Jump to content
Dogomania

Westa pepsi w szczęśliwym domku u masuimi


masuimi33

Recommended Posts

  • Replies 459
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ok zobaczę co wecio powie jeśli będzie trzeba zrobić oczywiście zrobię

[url]http://www.facebook.com/profile.php?id=100001539014637&ref=ts#!/profile.php?id=100001704004094&sk=wall[/url]

aż mnie krew zalewa
mam nadzieję że nigdy jej nie spotkam
bo pójdę siedzieć;(
jednak mam nadzieję że ona w zamknięciu będzie gniła w swoich odchodach
mam nadzieję że prokuratura rzetelnie zakończy sprawę

Link to comment
Share on other sites

jestem umówiona na 17 do weta
już rozmawiałam
on obejrzy Pepsi i stwierdzi czy wymaga okulisty
weta mam za darmo
wiec luzik
jeśli chodzi o okulistę zobaczymy ale podejrzewam że trzeba będzie do niego jechać bo jest bardzo nieciekawie
czy jest szansa zorganizowania bazarku na leczenie niuni?
dziewczyny macie jakieś pomysły???

Link to comment
Share on other sites

witam my już po wizycie
u wujcia weta byliśmy niedługo
mała została dokładnie obejrzana i na razie nie potrzeba robić jej badań krwi
uszka w porządku
niestety krzywy zgryz dlatego języczek czasem się wysuwa z przodu
wujcio zdjął odręcznie kamień z kiełków na resztę czyszczenia zgłosimy się po wyleczeniu stanu zapalnego oczka
niestety oczko w masakrycznym stanie i zostaliśmy od razu skierowani do okulisty

u okulisty dr Garncarza
stwierdzono niższe ciśnienie w oku lewym i prawym
brak łez (poniżej poziomu lewe niecałe 10 prawe poniżej 5)
stan zapalny jest również w lewym oku:shake:
w prawym jest uszkodzona rogówka więc sunia widzi tylko "odcienie-natężenie światła"
oko trzeba będzie leczyć już całe jej psie życie
jednak teraz dostała antybiotyk do oka
dalej jednak mam stosować leki od lekarza Furciaczka
z wyjątkiem naclofu
następna wizyta za 2 miesiace chyba żeby mała źle reagoawała na antybiotyk bo jest bardzo mocny
pani doktor powiedziała że mała jest bardzo dzielna ale oczko ją bardzo boli:shake:

jesli chodzi o koszty leczenia
mam do wykupienia jeszcze 2 recepty także wkleję rachunek na dniach

wizyty u weta mam za darmo tak jak pisałam wcześniej

koszt wizyty u okulisty Garncarza to 80 zł
koszt antybiotyku to 70 zł
jeszcze muszę wykupić 2 recepty na kropelki

badania krwi na razie nie są potrzebne
sunia zostanie zaszczepiona po leczeniu stanu zapalnego

gdybym poczekała jeszcze kilka dni było by po oczku:-(

co do innych wiadomości była traktowana jako produkcja conajmnniej 2 razy:shake:

w następnym poście wkleję rachunek i zalecenia

Link to comment
Share on other sites

od okulisty:

[IMG]http://i820.photobucket.com/albums/zz129/masuimi33/Zdjcie0828.jpg[/IMG]

[IMG]http://i820.photobucket.com/albums/zz129/masuimi33/Zdjcie0829.jpg[/IMG]

[IMG]http://i820.photobucket.com/albums/zz129/masuimi33/Zdjcie0832.jpg[/IMG]

[IMG]http://i820.photobucket.com/albums/zz129/masuimi33/Zdjcie0830.jpg[/IMG]

