Jump to content
Dogomania

Irvinek ma dom!!! :)))


_Aga_

Recommended Posts

  • Replies 751
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='fiorsteinbock']Jak ma np tasiemca to zwykle odrobaczanie nie pomoze, nie wytruje pasozyta :([/QUOTE]
Nie wytruje. Tutaj trzeba by odtasiemczyć cały azyl (zapewne). I ludzi tam pracujących też qrcze...ale tylko gdybamy (ale ktoś tu pisał, że psy tam chudną?!?).

Tasiemczyca, Bąblownica itd - trudno jest- lek nazywa się ALBENDAZOL. Ale to dłuższe leczenie (bo i tasiemiec i larwy). Musi być podawany pod okiem weta.

Całego Świata nie zbawimy, ale choćby Biszkopta trzeba stamtąd wyjąć.
Biszkopt błaga o kasę kochani, on nie ma wiele czasu...

Link to comment
Share on other sites

tutaj jest wydarzenie, prosze poklikajcie i rozeslijcie i dajcie mi znac czy funkcjonuje, bo mi siada co chwile -a to pokazuje ze zdjecia brak, a to eventu wogole NIE MA (?)
[URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=211693112178967[/URL]
potrzebna bedzie osoba kontaktowa, moze tez konto?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']
Jesli cos sie znajdzie dla niego prosze o info na pw [B]cos[/B] dorzuce, tylko sama juz sie gubie w tych deklaracjach dlatego prosilabym o przypomnienie.[/QUOTE]

[quote name='paulinken']
Dorzucę się na hotelik, jeśli będzie.[/QUOTE]

[quote name='bea100']Jestem na zaproszenie.
Czekam na to co cioteczki postanowicie. W razie skarpety- dołożę...(jakby dogo nie powiadomiło, wyślijcie mi cioteczki maila- jest w banerze hodowli)

O mój Boże Kochany. Tu trzeba działać szybko.[/QUOTE]

[quote name='bea100']Deklaruję [B]100zł- jednorazowo[/B] ale może na dobry początek (ale uwaga: wpłata możliwa do 25 marca bo potem będę poza wszystkim- szpital, operacja)[/QUOTE]

[quote name='Mysza2']jestem na zaproszenie. Sałej deklaracji nie mogę dać:(
W przyszłym miesiące [B]dorzucę się jednorazowo[/B], ale bardzo proszę o przypomnienie bo już się gubię.
[/QUOTE]

[quote name='edek']mogę dać [B]25 zł stałej[/B] :) od kwietnia. Proszę o konto :)[/QUOTE]

[quote name='joana']jestem i ja; mogę dorzucić [B]jednorazowo z 50 zł[/B], jeśli zajdzie potrzeba; tylko na razie chyba nic nie zbieracie?[/QUOTE]

[quote name='gadzia']wysle [B]30 zł[/B] tylko nie wiem na jakie konto[/QUOTE]

Zebrałam chyba wszystkie deklaracje...
Dziękuję Wam bardzo :Rose:

[quote name='feliksik']jezu, tekst na pierwszej stronie mnie powalił - zrobię mu Onet[/QUOTE]
Dziękuję :Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Trisza']Czyli mamy z deklaracji stałych i jednorazowych coś ok. 200 zł...Hotelik z pewnością grubo ponad 300.....[/QUOTE]
Nie wiem, qrcze, spać nie będę mogła, szukajcie a może coś taniej się uda?-
mam super wieść!!!!!!!!!!!!!!! dokładam do swoich 100 jeszcze 100 (właśnie wyżebrałam od swojej kochanej sąsiadki Uli)- czyli wpłacam jutro 200!!!
Trisza- mamy ok 300...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...