Jump to content
Dogomania

Psiaczki i kotki pod opieką Stowarzyszenia hum.-ekologicznego" Dla braci mniejszych"


Recommended Posts

Mam nadzieję ,że mnie cioteczki nie pogonią z moją prośbą o zagłosowanie na Joannę Krześlak - Hoogland , młodą , bardzo zdolną kobietę.Znam ją od 15 lat.Drapała się pazurami, by z biednego rejonu kraju dojść do tego co osiągnęła w nauce. Głosowanie jest proste. Joasia jest na samym dole.

http://polakroku.nl/stemmen/?resultaat=gestemd

Dziękuję i przepraszam.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, togaa napisał:

1.JPG

Najnowszy, bo dzisiejszy nabytek ;

Szczeniul 4 m-czny. Podobno z  Jasienicy, toteż dostał na imię  Jasiek.  Założę jutro jemu i dziadkowi  Dąbkowi wspólny wątek.

 


 

 

 

 

 

I gdzie Jasiek jest?

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, togaa napisał:

1.JPG

Najnowszy, bo dzisiejszy nabytek ;

Szczeniul 4 m-czny. Podobno z  Jasienicy, toteż dostał na imię  Jasiek.  Założę jutro jemu i dziadkowi  Dąbkowi wspólny wątek.

 


 

 

 

 

 

jaki Nikulinek.... aż pisnęłam...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

O 28.10.2016 o 19:58, anetek100 napisał:

zapraszam, wprawdzie taki niedorobiony, nie wszystko wstawione jeszcze, ale może chociaż 10 zł się uzbiera :D

Dziękujemy Anetko kochana. Będzie jak znalazł...;-)

Założyłam naszym najnowszym psim nabytkom wspólny wątek. Każdy grosik sie przyda.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
7 godzin temu, NikaEla napisał:

Czy wpłynęło ostatnio 13,50zł od pani Joanny Bęzy? (sprzedałm jej książkę przez internet i kazałam wpłacić na SBM)

Sprawdziłam Nikusiu, nie wpłynęło. Za to nasza Smyku wpłaciła dzisiaj 50,00 zł na konto Twojego bazarku.

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki, może to dla Was żadne odkrycie, ale wczoraj zarejestrowałam się na FaniMani, zrobiłam zakupy przez internet w Empiku i część kwoty z moich zakupów poleciała do Braciszków :). Żałuję, że zrobiłam to dopiero teraz, ale lepiej późno niż wcale. Na tej stronie jest ok 800 sklepów, które przekazują mały procent kasy z zakupów swoich klientów na cele charytatywne. Wystarczy wejść na FaniMani, wybrać organizację pożytku publicznego, wejść do sklepu przez stronę FaniMani i zrobić zakupy. Do grosza grosz i troszkę się uzbiera :).

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 3.12.2016 o 22:21, pamela555 napisał:

Poleciało dziś 50zł z bazarku :)

 

Dnia 13.12.2016 o 16:22, anetek100 napisał:

i moje też 250 :)

Moje Wy kochane ! Potwierdziłam na obu bazarkach ;-) . Jeszcze raz ogromnie Wam dziękuję .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...