Jump to content
Dogomania

Schron KIELCE - mini-goldenka GAFA odeszła za TM [*][*][*] , czy inne też odejdą?????


andzia69

Recommended Posts

[quote name='eve-w']Soema, ale o jakiej dezynfekcji mówimy? Przecież w prawie całym schronie jest piaszczyste podłoże. Nie ma środka który działa na piach. Jedyną dezynfekcją w takich warunkach może być wylewka betonowa. Ew. zebranie całego piachu głęboko (bierzmy pod uwagę, że tam nigdy nie było dezynfekcji) i nawiezienie kolejnego, co zupełnie moim zdaniem mija się z celem.[/QUOTE]
Moim zdaniem o takiej, ale poczekam na odpowiedź bardziej zorientowanych. Jeśli mija się z celem, to co jest lepsze? Pytam, bo nie mam pojęcia, nie znam się na tym.

Link to comment
Share on other sites

Mógłby ktoś pomóc ??

Ja spałam dziś 2 godziny i większość dnia spędziłam w schronie, przed chwilą wróciłam i nie zasnę z taką wiadomości.............

Sedalin ciężko jej będzie podać, nei chcę nic jeść w stresie [nawet w schronie nie dała sie przekupic].

Wysunęła się z obroży [a miała naprawdę ciasno, specjalnie jej zrobiliśmy dziurkę ]

POMOCY, TAKA SZANSA DLA TAK WYCOFANEJ, SKRZYWDZONEJ SUNI, NIKT BY SIĘ NIE PODJĄŁ SOCJALIZACJI, A TYMCZASEM...............

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Moim zdaniem o takiej, ale poczekam na odpowiedź bardziej zorientowanych. Jeśli mija się z celem, to co jest lepsze? Pytam, bo nie mam pojęcia, nie znam się na tym.[/QUOTE]

Moim zdaniem nie ma sensu tworzyć kolejnego podłoża piaszczystego, którego znowu nie da się zdezynfekować. trzeba zmienić podłoże. Można zaczać od betonu a później kłaść terakotę czy jakieśtam inne specjalne dobre podłoże (o tym dyskusja będzie chyba gdzieś indziej bo tu się trzeba podpytać tych, którzy super podłoża mają w schronach - miariamic ze Szczecinka?)
Piachu się nie zdezynfekuje.
A widzicie! prosiłam o uzupełnianie DARÓW!! PALETY POTRZEBNE . Andzie, dopisz prosze. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='li1']Czy policja i straz miejska pomoga czy tylko wystrasza ? Kto byl w Kielcach specjalista od wylapywania psow ?[/QUOTE]
pewnie KHIEROWNICZKA :)
li1 - o jakim specjaliście my mówimy :) nie tam ...

ostatecznością jest PALMER. ale to nie każdy ma i ma uprawnienia. Trzeba łapać kogoś, kto ogarnia palmera. ooo! z tego co pamiętam EMIR ma palmera i osobę, która ma pozwolenie, kahoona, macie palmera?

Link to comment
Share on other sites

jak z nią rozmawialam to jeszcze byli w Kielcach, nie wiem jakie maja plany - ale wydaje mi sie ze do złapania suni potrzebna bedzie ekipa z Kielc, ktos na miejscu. Oni sa od 14.00 po poludniu w drodze, wątpię aby wracali z powrotem od razu.
koszmarna sytuacja

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...