Jump to content
Dogomania

8l Misia po ciężkiej operacji_JUŻ na swoim miejscu-w Fundacji BERNARDYN_ uśmiechnięta


zuzlikowa

Recommended Posts

[quote name='sosnowieckie schronisko']Jakby wydatki i wpływy nie były rejestrowane to by fundacja nie miała statusu OPP :)[/QUOTE]
Takie rzeczy to tylko u Ciebie, dawaj dalej, może wyjdzie z tego jakaś nowa szkoła.
Ponieważ zaraz będą chętni mnie zbęckować - wycofuję się ..... na chwilę na pozycje obserwacyjne. PA Sosnowieckie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zuzlikowa'][COLOR=darkred][B][SIZE=3][SIZE=5]Skarbnikiem Misi była(i jest jeszcze nadal) magda222... ona przejmie także finanse Balbinki...[/SIZE]
[/SIZE][/B][SIZE=3]

[/SIZE][B][SIZE=3]
[/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=darkred][B][SIZE=3]Deklaracje stałe [/SIZE][/B]dla Misi z zaznaczeniem, które zostały już zdeklarowane na innego potrzebującego psa:

_ ihabe- 20zł...[/COLOR][COLOR=darkred]październik[/COLOR]...?
[COLOR=darkred] _magda222- 10zł...[/COLOR][COLOR=darkred]październik[B]...potwierdzone przeniesienie na staruszkę Balbinkę[/B][/COLOR]
[COLOR=darkred] _azalia- 10zł... październik, listopad, grudzień...?
_BUDRYSEK...10zł... ?
_AGA35...10zł...październik...?
_AgaG...10zł...październik... [/COLOR][COLOR=darkred][B]potwierdzone przeniesienie na staruszkę Balbinkę[/B][/COLOR][COLOR=darkred]
_ANETTTA...10zł...październik...?
_Pies Wolny...10zł...październik... [/COLOR][COLOR=darkred][B]potwierdzone przeniesienie na staruszkę Balbinkę[/B][/COLOR]
[COLOR=darkred]_ yucca...20zł[/COLOR]...[COLOR=darkred]październik[/COLOR]...[COLOR=darkred][B]potwierdzone przeniesienie na staruszkę Balbinkę[/B][/COLOR]
[COLOR=darkred]_MagdaNS...15zł...?
_ Agnieszkah...10zł...( na pół roku)...?
_26asia... 15zł... ?
[/COLOR] [COLOR=darkred] ..................................................... ..........................................
razem...[B]150zł


[/B][/COLOR][COLOR=darkred] [SIZE=3][B]Deklaracje jednorazowe[/B][/SIZE]( pokrycie kosztów związanych z transportem...ew. diagnozowaniem i leczeniem...):

_acha44... ?...nie wpłynęła
_ Skarpeta im. Tallcot...wpłynęło 120zł...[B] zapytać[/B]
_ agniech_a... wpłynęło 10zł...[B]zapytać[/B]
_ amikat...200zł...wpłynęło 200zł od Fundacji SOS...[B]zapytać[/B]

[/COLOR][COLOR=darkred] .................................................. .............
razem...[B]330zł[/B](wpłynęło) + ?
[/COLOR][COLOR=darkred]

[/COLOR][COLOR=darkred][COLOR=black][B][SIZE=4]WPŁYWY[/SIZE][/B]( od 17.10.2011- 7.11.2011):

[/COLOR][/COLOR][COLOR=black]10 zł AgaG...[/COLOR][COLOR=darkred][B]potwierdzone przeniesienie na staruszkę Balbinkę[/B][/COLOR]
[COLOR=black] 20 zł yucca...[/COLOR][COLOR=darkred][B]potwierdzone przeniesienie na staruszkę Balbinkę[/B][/COLOR]
[COLOR=black] 20 zł ihabe
10 zł agniech_a
10 zł magda222.[B][COLOR=darkred]..potwierdzone przeniesienie na staruszkę Balbinkę[/COLOR][/B]
[/COLOR]20 zł Pani Natalia S. z Poznania[COLOR=black]
[/COLOR]10 zł AGA35
30 zł azalia (za 3 m-ce)
10 zł Pies Wolny...[COLOR=darkred][B]potwierdzone przeniesienie na staruszkę Balbinkę[/B][/COLOR][COLOR=darkred]
[/COLOR]10 zł ANETTTA
200 zł Fundacja SOS Dla Zwierząt
120 zł Skarpeta im. Talcott
50 zł magda222 (jednorazowo/zebrane od Dobrych Ludzi)...[COLOR=darkred][B]potwierdzone przeniesienie na staruszkę Balbinkę[/B]
[/COLOR]
[COLOR=black] .................................................
razem... [B]520zł

