Jump to content
Dogomania

Stellcia i Gwiazdeczka Zibi wyrwane z piekła Arktyki mają DOM :):):)


Martika&Aischa

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Martika@Aischa']Nie nie jest wysterylizowana. Jesli była by mozliwość sterylizacji Gwiazdki na miejscu było by super :)[/QUOTE]

Jest taka mozliwosc,moj wet juz zrobil kilka "dogomaniackich"suczek.Cena nie przekroczyla nigdy 250 zl.Na kilka dni biore wtedy suke do domu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yumanji']Jest taka mozliwosc,moj wet juz zrobil kilka "dogomaniackich"suczek.Cena nie przekroczyla nigdy 250 zl.Na kilka dni biore wtedy suke do domu.[/QUOTE]
Świetnie :) Myślę że ta opcje jest najlepsza w tej sytuacji. Cioteczki proszę o pomoc w szukaniu transportu do hoteliku u Yumanji.

Link to comment
Share on other sites

[B]Kochani proszę wszystkich na wątku o moblizację[/B]...mamy dziś 11.04,deklaracji stałych brak,a pieniądze,które są to pójdą na sterylkę.
Dajcie spokój z tą refundacją,to jest pójście na łatwizne i wykorzystanie ciężko uzbieranych pieniędzy.
No więc tak:
1.Jeśli ktoś może jeszcze zrobić bazarek lub dorzucić się do fantów proszę dać znać.(Są juz dwa bazarki...ale koszty utrzymania suń są wielkie,więc trzeba się sprężyć).
2.Trzeba rozesłać wątek do cioteczek i szukać intensywnie deklaracji - stałych i jednorazowych.
Ja też postaram się w miarę możliwości pomóc,ale w tygodniu to naprawdę jest mi ciężko z czasem i rozsyłaniem wątku.:(

[quote name='furciaczek']Doszla karma dla Gwiazdeczki, jutro Wam powiem czy jej smakuje :)[/QUOTE]

Cieszę się :):) Czekam na relacje czy Gwiazdeczka będzie się tym zajadać ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gorki330']Sterylizacja Stelli umówiona na wtorek 19.04 , koszt 350 zł ,
muszę naskarżyć na naszą Babkę , dziś Stella robi wiosenne porządki - powyciągała koce z wszystkich bud , znosi na jedną stertę i i ich pilnuje :)[/QUOTE]

Hahaha jaka agentka:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gorki330']Sterylizacja Stelli umówiona na wtorek 19.04 , koszt 350 zł ,
muszę naskarżyć na naszą Babkę , dziś Stella robi wiosenne porządki - powyciągała koce z wszystkich bud , znosi na jedną stertę i i ich pilnuje :)[/QUOTE]
Kasiu ona po prostu chciała Cię wyręczyć i Ci pomóc ;) Porządnicka Stellcia:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vena&vivi']wojtuś a może by tak zadeklarować się to tylko 5zł żeby nie musieć nikogo prosić o zgłoszenie. Właśnie na wątku sterylkowym są rozmowy, że ludzie tak wykorzystują i już jest za mało kasy :([/QUOTE]

[quote name='Ania+Milva i Ulver']Przykro mi, ale zgadzam się z Veni&vini....ja suk nie zgłoszę na 100% zwrot.[/QUOTE]
Trochę zrobiło mi się przykro, bo myślałem że sytuacja Suń jest wyjątkowa, jakby znalezione na polu, z interwencji, My bez stałych deklaracji - jeśli tak jest to nie bede juz więcej próbował prosić akcję sterylkową ani nie będę podsuwał tego pomysłu.
"Mojemu" Pupilowi, który jest na DT u p.Moniki sam chciałem pokryć kastrację, a tu Salibinka zrobiła bazarek na 100 zł, a Topi dołoży resztę, kochane Cioteczki:)
Piszę to tylko dlatego, że może warto zrobić bazarek na sterylkę Suń:)

[quote name='furciaczek']Trzeba sie za czyms innym rozejzec, sucz prawdpodobnie ma DT w Wawie.[/QUOTE]
Z Wa-wy jest ajlii, która wozi Psiaki odpłatnie, mam do niej kontakt tel., najpierw napisze i zapytam o transport dla Gwiazdki:)

[quote name='Beatkaa']Przyszła wpłata :

ANULA42 -200zł :loveu::loveu:
Dziękujemy :multi::multi:[/QUOTE]
Anula, jak już pisałem na wątku Suni z Zamościa masz złote serce:loveu:, ale.... jakby co.... to wujek Wojtek adoptuje Cie do Krakowa :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...