Jump to content
Dogomania

Iga - wycieńczona mamusia i jej 3 córeczki. Wszystkie 4 mają dom !!!


Becia66

Recommended Posts

  • Replies 463
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Fajny dom, myślę, że takiego miejsca Iga właśnie potrzebuje.
Z własnym terenem do pilnowania, z dala od zgiełku, chałasu i obcych ludzi.
Ze spokojnymi opiekunami, którzy dadzą jej poczucie bezpieczeństwa.
Jakoś nie potrafię jej sobie wyobrazić mieszkającej w bloku...

Link to comment
Share on other sites

A więc to takie Bieszczady :D
Widzi mi się ten domek, oj widzi :)
Zresztą jak Becia tam swoją ukochaną sunię zwiozła i zostawiła to ja ufam :) To musi być to!
Iguniu nie stresuj się, to już ostatnia zmiana u Ciebie teraz będzie tylko z górki, miłej nocki, prześpij się w końcu u siebie:loveu::loveu::loveu:
Beciu...:calus::calus::iloveyou::Rose: i dla mężusia też ;)

Link to comment
Share on other sites

No i przywitanie z Panem


[IMG]http://img684.imageshack.us/img684/7856/p1020951h.jpg[/IMG]


Zwiedzanie werandy od tyłu domu / nie ma wyjścia na zewnątrz/ gdzie toczy się w dużej mierze życie domowników, więc teraz i Igi.


[IMG]http://img4.imageshack.us/img4/3535/p1020958n.jpg[/IMG]


I z Panią. Muszę powiedziec że Pani zrobiła na mnie niesamowite wrażenie. Wspaniała gospodyni, czyściutko w domu, grządki oplewione, zadbane do perfekcji, kwiatuszki, krasnale, wiatraczek, donice, no...wszystko błyszczy. A przy tym jest niezwykle ciepłą osobą i bardzo zachwycała się Igą, że taka śliczna, biedna i kochana, że będą dbać o nią i kochać. I żeby nie było wszystko tak cukierkowo, powiedzialam że Iga wymaga pracy, żadnego spuszczania samopas póki się do nich nie przyzwyczai i nie wiem jak ona to zrobi bo przeciaż Iga nie chodzi na smyczy ale mówiła że da radę i żeby sie nie martwić. A ja się martwię i to bardzo. Żeby tylko wytrzymali bo łatwo nie będzie.
Iga zostanie wysterylizowana w odpowiednim czasie.


[IMG]http://img194.imageshack.us/img194/3387/p1020962a.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Czyli weszła do domu, przeszła go na wylot i wylazła na werandę? Postęp ogromny!
Rozumiem, że Igusia będzie na razie mieszkać na werandzie/w domu zależnie od tego jak zechce i będzie miała do dyspozycji wybieg z kozami, tak?
Podoba mi się ten dom zdecydowanie, Iga też szybko go doceni, jestem pewna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzika_Figa']Czyli weszła do domu, przeszła go na wylot i wylazła na werandę? Postęp ogromny!
Rozumiem, że Igusia będzie na razie mieszkać na werandzie/w domu zależnie od tego jak zechce i będzie miała do dyspozycji wybieg z kozami [/QUOTE]

Dzika_Figo, ona teraz uwielbia włazić do domu. Dzisiaj jak mój Tz zszedł rano na dół to leżala na kanapie w salonie. I to na tej gdzie leżał koc.
No i sraka na dywanie, no ale gdzie miala się zalatwić jak wszystko wyzamykane.:diabloti:

Igusia będzie mieszkać w domu, ma już nawet kołderkę wyłożoną pod schodami. Dostala ode mnie całą wyprawkę: 2 miseczki w ktorych jadła, kolderkę na ktorej spała, smyczkę i obrożkę i nawet taki identyfikator zakręcany z numerem telefonu. A werandę będzie miała do dyspozycji wedle uznania ale myślę że będzie spędzała na niej kupę czasu bo jest zadaszona i tam Państwo dużo siedzą, a Pan mówił nawet, że śpi na niej w lecie. Tam faktycznie fotele, wersalka...A póki co wybieg z kozami :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

Iga i kozy....no w końcu to pies pasterski chyba jest , nie?:evil_lol:
Widać Beciu, na prawdę widać , że to wymarzone dla Iguni miejsce. Na pewno wszystko się ułoży, dziś do domu włazi, pojutrze będzie zapylac na smyczy :) W przytulisku to jednak nie ma atmosfery do nauki:shake: A jak Igunia poczuje, że jest bezpieczna i kochana to się dowiemy jakie jeszcze cuda potrafi:lol:
[B]Beciu[/B] nie denerwuj Ty się już proszę Cię:calus:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska']
[B]Beciu[/B] nie denerwuj Ty się już proszę Cię:calus:[/QUOTE]

majuska ty wiesz , że Iga to moje oczko w głowie, moje ukochanie....dlatego tak mocno to przeżywam.
W przytulisku został teraz Waluś - też mój pupilek. I trzeba stanąć na głowie, żeby się stamtąd wreszcie wydostał.

Link to comment
Share on other sites

Czekamy na wieści o Iguni!! Muszę przyznać że brakuje mi jej w przytulisku, zawsze się witała, cieszyła, kleiła,potem leżała , spała obserwowała co też inne warioty psie robią, echhh ale życzę jej jak najlepiej, żeby to był jej raj na ziemi!!!

Link to comment
Share on other sites

Igunia klimatyzuje sie nadzwyczaj szybko :loveu:. Jest już puszczana samodzielnie na trawkę, trzyma się domu bardzo mocno i musi mieć domowników w zasięgu wzroku.
Nigdzie się nie oddala, wyleguje się na ganku lub w trawce i jest bardzo szczęsliwa.
Cieczki oczywiście nie ma, we wtorek jest umówiona na sterylizacje.
No i zaczyna szczekać, znaczy się pilnuje terenu :diabloti:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']A co tam u naszej Iguni??? Są jakieś nowe wieści, że jest super, czadowo, odlotowo i wspaniale??? Ciągle myślę o naszej Igulce.[/QUOTE]

jestem na bieżąco. Nigdzie nie odchodzi od domu, jest bardzo usłuchliwa i reaguje na zawołanie. Poznała sąsiadów i daje się wszystkim głaskać. Poznała też psiaki sąsiadów / cieczki nie ma jak pisałam/i do wszystkich przyjażnie nastawiona. Z jedzeniem lepiej ale żarłokiem to ona nie jest. Nie chce wchodzić do domu za bardzo i muszą ją wnosić, Pani po 2 ciężkich operacjach i trochę narzeka :diabloti:. Jutro sterylka i strasznie sie denerwuje bo to pewnie okres przedcieczkowy.

Link to comment
Share on other sites

moja Igunia najdroższa już po sterylce, krwawienie małe, maciczka mała. Właśnie się wybudziła i na wpół przytomna dała się wyprowadzić na zewnątrz na smyczce. Czyli wniosek taki, trzeba najpierw otumanić, a potem prowadzić na smyczy. :diabloti:
Uffff, kamień z serca.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...