[/B] [/COLOR][COLOR=darkred]
[/COLOR][COLOR=darkred][B]Bardzo proszę o przekazanie informacji dla jakiego psiaka przeznaczacie swoje wpłaty i deklaracje przeznaczone na pomoc dla Misi...

[/B]W związku z tym, że poprawa sytuacji bytowej Misi nie jest jeszcze ostatecznie sfinalizowana, proponuję, by :
_ zabezpieczyć Misi rezerwę w postaci 200zł na karmę,
_a resztę zebranych środków przekazać psom wg Waszej dyspozycji...

Gdyby była taka potrzeba, by Misię jednak przewieźć do Fundacji BERNARDYN(ale w terminie ostatecznym ok.15 listopada- nie można blokować miejsca, ani środków w nieskończoność), deklaracje nadal pozostaną przy Misi.

Czy mogę prosić o zgodę na tę propozycję?... trochę to na zasadzie, by wilk był syty i owca cała...:oops:

[/COLOR][/QUOTE]

Uaktualnione... dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

[B]Magda222[/B]...znalazłabyś chwilę czasu, by napisać na pw do darczyńców i deklarujących u Misi z zapytaniem o ich decyzje odnośnie przelanych środków i deklaracji?

Dobrze byłoby mieć jasność...

[B]Prześlij mi też proszę konto[/B] Miśli/Balbinki na pw( Budrysek ma zepsuty komputer, a chciałaby przelać swoje zobowiazanie...)... dopytam dziś o jej decyzję.

Link to comment
Share on other sites

[B]Zgłoszenie z Namysłowa...[/B]

wydaje się, że sprawa bardzo poważna- wstępne informacje: suka ma mieć [B]rany na łokciach, aż do kości[/B]...przywieziona z Zakopanego "kuleczka", gdy podrosła uwiazana do budy na stałe... nie spuszczana nigdy z krótkiego łańcucha ...na betonowym podłożu... zaniedbana, sfilcowana...miła i łagodna.

Sytuacja w trakcie weryfikacji, jednak bardzo potrzebna organizacja, która na miejscu może przejąć sprawę psiaka i jeśli potwierdzi się potrzeba zabrania psiaka od właściciela- odebrać ja w trybie interwencji.
Sunia ma wtedy zagwarantowane miejsce i leczenie w ośrodku Fundacji BERNARDYN...

[B]Czy ktoś orientuje się jakie organizacje prozwierzęce działają w tamtym rejonie?... w okolicach Namysłowa?
Bardzo potrzebujemy ich pomocy " na miejscu".
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa'][B]Magda222[/B]...znalazłabyś chwilę czasu, by napisać na pw do darczyńców i deklarujących u Misi z zapytaniem o ich decyzje odnośnie przelanych środków i deklaracji?

Dobrze byłoby mieć jasność...

[B]Prześlij mi też proszę konto[/B] Miśli/Balbinki na pw( Budrysek ma zepsuty komputer, a chciałaby przelać swoje zobowiazanie...)... dopytam dziś o jej decyzję.[/QUOTE]

Konto już wysyłam a zapytania o deklaracje roześlę wieczorem.

[quote name='zuzlikowa'][B]Zgłoszenie z Namysłowa...[/B]

wydaje się, że sprawa bardzo poważna- wstępne informacje: suka ma mieć [B]rany na łokciach, aż do kości[/B]...przywieziona z Zakopanego "kuleczka", gdy podrosła uwiazana do budy na stałe... nie spuszczana nigdy z krótkiego łańcucha ...na betonowym podłożu... zaniedbana, sfilcowana...miła i łagodna.

