Jump to content
Dogomania

Psiaczki i kotki pod opieką Stowarzyszenia hum.-ekologicznego" Dla braci mniejszych"


Recommended Posts

Dzisiejsza akcja ;   Zadwoniła Pani która adoptowała od nas kotka, z inform.  że zmarła samotna sąsiadka Jej mamy,a psy zabrane zostały do schroniska. Miłe, ufne, domowe, wyniunane... Takie historie zawsze poruszają. Dziewczyny pojechały do schronu i,wyciągnęły sierotki, a Pani Basia która opiekowała się Bernardynką Dusią wzięła je na tymczas. Kochana .

Tu w Schronisku. Na 3 pozostałych zdjęciach już w d.t.

0.jpg

1.jpg

2.jpg

thumb.html.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, rozmawiam własnie z koleżanką, która znała te psy, widziała je w sobotę w schronisku, jej mama pomagała zmarłej. 

"Przekaż proszę do nowego domku suczek te informacje, jeśli możesz, nie mogłam podejść do adoptujących, byłam na łące z innym psem: Ta kudłata to Perełka ta gładka to Zuzia, Perełka ma gdzieś ok 10-12 lat a Zuzia ok 5-7. Ta pani była biedna ale dbała o nie najlepiej jak umiała Emotikon wink Ona potrafiła nie jeść żeby psom dać..." 

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, ewunian napisał:

Dziewczyny, rozmawiam własnie z koleżanką, która znała te psy, widziała je w sobotę w schronisku, jej mama pomagała zmarłej. 

"Przekaż proszę do nowego domku suczek te informacje, jeśli możesz, nie mogłam podejść do adoptujących, byłam na łące z innym psem: Ta kudłata to Perełka ta gładka to Zuzia, Perełka ma gdzieś ok 10-12 lat a Zuzia ok 5-7. Ta pani była biedna ale dbała o nie najlepiej jak umiała  Ona potrafiła nie jeść żeby psom dać..." 

Będzie suniom łatwiej, gdy je będą po imieniu wołać

Link to comment
Share on other sites

O 15.03.2011o09:12, togaa napisał:
O 18.04.2016o18:52, anetek100 napisał:

z bazarku wyszło 175 zł, jeszcze nadwyżek nie policzyłam, ale i tak tradycyjnie zaokrąglę odpowiednio, poproszę  o dane do przelewu na pw:)

 

Anetko! Wszelakie dane są w pierwszym poście tego wątku, ale co byś nie szukała;

KONTO BANKOWE;
mbank , nr konta: 46 1140 2017 0000 4202 1012 0220.

Dziękujemy, kochana !

 

Link to comment
Share on other sites

O 25.04.2016o20:11, anetek100 napisał:

nadmiar danych nigdy nie zaszkodzi :D

I nie zaszkodził....

200,00 zł sfrunęło 20.04.2016  na stowarzyszeniowe konto z anetkowego bazarku . Buziaki ogromne, Anetko ! ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
O 27.04.2016 o 10:17, anetek100 napisał:

nie ma sprawy, bardzo dziękuję za pomoc i a tez chciałam trochę od siebie dorzucić:)

Anetko, jeszcze raz dziękuję Słoneczko  za bazarek i za  to dorzucone 'trochę". ;-). Ogromnie dziękuję !

 

Wielgachne podziękowania dla naszej Agi z Mikusią i za 200,00 które  25 kwietnia 2016r.  wpłynęło na stowarzyszeniowe konto.  Bezdomniaczki bardzo wdzięczne !

Anetek100, MikAga, bardzo jesteście kochane !

 

'Walą" się na nas KOTY. Nie ma dnia, żeby ktoś nie dzwonił z prośbą o interwencję...'Urobek" z wczorajszego dopołudnia;

SAM_5788.JPG

i maluch leżący na chodniku;

SAM_5797.JPG

Jak nie pomóc ?

 

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, mar.gajko napisał:

Biedne kociaki, długie leczenie przed nimi. Ten starszy niedobrze wygląda, jakoś tak białaczkowo, tfu.

Nerki ;-(

19 minut temu, mar.gajko napisał:

Toguś, a co z tymi, znalazły dom?

Ach skąd. Rezydują u p.Basi.

Wczoraj czarno-biała miała sterylkę. Termin rudo-białej trzeba było przełożyć, bo...przerabia cieczkę. !

W Lecznicy. Tuż przed znieczuleniem.SAM_5793.JPG

Już po....

SAM_5831.JPG

Stadko kochanej p.Basi. 'Nasze" dziewczyny od strony garażu.

SAM_5830.JPG

Rudaska ma niespożytą energię. Tylko piłeczki i zabawa Jej w głowie..

SAM_5832.JPG

 

SAM_5823.JPG

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, mar.gajko napisał:

Fajne stadko :) dziewczynki śliczne są i wyglądają na radosne. Odnalazły się już chyba po zmianie miejsca.

Oj,  mają tam jak w niebie ...Ale 5 psów i to sporych, to ponad siły p.Basi.

Od jesieni  szukamy domu tym dwom  sierotkom  Oj, zasiedziały się w awaryjnym dt.  Zasiedziały....

2.Razem.jpg

Ogłaszamy je w pojedynkę i też nic...

http://olx.pl/oferta/grubasna-mania-takich-nikt-nie-kocha-CID103-IDfuj6L.html

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...