Jump to content
Dogomania

Psy z lasu. Hela i Rudy - co z nimi dalej będzie?!


Agmarek

Recommended Posts

[quote name='orpha']Agmarek kundelkowa skarbonka moze dołożyć 50 zł ale w ciągu 6 tyg.trzeba im oddać 15% z tej kwoty , jak coś to pisz do Obraczuś albo na watku skarbonki , ja tylko bardzo z grubsza nakreśliłam temat[/QUOTE] Link plisss...:-)

[quote name='Figu']noo, i to daleko.. sprawdź proszę, jakby co to będę kombinować[/QUOTE] Chyba jednak tu. Nie dodzwoniłam sie do Pawla, ale rozmawiałam z Beatą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']o wreszcie pod własnym "imieniem" to tez pozytywne:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] No ja ją też najbardziej taką lubię, ale juz mi zastrzegła że długo to może nie potrwać :mad:
[B]Orpha[/B] nie wariuj, bo ja Was tu potrzebuję wszystkich do pomocy :mad:

[quote name='Cantadorra']Sunia już w DT, ale kompletnie niezsocjalizowana.[/QUOTE] ...i zbiera na hotel gdzie człowiek sprowadzi Helę na właściwe drogi.

Link to comment
Share on other sites

Jestem.
Niestety nie mam dobrych wieści :shake:
Rozmawiałam z Beatą. Hela jest okropna!!! Śpi w wiatrołapie z Rudym i jeszcze jedną psicą. Rano wszystko zasrane, powyciągane co się da. Masakra!!! :placz:
Hela musi jak najszybciej pojechać do Bogatyni bo wykończy Beatę, siebie i nas !
Rozmawiałam z Mru. Uważa że Hela w Bogatyni powinna dojść do siebie w ciągu może trzech miesięcy. Oczywiście każdy pies jest inny, ale...jest taka szansa. I musimy ją wykorzystać. Proszę - pomóżcie uzbierać te 400 zł na ten hotel dla Heli. Bez tego ona nie da rady !!! :placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...