Jump to content
Dogomania

pielegnacja onka-jak i w czym kapac,czym czesac,jak dbac o wyglad onka


ayshe

Recommended Posts

[quote name='Szira/Gosia']No nie wiem czy oddasz bo to wciągające jet:razz: jak zaczniesz to nie bedziesz mogła przestać:razz:
No niestety ja nie mam:shake:[/quote]


jak mnie wciagnie to se kupie :eviltong: ale tak na pierwszy raz to wole pozyczyc i spradzic czy nadaje sie do obslugi :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 475
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tiaaa zwlaszcza ze timon sie wije jak go czesze jakby mial laskotki w siersci i pol ogrodu ma w siersci bo gowniarz nie umie ustac 3 minuty w jednym miejscu :mad:

ludziki kto mi pozyczy - juz mnie chyba wciagnelo :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

napisałam do tego sklepu co linka podałaś oni mają dużo niższe ceny
Jakas promocja czy cuś.
Czekam na odpowiedź.

Jestem przybita zdołowana wizytą u kardiologa objawy u Sabry się nasiliły płuca nie dają rady :-(:-(:-(
Cholerna tarczyca rozwala organizm :placz:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataSabra']napisałam do tego sklepu co linka podałaś oni mają dużo niższe ceny
Jakas promocja czy cuś.
Czekam na odpowiedź.

Jestem przybita zdołowana wizytą u kardiologa objawy u Sabry się nasiliły płuca nie dają rady :-(:-(:-(
Cholerna tarczyca rozwala organizm :placz:.[/quote]no nizsze maja:cool3: .
Trzymaj sie ...:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eddiii']tiaaa zwlaszcza ze timon sie wije jak go czesze jakby mial laskotki w siersci i pol ogrodu ma w siersci bo gowniarz nie umie ustac 3 minuty w jednym miejscu :mad:

ludziki kto mi pozyczy - juz mnie chyba wciagnelo :evil_lol:[/quote]ktos tma pewnie bedzie mial.shida ma na bank i glonki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eddiii']tiaaa zwlaszcza ze timon sie wije jak go czesze jakby mial laskotki w siersci i pol ogrodu ma w siersci bo gowniarz nie umie ustac 3 minuty w jednym miejscu :mad:

ludziki kto mi pozyczy - juz mnie chyba wciagnelo :evil_lol:[/quote]


ja mam zawsze ze soba - jezdzi ze mna w plecaku szkoleniowym ;))) trymerek i grabki z gumka ;)
tak ze nie ma klopotu - przekazemy :) moge wzisc nawet oba typy bo mam i ten na dluzsza i na krotsza siersc ze wzgledu na maxia ;)

a co do wicia to znam to dokladnie - max nie daje sie uczesac normalna szczotka... ajk biore trymer nie ten pies - siedzi grzczniutko i daje sie trymowac bez klopotu....szok doslownie ;))))))))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']no nizsze maja:cool3: .
Trzymaj sie ...:-([/quote]

Odpisali ale jakoś tak hmmmmmm
Wysyłają za pobraniem alo nie napisali ile opłata.
Trymer u nich kosztuje 80 tylko nie wiem czy z vat czy bez.
Boję się że wyjdzie tyle samo co w Karusku.

Staram się nie ryczec przy niej ale łzy mi same lecą.

Edit łączna kwota 90 zł.
Zamówiłam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shida']ja mam zawsze ze soba - jezdzi ze mna w plecaku szkoleniowym ;))) trymerek i grabki z gumka ;)
tak ze nie ma klopotu - przekazemy :) moge wzisc nawet oba typy bo mam i ten na dluzsza i na krotsza siersc ze wzgledu na maxia ;)

a co do wicia to znam to dokladnie - max nie daje sie uczesac normalna szczotka... ajk biore trymer nie ten pies - siedzi grzczniutko i daje sie trymowac bez klopotu....szok doslownie ;))))))))[/quote]

:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataSabra']Odpisali ale jakoś tak hmmmmmm
Wysyłają za pobraniem alo nie napisali ile opłata.
Trymer u nich kosztuje 80 tylko nie wiem czy z vat czy bez.
Boję się że wyjdzie tyle samo co w Karusku.

Staram się nie ryczec przy niej ale łzy mi same lecą.[/quote]

nie rycz bo jej bedzie tez smutno - trzymajcie sie :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eddiii']nie rycz bo jej bedzie tez smutno - trzymajcie sie :-([/quote]

Trzymam się dla niej.
Jest ciut lepiej ale i tak co chwile sprawdzam czy oddycha budze ją ......
Pogoda daje w du....e no i powrót do smrodku Krakowskiego.....

