Jump to content
Dogomania

Psy z lasu. Hela i Rudy - co z nimi dalej będzie?!


Agmarek

Recommended Posts

Po przespaniu sie z tematem, postanowiłam wplacic równiez na to samo konto 180 zł za hotelowanie, skoro tylko takie Furciaczek nam podała.
Tak wiec poszły oba przelewy 150 zł + 180 zł.
Jak dotrą, to prosze aby Furciaczek napisała na watku, ze Rudy jest rozliczony.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Po przespaniu sie z tematem, postanowiłam wplacic równiez na to samo konto 180 zł za hotelowanie, skoro tylko takie Furciaczek nam podała.
Tak wiec poszły oba przelewy 150 zł + 180 zł.
Jak dotrą, to prosze aby Furciaczek napisała na watku, ze Rudy jest rozliczony.[/QUOTE]

Dziękuję :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']A jak Rudy radzi sobie w nowym domu ? Czy są dalsze postepy ?
A stosunki ze sznaucerką sie poprawiły ?[/QUOTE]

Postępy są i to jakie!! Rowery mogą sobie jeździć. Nie robią na nim już wrażenia. To samo z pociągami. Wczoraj przechodziliśmy przez tory, a potem staliśmy na przejściu żeby przejechał sobie pociąg. Rudy patrzył tylko co to takie dziwne dźwięki wydaje. Potem przechodziłyśmy obok dziewczynek które bawiły się na drodze i Rudy koniecznie chciał je powąchać. P.Maja zapytała czy nastolatki boją się psa - nie?- to proszę pogłaskać :-) Rudy wracał do domu merdając ogonkiem. Jest ciekawy świata, wszystko chciałby powąchać, zobaczyć. Raczej jest ufnym psem, już nie boi się tak jak na początku. Poza tym widzi jak Panda reaguje w danych sytuacjach i stara się ją naśladować. No a Pandzia? Jest hmmm...no niestety ale "trochę" zazdrosna o Rudaska :roll:
P. Maja odstawiła z nim kawał dobrej roboty, bo mało kto by się tak poświęcał i gdzieś tam po cichu tli się we mnie iskierka nadziei że jednak Rudy dogada się z Pandzią i będzie to jego dom na zawsze, bo jak dla mnie jest to idealne miejsce dla niego :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']A na razie stosunki z Pandą są napięte ? Trzeba ich izolowac ?[/QUOTE]

No wiesz...Rudy siedzi w klatce, a Panda chodzi po domu, a kiedy Pani jest to Rudy siedzi w Pandy posłaniu, a ona sama na kanapie. Wiem też że Rudy chciał się wepchac do rozścielonego łóżka :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agmarek']No wiesz...Rudy siedzi w klatce, a Panda chodzi po domu, a kiedy Pani jest to[B] Rudy siedzi w Pandy posłaniu[/B], a ona sama na kanapie. Wiem też że Rudy chciał się wepchac do rozścielonego łóżka :diabloti:[/QUOTE]

tego mu nie wolno robić,Pandy posłanie[B] jest jej[/B],Rudy musi mieć swoje posłanie,taka sytuacja podnosi napięcie

Link to comment
Share on other sites

360,00 - wpłata na konto Murki - spłata zadłuzenia Heli
200,00 - wpłata na konto Murki - spłata zadłuzenia Heli
66,70 - wplata dla Heli na konto Fundacji Pomagajmy Razem
35,00 - wplata na konto Murki za szczepienie Heli (z funduszy Rudego )
150,00 - wplata na konto Furciaczka za transport Rudego
180,00 - wpłata na konto Furciaczka za hotelowanie Riudego VIII.2012.
261,70 - wpłata na konto Fundacji Pomagajmy Razem dla Heli ( z funduszy Rudego )
Ogółem = 1253,40 zł ( tj. 2 x 626,70 zł ).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']
Ogółem = 1253,40 zł ( tj. 2 x 626,70 zł ).[/QUOTE]
Normalnie zemdlałam :mdleje:
[B]Murka [/B]przenosiny Heli do domu odroczone, bo psiak który miał pojechać nie pojechał. A jakie są perspektywy na przyszłość? Czy jest jakaś szansa w najbliższym czasie na ocenę jak Hela zachowuje się w domu???

Link to comment
Share on other sites

35 zł dotarło już do mnie :)

Jutro jedzie do DS taka jedna sunia... Jest trochę kłopotliwa i jedzie daleko (Elbląg), przekazanie jej jest w Warszawie i tam będzie zapoznanie... Mam nadzieję, że będzie ok. Jak TZ wróci pusto do domu to będę kombinować, żeby rozlokować psiaki w ten sposób, aby Helka wylądowała w domu.