Sytuacja w trakcie weryfikacji, jednak bardzo potrzebna organizacja, która na miejscu może przejąć sprawę psiaka i jeśli potwierdzi się potrzeba zabrania psiaka od właściciela- odebrać ja w trybie interwencji.
Sunia ma wtedy zagwarantowane miejsce i leczenie w ośrodku Fundacji BERNARDYN...

[B]Czy ktoś orientuje się jakie organizacje prozwierzęce działają w tamtym rejonie?... w okolicach Namysłowa?
Bardzo potrzebujemy ich pomocy " na miejscu".
[/B][/QUOTE]

Pierwsza na myśl przyszła mi Ekostraż z Wrocławia.

[url]http://ekostraz.pl/portal/kontakt[/url]

[B]Go-ja[/B] działa w ekostraży.

Link to comment
Share on other sites

Witam. Moja deklaracja przewidziana była dla Miśki i dla Miśki zrobiłam wyjątek od swojej zasady, dotyczącej składania deklaracji w gronie znanych mi dogomaniaków. Więc wybaczcie, swojej deklaracji nie przenoszę.
Odnośnie pieniędzy, które przelała Skarpeta im. Talcott - magda222 powinna przedstawić sprawę na wątku Skarpety, żeby Komisja podjęła decyzję, bo zgoda była na Misię, ale najpewniej Komisja Skarpety po zapoznaniu się z wątkiem innej starszej suni w potrzebie podejmie decyzję o jej wsparciu pieniędzmi, jakie były u Misi.

Link to comment
Share on other sites

nie zostawiajmy miski samej

15 ty juz niedługo wiec poczekajmy na inf



a watek balibinki gdzie prosiłam o przeniesienie deklaracji [url]http://www.dogomania.pl/threads/216795-Stara-g%C5%82ucha-niedo%C5%82%C4%99%C5%BCna!-NA-CO-KOMU-TAKI-PIES-Bernardynka-w-Nowym-Targu!?p=17955311#post17955311[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagdaNS']Witam. Moja deklaracja przewidziana była dla Miśki i dla Miśki zrobiłam wyjątek od swojej zasady, dotyczącej składania deklaracji w gronie znanych mi dogomaniaków. Więc wybaczcie, swojej deklaracji nie przenoszę.
Odnośnie pieniędzy, które przelała Skarpeta im. Talcott - magda222 powinna przedstawić sprawę na wątku Skarpety, żeby Komisja podjęła decyzję, bo zgoda była na Misię, ale najpewniej Komisja Skarpety po zapoznaniu się z wątkiem innej starszej suni w potrzebie podejmie decyzję o jej wsparciu pieniędzmi, jakie były u Misi.[/QUOTE]


Narazie nic nie pisałam na wątku Skarpety, bo sprawa Miśki jest w zawieszeniu.
Pieniądze są zamrożone na moim koncie i nigdzie ich jeszcze nie przekazałam.
Jak Miśki warunki się poprawią i zostanie w tym miejscu gdzie jest wtedy zapytam o zgodę na przekazanie ich na Balbinkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda222']Narazie nic nie pisałam na wątku Skarpety, bo sprawa Miśki jest w zawieszeniu.
Pieniądze są zamrożone na moim koncie i nigdzie ich jeszcze nie przekazałam.
Jak Miśki warunki się poprawią i zostanie w tym miejscu gdzie jest wtedy zapytam o zgodę na przekazanie ich na Balbinkę.[/QUOTE]

super

............................

Link to comment
Share on other sites

UWAGA! Rodzina W.....ze Świętochłowic z ulicy Hanki Sawickiej(dane podamy na priv) jest podejrzana o wyaddoptowywanie psów na mięso. Jest zgłoszenie, że w krótkim czasie przez ten dom przewinęło się dużo psów, a dzieci z tej rodziny mówią jedzeniu mięska z psów. Nasza Fundacja prowadzi interwencję w tej sprawie. Schroniska okoliczne są powiadomione, ale staramy się nagłośnić sprawę w całym regionie. Prosimy osoby i organizacje, które wyadoptowały tej rodzinie psa o kontakt z Fundacją. [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...