Jutro odbieram Trymer na poczcie.

Prosze o instrukcje obsługi jak usunąć kudły a nie ściąć sierści .....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

matko - tyle stron o sierści....
czy ktoś moze mnie w 3 słowach poinstruować jak można mieć psa, który nie gubi sierści przez cały rok na okrągło???? bo ja już nie mam siły:shake: czeszę go taką drucianą szczotką z zagiętymi końcówkami, brał kupę witamin, futro ma jak ta lala i się sypie:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']instrukcja obslugi przez net jest sczesywanie z wlosem jak normalnym grzebieniem,zeby ruszyc podszerstek robisz to krotkimi ruchami.[/quote]

Wiadro sierści :crazyeye::crazyeye:i jeszcze się sypie.
Największy problem mam z "kołnierzem" ma tam lużna skóre.
Sierść jej się zrobiła twarda bo już nie ma podszerstka.
Aha kot też wytrymowany a drugi w kolejce.
Ech to uzależnia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']matko - tyle stron o sierści....
czy ktoś moze mnie w 3 słowach poinstruować jak można mieć psa, który nie gubi sierści przez cały rok na okrągło???? bo ja już nie mam siły:shake: czeszę go taką drucianą szczotką z zagiętymi końcówkami, brał kupę witamin, futro ma jak ta lala i się sypie:angryy:[/quote]wez taki trymer do czesania to sie skonczy.inaczej bedzie wylazilo w kolko bo widocznie pies nie zrzuca tylko wylazi takw miare rosniecia nowego wlosa a to potrafi byc upierdliwe.

Link to comment
Share on other sites

Kupiłam trymer oster 320. Jest genialny. Wraz z pierwszym pociągnięciem Balto zastygł w niedowierzaniu i rosnącej przyjemności. Później było jeszcze lepiej. Balto nadstawiał po kolei wszystkie partie ciała do wyczesania, potem zapadł w letarg aż w końcu zasnął kamiennym snem (robotnicy łazili mu przed nosem w tę i nazad a on nic).
Dwa dni wcześniej spędziłam godzinę czesząc go najpierw szczotką drucianą, potem nakładką gumową z wypustkami. Strasznie dużo włosia wyczesałam wtedy.
Ale to była jedna dwudziesta tego, co wyczesuje trymer. Pełna reklamówa włosia (nawet oferowałam TZ, że może sweterek se życzy z wełenki).
Co ciekawe, to naprawdę nie scina okrywy, tylko sam podszerstek (balto ma ciemną i twardą okrywę, a podszerstek jest kremowy - i taka był wyczesana wełna).
POdsumowując - o, dzięki Ci, Ayshe :modla: :modla: :modla:

Link to comment
Share on other sites

hmm kiltix u alfy, ktora nie plywa sprawzda sie super.. pare kleszczy martwych na kocu po spacerze.. i kilka wyciagnietych.. zaledwie ejden czy moze dwa usilowaly ruszac odnozami.. ale slabo im to wycdozilo.. natomiast u ckeina gorzej.. kleszcze w nim.. i zywe.. ale nieopite od piatku... z tym, ze on plywa, moczy sie parwie caly na spacerze czyt. srednio raz dziennie.. i tym samym nie nosi 24h/dobe obrozy.. i slabiej ona dziala.. tzn na jego skorze;p wiec co by mozna mu zakropic?cos taniego mam na mysli... tak zbey wspomoc obroze... zeby caly zcas na skorze cos bylo..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marmara_19']oo a czy taki trymer u malego spa sie sprawdzi?? moze ja keidys tez kupie... bo wyczesywac 2 gnojki to meczarnia... dla moich rak;)[/QUOTE]

Czy się sprawdzi, to ja nie wiem, bo początkująca jestem - ayshe na pewno wie.
I jeszcze dodam, że szczotkę, grzebienie, bumową rekawicę Balto zawsze próbował mi wyrwać i zeżreć. Zawsze, jak zbliżałam się z którymś z narzędzi, to zwiewał.
A trymerek po prostu marzenie - on to zwyczajnie kocha. Niesamowite. I ten sklep, który polecała ayshe rzeczywiście ma najtaniej (80zł + 10przesyłka). Inne sklepy mają nawet za 150zł ten sam model.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...