A oto i nasza złośnica:

Jak jestem w bezpiecznej odległości za płotem to taaaaka ważna jest
[IMG]http://images46.fotosik.pl/1751/c16003886119fb92.jpg[/IMG]

Kiedy nas płot nie dzieli to schodzi z niej powietrze ;)
[IMG]http://images40.fotosik.pl/1775/2c132e67faae0560.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Fajna :-) taka dumna jest. Mam nadzieję że wszystko jutro pójdzie dobrze i Helka w końcu doczeka się przenosin. Ja dzisiaj byłam u Rudaska. Ogarnia się chłopak niezmiernie szybko, ale złodziejowaty się zrobił. Podprowadził Pandzie marchewkę kiedy ta nie patrzyła. Nie zjadł, ale schował w swoim kojcu :mad:
Piessss ogrodnika :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Na razie jakby zatrzymała się w miejscu...
Jest łatwa w obsłudze, tzn. na komendę wchodzi do boksu, bez problemu da się zapiąć (w boksie) na smycz, wyprowadzić, ładnie chodzi na smyczy, załatwia potrzeby, podchodzi do ręki z jedzonkiem... nie obszczekuje już mnie z boksu. Ale poza tym nadal traktuje człowieka jako zło konieczne, tzn. najfajniej jak go nie ma w pobliżu.

Link to comment
Share on other sites

Murka a czy sunia pojechała do ds i jest szansa na przeniesienie Heli do domu???
Jest jeszcze jedna sprawa...pytałam Mru czy jeśli wystawisz fakturę na 175 zł. (jest to zsumowanie wpłat czerwca, lipca i sierpnia) to czy zapłaci tą fakturę. Odpisała że tak. Nie wiem więc czy wystawić tą fakturę? Byłoby to odzyskanie chociaż tych pieniędzy wpłaconych przez darczyńców nie wliczając w to zobowiązań vivy z których się wycofali.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agmarek']Murka a czy sunia pojechała do ds i jest szansa na przeniesienie Heli do domu???
Jest jeszcze jedna sprawa...pytałam Mru czy jeśli wystawisz fakturę na 175 zł. (jest to zsumowanie wpłat czerwca, lipca i sierpnia) to czy zapłaci tą fakturę. Odpisała że tak. Nie wiem więc czy wystawić tą fakturę? Byłoby to odzyskanie chociaż tych pieniędzy wpłaconych przez darczyńców nie wliczając w to zobowiązań vivy z których się wycofali.[/QUOTE]

No wlasnie Murka, nie wiemy, czy Viva zapłaci. Ale jest to szansa na odzyskanie tych pieniędzy.

Link to comment
Share on other sites

Sunia pojechała do DS, ale wraca... Nabyła się chyba 6 godzin w DS... :(

Jeśli chodzi o wypłatę należności przez Vivę to nie rozumiem dlaczego nie mogą tego wypłacić na podstawie wystawionych już rachunków? Nie zapłacili za dwa, a ja mam wystawiać kolejny, trochę to bezsensu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']Sunia pojechała do DS, ale wraca... Nabyła się chyba 6 godzin w DS... :(

Jeśli chodzi o wypłatę należności przez Vivę to nie rozumiem dlaczego nie mogą tego wypłacić na podstawie wystawionych już rachunków? Nie zapłacili za dwa, a ja mam wystawiać kolejny, trochę to bezsensu.[/QUOTE]
Dokladnie, faktycznie dwóch nie zapłacili, także niech wpłacą na poczet tamtych dwóch i po kłopocie.
Agmarek, nie ma co kombinować więcej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agmarek']Tak, ale Mru tłumaczy to tym że tamte faktury są na większą sumę niż oni mogą zapłacić, a nie mogą wpłacić części faktury. To co robić?[/QUOTE]
Aga, mogą zapłacić część faktury i nie ma z tym problemu. To, że nie zapłacili dwóch faktur i chcą kolejnej, to świadczy o nieuczciwości Vivy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cantadorra']Aga, mogą zapłacić część faktury i nie ma z tym problemu. To, że nie zapłacili dwóch faktur i chcą kolejnej, to świadczy o nieuczciwości Vivy.[/QUOTE]

Aha...no to dobrze wiedzieć...myślałam że fundacje rządzą się swoimi prawami. Cóż...chciałam tylko odzyskać chociaż te pieniądze :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...