[IMG]http://i820.photobucket.com/albums/zz129/masuimi33/Zdjcie0831.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masuimi33']witam my już po wizycie
u wujcia weta byliśmy niedługo
mała została dokładnie obejrzana i na razie nie potrzeba robić jej badań krwi
uszka w porządku
niestety krzywy zgryz dlatego języczek czasem się wysuwa z przodu
wujcio zdjął odręcznie kamień z kiełków na resztę czyszczenia zgłosimy się po wyleczeniu stanu zapalnego oczka
niestety oczko w masakrycznym stanie i zostaliśmy od razu skierowani do okulisty

u okulisty dr Garncarza
stwierdzono niższe ciśnienie w oku lewym i prawym
brak łez (poniżej poziomu lewe niecałe 10 prawe poniżej 5)
stan zapalny jest również w lewym oku:shake:
w prawym jest uszkodzona rogówka więc sunia widzi tylko "odcienie-natężenie światła"
oko trzeba będzie leczyć już całe jej psie życie
jednak teraz dostała antybiotyk do oka
dalej jednak mam stosować leki od lekarza Furciaczka
z wyjątkiem naclofu
następna wizyta za 2 miesiace chyba żeby mała źle reagoawała na antybiotyk bo jest bardzo mocny
pani doktor powiedziała że mała jest bardzo dzielna ale oczko ją bardzo boli:shake:

jesli chodzi o koszty leczenia
mam do wykupienia jeszcze 2 recepty także wkleję rachunek na dniach

wizyty u weta mam za darmo tak jak pisałam wcześniej

koszt wizyty u okulisty Garncarza to 80 zł
koszt antybiotyku to 70 zł
jeszcze muszę wykupić 2 recepty na kropelki

badania krwi na razie nie są potrzebne
sunia zostanie zaszczepiona po leczeniu stanu zapalnego

gdybym poczekała jeszcze kilka dni było by po oczku:-(

co do innych wiadomości była traktowana jako produkcja conajmnniej 2 razy:shake:

w następnym poście wkleję rachunek i zalecenia[/QUOTE]
Masuimi,bravo:Wysterylizuj ją najszybciej jak możesz,żeby nikt jej już nie wykorzystywał.

Link to comment
Share on other sites

???????
a kto ma ją niby wykorzystać jak jest u mnie?????
poza tym na razie prędko się nigdzie nie wybierze sprawy w sądzie ciągną się miesiącami albo i latami (jak cokolwiek tej babie udowodnimy) - nie rozumiem za bardzo stwierdzenia jak najszybciej...
oferowałam jej DT i Furciaczek podjęła decyzję że zostanie u mnie na DT - bez jej zaleceń i poleceń nic nie zamierzam robić ponad to co trzeba
FURCIACZEK JEST OSOBĄ DECYZYJNĄ I TYLKO ONA PODEJMIE DECYZJE CO ROBIĆ Z SUNIĄ
DT się nie zmieni bo suni nie będziemy robić dodatkowej traumy
po to po nią tak szybko sunęłam żeby nie trafiła do 30 DT po drodze...PO TAKIM KOSZMARZE JAKI PRZESZŁA
u mnie ma jak widzicie dobre warunki jeśli ktoś ma wątpliwości zapraszam jest jak jest
było i zapewniam że nie mam obory ( mieszkam w Warszawie niedaleko centrum)
staram się wklejać co kilka dni foty i jestem w stałym kontakcie telefonicznym z Furciaczkiem i cioteczką od Westów Evelynką (aniołkiem stróżem naszym;)

mała ma silny stan zapalny więc nawet o zwykłym szczepieniu nie ma mowy
mała mogła by stracić wzrok podczas zabiegu sterylizacji przez ciśnienie w oczach
ponadto jak pisała Furciaczek nie ma mowy o kastracji teraz
bynajmniej też do czasu wyjaśnienia sprawy od strony prawnej
mała nie nadaje się w chwili obecnej do żadnych zabiegów nawet do zdjęcia kamienia a co dopiero sterylizacja!!!!

[B]na razie walczę o to by widziała uwierzcie jest masakra!!!!z prawym okiem katastrofa!!!! [/B]
lewe można całkowicie uratować leczeniem ale prawe już zawsze będzie uszkodzone jednak na pewno wyprowadzę ją z tego stanu jaki jest obecnie
[B]to jest priorytet dla mnie w tej chwili
dajmy jej szansę na zdrowe oczka naprawdę u mnie nic złego jej nie grozi
to moja trzecia córeczka:)
[/B]

Link to comment
Share on other sites

dominiko:) Napisz proszę w tytule, ze potrzebne wsparcie na leczenie i ile już wydałas. Napisz to także w pierwszym poście na samej górze. Ze potrzebne wsparcie i np. bazarki.

zaraz pod tym proszę wklej info ze bylas z nią u weta i w skrócie co wyszło oraz linki do tych obrazków, które wkleiłas.

