane. nie widziałam żadnej krwi, a na białym piesku i w jego okolicach byłaby ona widoczna, ale może po prostu nie zauważyłam. naprawdę, to nie jest za fajny widok, zobaczyć martwego psa. :(

edit. jak będziesz jutro, to się spytaj, czy na 100% nie żyje, najlepiej opiekunki boksów E lub takiej p. Asi (?) w okularach, młodej. one po nią pobiegły.

Link to comment
Share on other sites

szczerze mówiąc, nie wyglądało mi to za dobrze.
wyglądała prawie dokładnie jak martwe psy na filmach, pysk rozchylony, zupełnie się nie ruszała, nawet jak ją dotknęli, a nad nią latały muchy... :( ale spytaj :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='greatmadwomen']dziewczyny piszę na weteranach bo tu trochę ludzi wchodzi, macie do zaproponowania jakiegoś psiaka który by biegał po ogródku i pilnował, takiego do 3 lat, mocnej postury, myślę że do domu też będzie miał dostęp. Bo dzwonił do mnie facet o Astorię lecz ją odradziłam bo na nią już są zapisani ludzie. Przyjdzie w poniedziałek do schronu aby się ze mną spotkać i muszę coś zaproponować[/QUOTE]
A nasz kochany Oli z wybiegu E? Ma trzy lata, od jesieni mieszka w budzie, więc mu nie pierwszyzna, byle nie trafił na stałe do kojca, tylko mógł sobie biegać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...