Jump to content
Dogomania

Bakuś pojechał po nowe życie do Węgierskiej Górki! Bądź szczęśliwy, malutki!


Jasza

Recommended Posts

[quote name='Lenurek'][B]Bakusiu[/B] sobota coraz bliżej...:loveu:
[B]Javenko[/B] pewnie już łezka [B]Ci[/B] się w oczku kręci?
Pozdrawiam:loveu:[/QUOTE]
Zastanawiam się ,czy go u mnie nie wykastrowac. Pani ma 4 km do weterynarza.Nie ma samochodu. Moze lepiej by było tu na miejscu. Nie wiem tylko, ile pies po kastracji dochodzi do formy. Jedynie wiem o kocurze. Ten na drugi dzień już brykał.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 205
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Javena']Zastanawiam się ,czy go u mnie nie wykastrowac. Pani ma 4 km do weterynarza.Nie ma samochodu. Moze lepiej by było tu na miejscu. Nie wiem tylko, ile pies po kastracji dochodzi do formy. Jedynie wiem o kocurze. Ten na drugi dzień już brykał.[/QUOTE]

u psów podobnie, z tym że trzeba pilnować żeby szwów nie rozerwał itd., ale szybko dojdzie do siebie

Link to comment
Share on other sites

Proszę, lista dogomaniaków z Wrocławia:
[URL="http://www.dogomania.pl/memberlist.php?&order=asc&sort=username&&field2=wroc%C5%82aw&page=2"]http://www.dogomania.pl/memberlist.php?&order=asc&sort=username&&field2=wroc%C5%82aw&page=2[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena']Zastanawiam się ,czy go u mnie nie wykastrowac. Pani ma 4 km do weterynarza.Nie ma samochodu. Moze lepiej by było tu na miejscu. Nie wiem tylko, ile pies po kastracji dochodzi do formy. Jedynie wiem o kocurze. Ten na drugi dzień już brykał.[/QUOTE]

[B]Bardzo dobry pomysł!!![/B] Pani faktycznie ma daleko do weta a niestety samochodu nie posiada...finansowo jest to dla niej dość obciążające bo ma też młoda kotkę, którą też powinno się wysterylizować...

[B]Javenko[/B] myślę, że parę dni po ciachnięciu klejnocików, dobrze by było aby spędził jeszcze u [B]Ciebie[/B]...szwy, antybiotyki...Jeśli dobrze pamiętam:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lenurek'][B]Bardzo dobry pomysł!!![/B] Pani faktycznie ma daleko do weta a niestety samochodu nie posiada...finansowo jest to dla niej dość obciążające bo ma też młoda kotkę, którą też powinno się wysterylizować...

[B]Javenko[/B] myślę, że parę dni po ciachnięciu klejnocików, dobrze by było aby spędził jeszcze u [B]Ciebie[/B]...szwy, antybiotyki...Jeśli dobrze pamiętam:razz:[/QUOTE]
Zadzwonię do weterynarza. Dowiem się wszystkiego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patmol']i ja trzymam kciuki, żeby szybko doszedł do siebie [URL="http://smajliki.ru/smilie-804039783.html"][IMG]http://s12.rimg.info/5beb29de647a274dc94b83ba28f17ea6.gif[/IMG][/URL]
jak długo pies po kastracji nie powinien jeść?[/QUOTE]

Do wieczora....;)

Link to comment
Share on other sites

Już po klejnotach. Spi ,ale co jakis czas wymiotuje.Pomału zaczyna chodzic. Zapłaciłam 130 zł .120 kastracja i antybiotyk ,który ma brac od soboty. Najbardziej rozczulił mnie Timus i moja kotka. Obwąchiwali ,dookoła .potem go lizali ,jakby mówiły "nie martw sie ,bedzie dobrze":) Dzis ma nie jesc ,ale czy wieczór juz mozna ,to nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena']Już po klejnotach. Spi ,ale co jakis czas wymiotuje.Pomału zaczyna chodzic. Zapłaciłam 130 zł .120 kastracja i antybiotyk ,który ma brac od soboty. Najbardziej rozczulił mnie Timus i moja kotka. Obwąchiwali ,dookoła .potem go lizali ,jakby mówiły "nie martw sie ,bedzie dobrze":) Dzis ma nie jesc ,ale czy wieczór juz mozna ,to nie wiem.[/QUOTE]
Jeżeli wymiotuje to lepiej mu dziś nie podawać.
Niech pije, a śniadanko dostanie rano :)

Ps. Super wieści!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena']Dzięki za wszystkie rady. Juz sie obawiałam ,ze cos nie tak poszło. Nie chce lezec . Usypia na stojaco. Tak mi go zal .[/QUOTE]

nie, to normalne, moja suka po narkozie (miała dwa zabiegi sterylizację i operację na rzepkę) też przysypiała na siedząco, do tego drżała - ale to nie z bólu bo była na przeciwbólowych, to efekt wyziębienia, więc możesz się też spodziewać tego.
On dziś będzie taki osowiały i markotny, ale jutro już powinien być bardziej aktywny ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lenurek']proszę jaka szybka akcja z klejnotami...;)
[b]
bakusiu[/b] zdrówka ci życzę, jutro będzie lepiej...:loveu:

Kiedy planujecie wyjazd do węgierskiej górki?[/quote]

Pani Lucyna wzieła na sobote wolne, nie moze sie już doczekac. Bakus przespał ładnie noc ,choć kilka razy wstawał. Nie chce lezec.chodzi ,ale wydaje mi się ,ze jest znacznie lepiej.zjadł ociupine mięska z kurczaka w rosołku .Planuję jechać rano,choc nieco się pokomplikowało ,bo zepsuł sie czujnik prędkosci. Myśle jednak,ze jakos sie doczołgamy.:)

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img15.imageshack.us/img15/763/rachunek.jpg[/IMG]

Zdecydowałysmy z P.Lucyną ,że zawieziemy go rano w niedzielę .Do pracy idzie popołudniu.Mojemu t.ż ,też bardziej pasuje,bo w sobotę ma robote na działce.Bakuś już coraz lepiej się czuje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...