(Tytuł wątku zmieniasz wchodząc w zaawansowaną edycję)

(jesli doszla moja b. skromna wplata to takze zamieść proszę, ze doszło tzn. pod "deklaracje" napsiz "wplaty" i tam zamieszczaj wplaty.)

Link to comment
Share on other sites

jestem domkiem tymczasowym bez decyzji Furciaczka nie mogę nic zrobić
Furciaczek ma dobrego prawnika i uwierz mi że naprawdę nie musimy się śpieszyć ryzykując zdrowie (WZROK) suni
spokojnie mała jest u mnie kilka dni
wyleczę ją i może do tego czasu wszystko się wyjaśni z tą głupią babą Arktyką

Charly tak doszła bardzo dziękuję
kochane na 20 miałam byc na urodzinach przyjaciela mam obsuwę bo latałam po lekarzach bo to priorytet
wszystko uzupełnię dziś w nocy albo najpóźniej z samego rana mam nadzieję że nie zrobi to zbyt wielkiej różnicy
wlazłam żeby wam na razie wrzucić info co u weta
obiecuję że uzupełnię to szybciutko
dzięki Charly za pomoc naprawdę wrócę i ogarnę to wszystko
uciekam
buziaki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Felka z Bagien']Masuimi,nie zapominaj,o czym wcześniej pisaliśmy,to ciągle jest pies Arktyki.Jak ja wysterylizujesz,to najwyżej pójdziesz do sądu i się wybronisz dlaczego to zrobiłaś.A jak każą ci oddać psa,to co?[/QUOTE]

Felka ja bardzo Cie prosze daruj sobie tego typu wywody. Chcesz ciachac suke ktora ma w chwili obecnej dosc powazne problemy ze zdrowiem...to raz. Dwa nie pisz " najwyzej pojdziesz do sadu"...bo to nie Ty bedziesz szargac sobie nerwy na rozprawie, nawet nie Dominika tylko ja...wiec pozwol ze ja bede podejmowac decyzje kiedy i jaki suka odbedzie zabieg. Jesli masz z tym problem to tel do mnie podany w kilku miejscach prosze dzwonic.

Link to comment
Share on other sites

Gdybym ja znalazła się w takiej sytuacji jak ty,( a znalazłam się) zrobiłambym to bez mrugnięcia okiem,dla dobra psa.
Pies porzucony(macie książeczkę zdrowia),obdukcja lekarzy,brak kontaktu z waścielem,czego więcej trzeba.A jak suni trafi się -ropomacicze, to co ? Bedziesz czekać , aż Arktyka się zjawi ,zadecyduje i zapłaci?Mój rozsądek mówi mi tak

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Felka ja bardzo Cie prosze daruj sobie tego typu wywody. Chcesz ciachac suke ktora ma w chwili obecnej dosc powazne problemy ze zdrowiem...to raz. Dwa nie pisz " najwyzej pojdziesz do sadu"...bo to nie Ty bedziesz szargac sobie nerwy na rozprawie, nawet nie Dominika tylko ja...wiec pozwol ze ja bede podejmowac decyzje kiedy i jaki suka odbedzie zabieg. Jesli masz z tym problem to tel do mnie podany w kilku miejscach prosze dzwonic.[/QUOTE]
O.K.zadzwonię.Rozprawa sądowa nie należy do miłych,ale nie unikniecie ich jeśli Arktyka zażąda zwrotu psa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masuimi33']
Charly tak doszła bardzo dziękuję
kochane na 20 miałam byc na urodzinach przyjaciela mam obsuwę bo latałam po lekarzach bo to priorytet
wszystko uzupełnię dziś w nocy albo najpóźniej z samego rana mam nadzieję że nie zrobi to zbyt wielkiej różnicy
wlazłam żeby wam na razie wrzucić info co u weta
obiecuję że uzupełnię to szybciutko
dzięki Charly za pomoc naprawdę wrócę i ogarnę to wszystko
uciekam
buziaki[/QUOTE]

dominiko spokojnie:) chodzi tylko o to, zeby ludziska od razu widzieli, ze jest potrzebna pomoc. Nie chcę Cię stresować, tylko pomóc:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...