Jump to content
Dogomania

Garet - po 11 miesiącach w DS


Guest monia3a

Recommended Posts

monia3a, wiadomo,że to popołudnie u faceta na wsi, to będzie wieczór....Czyli Garet miałby siedzieć cały dzień w kojcu, a w nocy sam biegać po podwórku/jesli nie zapomną go wypuścić/.No cóż, wiele psów dzieli taki los, w sumie ciut lepszy niż na łańcuchu.Tylko, czy tego chcemy dla Gareta?.....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 651
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dreag'][B]Kuna[/B], a nie dzwonił ten pan, o którym mówiłam? Wczoraj napisał mi smsa, że jest nadal zainteresowany Garetem i prosił o powtórzenie numeru telefonu do Ciebie...[/QUOTE]

Niestety nie dzwonił :(

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[quote name='zachary']monia3a, wiadomo,że to popołudnie u faceta na wsi, to będzie wieczór....Czyli Garet miałby siedzieć cały dzień w kojcu, a w nocy sam biegać po podwórku/jesli nie zapomną go wypuścić/.No cóż, wiele psów dzieli taki los, w sumie ciut lepszy niż na łańcuchu.Tylko, czy tego chcemy dla Gareta?.....[/QUOTE]

Jeśli by kur nie ganiał to bylby poza kojcem cały czas na ogrodzonym terenie. Jakoś mam wrażenie, że nie zadzwoni więcej...

Link to comment
Share on other sites

Tak wygląda portfel Gareta:
[B][COLOR=#ff8c00][I]Saldo na 31.07.2011r. - 0 zł[/I][/COLOR][/B]

[B][COLOR=purple]Garet - wpłaty na sierpień:[/COLOR][/B]
[COLOR=#000000]J.B. - 100 zł (2VIII)[/COLOR]
[COLOR=#000000]anecik60 - 10 zł (1VIII)[/COLOR]
[COLOR=#000000]piove - 20 zł (4VIII)[/COLOR]
[COLOR=#000000]zachary - 20 zł (4VIII)[/COLOR]

Dziękuję tym, którzy już zapłacili:), zapraszam tych, który jeszcze mogą coś dorzucić;)

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie - nawet w kojcu - to już dla Gareta jakaś opcja na dom, szczególnie, że nie prezentuje się za dobrze (chodzi mi o wiek) a płacić trzeba. Jakby facet chciał go wziać na wieś - to przynajmniej możnaby to było zaliczyć na poczet darmowego dt :) Oczywiście ze sprawdzeniem warunków i wizytą przedadopcyjną koniecznie. A potem koniecznie zobaczyć co u niego po jakimś czasie, a nóż nie będzie tak żle jak się nam wydaje. Co wy na to?

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, a jak z ogłoszeniami Garecika?

Widziałam gareta na żywo, ale zbyt kontaktowym psem to on nie jest niestety - jego jedyny ruch to schowanie sie do budy jak ktoś za długo sie w niego wpatruje, a do tego ten chrapliwy głos, on na moje oko jest o wiele starszy niż wczesniej sądzono. Może zacząć go ogłaszać jako staruszka, który potrzebuje spokojnego dożywoscia?

Link to comment
Share on other sites

No cóż, cały czas to mówię... szczerze mówiąc jak ktoś dzwoni do mnie i pyta o tego 4, 5 letniego psa, to mi po prostu wstyd...
A co do kontaktowości, on jest taki w kojcu, jak wychodzi na wybieg jest duzo bardziej kontaktowy, lubi mizianie, ale rzeczywiście jest wycofanym psem dla spokojnych, starszych ludzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaszanka']No właśnie, ale trzebaby było pozamieniać teksty - [B]i właściwie kto ma być odpowiedzialny za tego typu zmianę?[/B][/QUOTE]
[B]Bardzo dobre pytanie:cool3:. [/B]

Poza tym przypominam, że Garetowi [B]brakuje 150 zł[/B] na hotel w tym miesiącu i nie będzie już wpłaty od J.B:shake:, bo była.

[B]Proszę kogoś o przejęcie od września wpłat na Gareta. [/B]
Ja się zgodziłam, ale dłużej nie mogę. Obecnie mam trzy "sprawy" - Garet, Jasiek i Skarpeta, myślę, że ktoś mógłby odciążyć trochę moje konto, bo za dużo na nim wpłat;).
Zbierałam już i tak pół roku, teraz niech ktoś inny weżmie "robotę", to nic skomplikowanego:). Jakieś propozycje:razz:?

Link to comment
Share on other sites

Uważam, że wpłaty na Gareta mogłyby być prowadzone przez bielskei dziewczyny, nie to że robię się jakaś terytorialnia, ale tak mi przyszło na myśl, że z sentymentu może któraś by sie zgodziła Ciebie odciązyć. W końcu zanim trafił do hotelu przebyłam w Bielsku, są ludzie którzy z nim przez jakiś czas obcowali nie jest dla nich obojętny - tak mi sie zdaje.

Link to comment
Share on other sites

Czy Garet potrzebuje ciągłego podawania leków na te swoje chore oczy i uszy, czy już jest wyleczony całkowicie? Bo mam potencjalnego nabywcę. Pan chce psa najlepiej wilczura na posesję. Warunki do obgadania i sprawdzenia ale jak powiedziałam, ze mamy owczrka ale ma ok 6-7 lat. To powiedział, ze to nie jest jeszcze stary pies. Umówiona jestem jutro pokazać go na swoim komputerze.

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[quote name='kaszanka']Nie wiem w takim razie czy to dobry kandydat na wiejskie podwórko, ale przedstawię sytuację Gareta i zobaczymy.[/QUOTE]

Jeśli ludzie będą się nim starannie opiekować to myślę, że dla niego jak najbardziej wiejskie podwórko może się nadać tylko pamiętaj, że nie wiadomo jak on reaguje na kury, czy nie potraktuje ich jak obiad ;)

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, czy ktoś mógłby założyć mu wydarzenie na FB, tam znajdują się ludzie chętni do pomocy, może akurat ktoś zechce chociaż wspomóc jakimś datkiem? Bo z kasą lezymy i kwiczymy...

Wysłałm go znowu do Pupili, ale bez tych nowych zdjęć to klapa, cholera. Jak nie ma chętnych, to spróbuję się wybrać do Kuny w najbliższych dniach, ale nie obiecuję. Coś trzeba robić, żeby pomóc chłopakowi znaleźć swój właściwy kąt.

A może pomyśleć też o bazarku, zawsze coś wpłynie;). Ktoś chętny poprowadzić (ja właśnie szykuję jeden dla Jaśka)? I meldować kto co ma fajnego:).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...